PODPOWIEDZI:

Together 2020 - Premiera nowego głośnika Huawei Sound X oraz kampania marketingowa

Together 2020 - Premiera nowego głośnika Huawei Sound X oraz kampania marketingowa

Na początku sierpnia Huawei rusza z akcją promocyjną na polskim rynku, zatytułowaną Together 2020. Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa online, na której przedstawiciele firmy zaprezentowali nowy produkt, a także opowiedzieli o stworzeniu ekosystemu produktów, promowanego hasłem: “Połącz wszystko jednym dotknięciem”. Co zmienia to w życiu użytkowników?

Najnowsze urządzenie było flagowym punktem spotkania. Głośnik Huawei Sound X jest bowiem pierwszym pełnoprawnym, mocnym głośnikiem, do tego skonstruowanym z pomocą francuskiej firmy Devialet specjalizującej się w sprzęcie audiofilskim.

Grafika promująca nowy głośnik Huawei

Oprócz specyfikacji produktu podano także jego rekomendowaną cenę na polskim rynku, która wynosi 1399 złotych. Przedsprzedaż trwa od 30 lipca do 16 sierpnia. Decydując się na zakup w preorderze, otrzymasz dodatkowo abonament Tidala w najwyższej jakości Hi-Fi na 6 miesięcy. Razem z premierą i nową kampanią firma przygotowała również promocyjne ceny i zestawy na niektóre produkty. Od 1 sierpnia znajdziesz je na huawei.pl

Grafika pokazująca jak działa system Push-Push

Zainteresowany produktem? Sprawdź nasz szczegółowy test głośnika Huawei Sound X. W skrócie można powiedzieć, że jest to sprzęt wysokiej klasy, który zadowoli nawet bardzo wymagające ucho. Dodatkową informacją, której nie znajdziesz w naszej recenzji, jest kwestia sterowania głośnikiem za pomocą głosu - jak na tę chwilę Huawei nie ma w planach wprowadzania tej opcji, nie zostało to jednak wykluczone.

Grafika przedstawia pozycjonowanie membran w głośniku

Kampania marketingowa Together 2020

Oprócz urządzenia zaprezentowaną podczas konferencji nowością była strategia 1+8+N, która ilustruje system Huawei Share. Centrum tego połączenia ma być oczywiście smartfon. Za pomocą jednego dotknięcia będzie łączył się on z innymi markowymi urządzeniami multimedialnymi - komputerem, FreeBudsami, smartwatchem czy routerem.

Grafika przedstawia nową strategię firmy

Jeśli posiadasz starszy laptop marki Huawei, będziesz mógł zaktualizować go do funkcji Share za pomocą specjalnej naklejki, którą za darmo otrzymasz w markowych serwisach. Dostępna będzie na pewno pod koniec pierwszego tygodnia sierpnia.

Grafika przedstawia naklejkę aktualizującą do starych laptopów Huawei

W przyszłości ostatnim urządzeniem w ekosystemie będą inteligentne okulary, które na rodzimym rynku jeszcze nie są dostępne. Zapytany o to Dyrektor Zarządzający CBG Huawei Polska - Jefferson Zhang powiedział, że na pewno się pojawią, firma na razie jednak nie prowadzi konkretnych działań w tej sprawie.

Co myślisz o kampanii Huawei’a? Daj znać w komentarzu!

Dowiedz się więcej:

blog comments powered by Disqus
Together 2020 - Premiera nowego głośnika Huawei Sound X oraz kampania marketingowa