PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Subskrypcja Google Play Pass rusza w Polsce

Subskrypcja Google Play Pass rusza w Polsce

Polscy właściciele smartfonów i tabletów z Androidem będą mogli wreszcie skorzystać z usługi Google Play Pass, która oficjalnie wystartowała w ubiegłym roku w USA jako odpowiedź na Apple Arcade na systemie iOS. Subskrybenci opłacający miesięczny abonament mogą pobrać ponad pół tysiąca premiowych gier i aplikacji.

Poza Polską możliwość aktywowania Google Play Pass otrzymają także osoby z 23 innych krajów Europy. Rodzima cena abonamentu została ustalona na poziomie 22,99 złotych za jeden miesiąc lub 139,99 złotych za cały rok. W zamian otrzymujemy dostęp do setek premiowych gier na Androida oraz wielu przydatnych komercyjnych aplikacji.

W stale rozszerzanej bibliotece udostępnionych tytułów znalazły się gry, takie jak wysoko ocenienie Monument Valley, Lumino City, Forgotton Anne czy Terraria. Pobierzemy również polskie This War of Mine, mobilny port przebojowego RPG Knights of the Old Republic oraz klasyczne dwuwymiarowe odsłony przygód Sonica.

Na liście znajdziemy też wiele mniejszych produkcji od niezależnych deweloperów z całego świata. Wszystkie zostały wybrane ze względu na swoją wysoką jakość lub pozytywne opinie graczy. Dzięki menadżerowi kont z oferty usługi skorzysta w sumie pięciu członków bliskiej rodziny jednocześnie.

Wybrane gry w Google Play Pass, które trafiają do subskrybentów

Dostęp do Google Play Passa otrzymujemy z poziomu Google Play Store, w wersji 16.6.25 lub nowszej na urządzeniach z Androidem w wersji 4.4 lub nowszej.

Źródło: Google

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Subskrypcja Google Play Pass rusza w Polsce