PODPOWIEDZI:

Mi TV LED 4S 65 cali w sklepach. Tani i duży telewizor od Xiaomi

Mi TV LED 4S 65 cali w sklepach. Tani i duży telewizor od Xiaomi

Wielu klientów po zapowiedziach telewizorów od Xiaomi czekało na większą matrycę. Dla tych, którym 55 cali nie wystarczyło, firma przygotowała większy model Mi TV 4S. Jego cena pozwala mu konkurować z najnowszymi propozycjami innych producentów.

Gdy Xiaomi wypuściło do Polski swoje telewizory, były one skazane na sukces. Niska cena w połączeniu z możliwościami i solidnym wykonaniem przełożyły się na wysoką popularność. Test Xiaomi Mi TV 4S 43 cale pokazał, że w parze ze specyfikacją idą prawdziwe możliwości. Jednocześnie pod naszymi publikacjami wielokrotnie pojawiało się pytanie: Kiedy doczekamy się większych telewizorów od Xiaomi?

Xiaomi MI TV 4S w rozmiarze 65 cali

Na większą konstrukcję musieliśmy poczekać prawie cztery miesiące. Xiaomi Mi LED TV 4S 65 to propozycja, która może zagościć w większych salonach, jednocześnie nie przytłaczając ceną. Do sprzedaży trafi już 31 lipca.

Co oferuje Xiaomi Mi TV 4S 65 cali?

Konstrukcja pochodzi z tej samej serii, co mniejsza Mi TV 4S o rozmiarze 43 i 55 cali. Oznacza to, że w dalszym ciągu obudowa jest metalowa. Konstrukcja jest smukła, choć posiada wyraźnie grubszą dolną połowę. To tam znajdują się porty. Trzy HDMI 2.0 (bez HDMI 2.1 ze wsparciem dla 4K/120 FPS), w tym jeden z ARC, trzy porty USB 2.0, port Ethernet, AV, mini jack 3,5 mm, CI+ czy złącze optyczne, powinny wystarczyć do większości zastosowań.

Telewizor Xiaomi MI TV ma niewielkie ramki, dzięki czemu dobrze komponuje się ze ścianą

Pod względem łączności bezprzewodowej także nie ma zaskoczeń - wewnątrz znajdziemy zarówno Bluetooth 5.0 z protokołem BLE oraz Wi-Fi 5 (ac). Za wydajność odpowiada 4-rdzeniowy procesor z taktowaniem 1,5 GHz, układem graficznym Mali 470 MP3 oraz 2 GB RAM-u. Całość pracuje pod kontrolą PatchWall OS oraz Android TV 9.0. Na pliki przeznaczono 16 GB. To solidna propozycja w rankingu telewizorów.

Najważniejszy element, czyli ekran, uległ niewielkim zmianom. Zachowano rozdzielczość 4K (3840x2160 pikseli) oraz zgodność ze standardem HDR 10+. Poza zwiększeniem matrycy do 65 cali poprawiono jej jasność - deklarowana przez producenta wartość to 400 nitów, co nie jest często spotykane w porównywarce telewizorów. Deklarowany kąt widzenia to 178 stopni. 

Mi TV 4S wyposażono w system Android TV

Wrażenia audio zapewni system dwóch głośników o mocy 10W każdy. Dodatkowo otrzymujemy zgodność z Dolby Audio oraz DTS dla lepszych wrażeń przestrzennych. Całość zabierze 200W.

Xiaomi Mi LED TV 4S 65 cali pojawi się w sprzedaży w cenie 2999 złotych. W zestawie otrzymamy pilota, kabel zasilający, 4 śrubki i podstawkę do montażu. Jeśli mamy zamiar powiesić telewizor, zrobimy to za pomocą uchwytu VESA 400x300. 

Źródło: Biuro Prasowe Xiaomi

Obserwuj Videotesty.pl na Google News!

blog comments powered by Disqus
Mi TV LED 4S 65 cali w sklepach. Tani i duży telewizor od Xiaomi