PODPOWIEDZI:

Do 1500 zł zwrotu za piekarnik Samsunga

Do 1500 zł zwrotu za piekarnik Samsunga

Samsung przygotował promocję typu Cashback, dzięki której zyskamy nawet 1500 złotych zwrotu za zakup dowolnego piekarnika do zabudowy z rodziny Dual Cook Flex. Pieniądze odzyskamy między innymi dokupując drugi produkt z katalogu producenta, począwszy od lodówek i płyt indukcyjnych, a skończywszy na telewizorach QLED.

Promocja trwa do 1 listopada tego roku. Kwota zwrotu zależy wprost od liczby i wartości zakupionych urządzeń. Produkty musimy zarejestrować w terminie 14 dni od daty zakupu. Przy tworzeniu zgłoszenia musimy nie tylko przygotować paragon lub fakturę, ale także zdjęcia produktów z tabliczkami posiadającymi ich numery seryjne. Wymagane jest również stworzenie konta w serwisie Samsunga oraz napisanie krótkiej opinii o kupionych produktach.

Szczegóły programu zwrotów Samsung Dual Cook Flex

  • zwrot 300 zł – piekarnik Dual Cook Flex
  • zwrot 500 zł – piekarnik Dual Cook Flex + jedno urządzenie (minimalna wartość zakupionego sprzętu to 4000 złotych)
  • zwrot 700 zł – piekarnik Dual Cook Flex + dwa urządzenia (minimalna wartość zakupionego sprzętu to 5500 złotych)
  • zwrot 1000 zł – piekarnik Dual Cook Flex + trzy urządzenia (minimalna wartość zakupionego sprzętu to 7000 złotych)
  • zwrot 1500 zł – piekarnik Dual Cook Flex + trzy urządzenia (minimalna wartość zakupionego sprzętu to 10000 złotych)

Pieniądze ze zwrotu pojawią się na naszym koncie do 31 grudnia 2020 roku.

Akcja Samsunga zachęca do zakupu piekarników do zabudowy typu Dual Cook Flex, takich jak jak np. Samsung Dual Cook Flex NV75N5671RB. Urządzenia te posiadają charakterystyczne dzielone drzwi. Pozwalają na niezależne otwarcie górnej lub dolnej komory piekarnika, pozostawiając szczelnie zamkniętą jej drugą część. Umożliwia to przygotowywanie jednocześnie dwóch różnych potraw, które wymagają innego trybu pracy oraz czasu pieczenia.

Pełna lista dodatkowych produktów wchodzących w skład promocji znajduje się na jej oficjalnej stronie internetowej. Wśród nich znalazły się lodówki do zabudowy, płyt indukcyjne i ceramiczne, klasyczne piekarniki, okapy oraz telewizory QLED.

Źródło Samsung

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Do 1500 zł zwrotu za piekarnik Samsunga