PODPOWIEDZI:

Sony reaguje na informacje Microsoftu - Czy złote PS5 jest tym, na co czekaliśmy?

Szybki spis treści:
Sony reaguje na informacje Microsoftu - Czy złote PS5 jest tym, na co czekaliśmy?

Przepychanek na rynku konsolowym ciąg dalszy. Tym razem ruch wykonuje Sony i rusza z preorderem… pozłacanego PlayStation. Czy tego właśnie oczekiwała społeczność graczy? Niekoniecznie. Oferta Truly Exquisite skierowana jest bowiem do wąskiego grona użytkowników - nie każdy może sobie pozwolić na konsolę za 40 tysięcy złotych.

Wczoraj informowaliśmy, że znamy datę premiery i ceny nowych Xboxów. W tekście padło pytanie: “co z PS5?”. Wygląda na to, że Sony czuje się wygodnie w fotelu lidera i reaguje bardzo subtelnie na wytoczone przez Microsoft działa. Nie chwalmy jednak dnia przed zachodem słońca, ponieważ Sony ma jeszcze dziś uchylić nieco rąbka tajemnicy.

Wpis Game Guildford na Twitterze

Przy okazji omawiania trybu sieciowego w Call of Duty Black Ops Cold War, Sony zamierza podać kilka ważnych informacji dotyczących PlayStation 5. Poinformował o tym na Twitterze angielski oddział sklepów GAME. Wszystko wyjaśni się więc 9 września o godzinie 19:00.

Pre-order złotych PS5

Wspomniana na początku przedsprzedaż luksusowych wersji nowego PlayStation startuje 10 września. Wykonaniem oraz dystrybucją zajmuje się firma Truly Exquisite, która jest znana z tworzenia ekskluzywnych wersji popularnych produktów.

Grafika promująca przedsprzedaż luksusowych PS5PS5 na bogato będzie dostępne w 3 wersjach. Wykończone 24-karatowym złotem, 18-karatowym różowym złotem, a także platyną. Tak jak w przypadku standardowego produktu, dostępne będą dwa warianty - z napędem optycznym i bez. Najdroższa platynowa konsola kosztuje 8299 funtów - to prawie 41 tysięcy złotych! Zamówienia można składać w zakładce na stronie Truly Exquisite.

Zainteresowani? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: youtube.com; twitter.com; trulyexquisite.co.uk

Dowiedz się więcej:

blog comments powered by Disqus
Sony reaguje na informacje Microsoftu - Czy złote PS5 jest tym, na co czekaliśmy?