PODPOWIEDZI:

Jedne z tańszych słuchawek z redukcją szumów w Biedronce?

Jedne z tańszych słuchawek z redukcją szumów w Biedronce?

Do Biedronki w najbliższy poniedziałek trafią słuchawki z redukcją szumów. Bezprzewodowy model kosztuje zaledwie 119 złotych i może być jedną z tańszych opcji na rynku. Co jednak najważniejsze - są pełnowymiarowe, nauszne, a także wyposażone w przyciski do sterowania.

Podstawową zaletą tanich słuchawek bezprzewodowych z Biedronki ze składanym pałąkiem jest oczywiście ANC. To aktywna redukcja szumów, która działa na dość interesującej zasadzie generowania dodatkowego dźwięku specjalnie wyprofilowanego pod negowanie odgłosów otoczenia (w tym przypadku do 20 decybeli). Zderzające fale dźwiękowe znoszą się nawzajem. To pozwala słuchać bez przeszkód w pociągu, głośnym autobusie lub hałaśliwym biurze.

Słuchawki Hykker od frontu na białym tle

Warto tu dopowiedzieć, że słuchawki Hykkera z ANC mają trzy tryby. Normalne słuchanie muzyki, słuchanie z dodatkiem redukcji szumów i samą redukcję szumów. Jest więc to też sprzęt dla osób, które niekoniecznie chcą słuchać muzyki bez zakłóceń, ale i po prostu odciąć się od otoczenia.

Pomiędzy trybami rotuje się przy pomocy jednego z przycisków na prawej muszli. Są tam też trzy inne - włącznik, zwiększanie i zmniejszanie głośności. Wewnątrz sprzętu znajduje się też mikrofon i akumulator. Na dodatek jest śmiesznie mały, bo ma zaledwie 500 miliamperogodzin pojemności. Gdzieś jednak trzeba było zrobić cięcia budżetowe (przy tym niewykluczone, że dopadły też samą jakość wykonania i dźwięku).

Pani w różowym wdzianku ze słuchawkami Hykker

Producent deklaruje jednak, że ma to wystarczyć na pracę do 12 godzin w trybie samego odtwarzania muzyki. Gdy nadejdzie pora ładowania, w sukurs przyjdzie przewód micro USB dołączany do zestawu. W zestawie znajduje się też minijack 3,5 mm (słuchawki pracują jednak głównie bezprzewodowo za sprawą Bluetooth 5.0) i etui podróżne.

Złożone słuchawki Hykker

Słuchawki będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka w Polsce od poniedziałku 13 lipca do 26 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: myphone.pl.

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
Jedne z tańszych słuchawek z redukcją szumów w Biedronce?