PODPOWIEDZI:

Hello Games zapowiada kolejne aktualizacje do No Man's Sky

Hello Games zapowiada kolejne aktualizacje do No Man's Sky

Rozwój słynnego sandboxa nie zwalnia tempa. Dopiero co na początku kwietnia gracze otrzymali aktualizacje, która pozwala na pilotowanie mecha, a studio odpowiedzialne za projekt zapowiada kolejne ogromne aktualizacje na 2020 rok.

Feniks z popiołów

No Man’s Sky wydane zostało w sierpniu 2016 roku, jako tytuł niezwykle wyczekiwany przez środowisko graczy. Hello Games zapowiadało bowiem ogromnego i wybitnie zróżnicowanego sandboxa, w którym można byłoby spędzić setki godzin. Prawda okazała się jednak bardzo brutalna i na rynek wyszła gra, nawet w połowie nie tak rozbudowana, jak zapowiadano. Gracze poczuli się oszukani i na No Man’s Sky spłynęła fala krytyki. Wydawca jednak się nie poddał i z każdą łatką wprowadzaną do gry przybliżał się do złożonej obietnicy. Po niespełna 4 latach od premiery gra zalicza kolejny rekord osób grających jednego dnia - 12 tysięcy osób.

Taki wynik 23 kwietnia jest spowodowany trwającym cały czas stanem pandemii na świecie, ale przede wszystkim nową aktualizacją pozwalającą na pilotowanie exo mecha.

Jedna z grafik promocyjnych No Man's Sky

Co dalej?

Można z czystym sumieniem powiedzieć, że twórcy zadośćuczynili graczom za początkowe fiasko. W roku 2019 No Man’s Sky otrzymała dwie ogromne aktualizacje - Beyond oraz Synthesis. Cieszy fakt, że twórcy po kilku latach dalej chcą rozwijać tytuł, a otwarta formuła gry wysoce temu sprzyja. Nie podano jeszcze dokładnej daty kolejnej łatki, z całą pewnością jednak powstanie i Hello Games zapowiada, że zmiany będą ambitne.

Gracie w No Man’s Sky? Macie jakieś wspomnienia z tytułem? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: nomanssky.com

Zobacz też:

  1. Wirtualny koncert w Fortnite przyciągnął 12,3 mln widzów
  2. CDP z wnioskiem o upadłość - Najstarszy polski dystrybutor gier w likwidacji
  3. Reedycja Crysis razem z dodatkiem?
blog comments powered by Disqus
Hello Games zapowiada kolejne aktualizacje do No Man's Sky