PODPOWIEDZI:

The Elder Scrolls VI dopiero za kilka lat - Bethesda potwierdza

The Elder Scrolls VI dopiero za kilka lat - Bethesda potwierdza

The Elder Scrolls to jedna z flagowych serii studia Bethesda. Od ostatniej piątej części, czyli Skyrima, minęło prawie 9 lat. Społeczność ma ogromny apetyt na kolejną, tym bardziej że już dwa lata temu został wydany oficjalny zwiastun tytułu.

The Elder Scrolls VI w odległej galaktyce?

Od samego początku wiedzieliśmy, że zanim otrzymamy szóstą odsłonę cyklu, studio wyda jeszcze dwie gry. Pierwszą okazał się niezbyt ciepło przyjęty Fallout 76. O drugiej nazwanej Starfield do dzisiaj niewiele wiadomo. Poza tym, że jest to pierwsza od 25 lat nowa i samodzielna marka z ramienia wydawnictwa.

Pete Hines - wiceprezydent działu marketingu Bethesda, został zapytany na twitterze o to, kiedy możemy spodziewać się informacji na temat nowego The Elder Scrolls.

To jego odpowiedź:

Zostanie wydany po Starfield, o którym właściwie nic nie wiecie. Jeśli przychodzisz do mnie z pytaniem o szczegóły teraz, a nie za kilka lat, nie jestem w stanie należycie sprostać twoim oczekiwaniom.

Screen z twittera Petera Hinesa

Czego się spodziewać?

Należy uzbroić się więc w ogromne pokłady cierpliwości, bo nowego TES-a zobaczymy dopiero za dobrych kilka lat. Krążyła w internecie plotka, że następca Skyrima zostanie wydany w 2025 roku. Odpowiedź Hinesa na to wskazuje. O ile nie będziemy czekać dłużej.

Na Reddicie pojawiły się informacje z anonimowego źródła, jakoby kolejna odsłona miała miejsce w Hammerfall, a także obszarze High Rock i wyspie Yokuda. Ta ostatnia ponoć pojawiła się w zwiastunie gry na E3.

Czekacie cierpliwie na nową odsłonę? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: twitter.com; youtube.com

Dowiedz się więcej:

  1. Assassin’s Creed: Valhalla - oficjalna zapowiedź już w sieci
  2. Brothers in Arms doczeka się serialowej adaptacji!
  3. Xbox One S 1TB All-Digital Edition w promocji - taniej o 300 złotych!
blog comments powered by Disqus
The Elder Scrolls VI dopiero za kilka lat - Bethesda potwierdza