PODPOWIEDZI:

Xbox One S 1TB All-Digital Edition w promocji - taniej o 300 złotych!

Xbox One S 1TB All-Digital Edition w promocji - taniej o 300 złotych!

Powoli, wielkimi krokami zbliżają się premiery konsol najnowszej generacji. Jeśli jednak nie jesteś maniakiem najnowszego sprzętu gamingowego lub po prostu nie stać Cię na produkt za kilka tysięcy złotych, a masz nieodpartą chęć w coś zagrać - RTV Euro AGD wychodzi naprzeciw twoim potrzebom!

Co oferuje Xbox One S All-Digital?

One jest następcą kultowej już 360-tki. Xbox One S to bardziej kompaktowa wersja modelu, a All-Digital jak może wskazywać nazwa, pozbawiona jest napędu optycznego. W praktyce oznacza to tyle, że nie musisz mieć już półki na opakowania z płytami, a wszystkie gry zakupisz online.

Oprócz tego, jeśli zdecydujesz się na abonament Xbox Game Pass, uzyskasz dostęp do stu wysokiej jakości gier, między innymi Red Dead Redemption 2, które dostępne jest od 6 maja. W zestawie otrzymasz także Fortnite, Sea of Thieves oraz Minecraft. Cała baza dostępna w chmurze to 1300 tytułów. Promocja trwa do 22 maja!

Grafika promująca grę Minecraft na Xboxa

Konsola obsługuje obraz w rozdzielczości 4K, a technologia High Dynamic Range sprawi, że głębia kolorów zadowoli nawet najbardziej wybrednych. Wysoką jakość dźwięku zapewnią standardy Dolby Atmos i DTS:X.

Cena 699 złotych za ten produkt to naprawdę okazja. Nie wierzysz? Sprawdź sam na euro.com.pl i porównaj ceny w serwisie ceneo.pl.

Dowiedz się więcej:

  1. Microsoft zdominuje rynek? Nowa linia urządzeń Surface
  2. Microsoft zainwestuje miliard dolarów w Polsce!
  3. Konsola Xbox Series S zostanie ujawniona w maju
blog comments powered by Disqus
Xbox One S 1TB All-Digital Edition w promocji - taniej o 300 złotych!