PODPOWIEDZI:

Cyberpunk 2077 w rękach niektórych graczy

Cyberpunk 2077 w rękach niektórych graczy

Niektórzy gracze mieli już nieoficjalnie okazję zagrać w pełną wersję Cyberpunka 2077, po tym jak w ich ręce wpadła pudełkowa wersja gry na PlayStation 4. Materiały z rozgrywki opublikowali oni następnie w sieci, zaradzając także szczegóły fabuły kampanii.

Do premiery Cyberpunka 2077, która po kilkukrotnym opóźnieniu została wyznaczona ostatecznie na 10 grudnia, zostały tylko dwa tygodnie. Mimo tego od kilku dni do sieci wyciekają zdjęcia pudełkowych wydań superprodukcji CD Projekt RED. Fotografie pochodzą w większości od pracowników sklepów, magazynów oraz centrów dystrybucyjnych.

Jak się okazuje, niektóre z przygotowywanych tam do sprzedaży egzemplarzy trafiły w ręce graczy zapewne w nie do końca legalny sposób...

Z tego też powodu do sieci trafiły pierwsze nieoficjalne materiały wideo prezentujące rozgrywkę z Cyberpunka 2077w wersji na PlayStation 4. Towarzyszą im również liczne wpisy na forach gamingowych i sieciach społecznościowych, które zdradzają szczegóły dotyczące na temat fabuły tytułu, w tym jego zakończenia.

CD Projekt RED reaguje szybko na każde opublikowane w sieci wideo z fragmentami gry. Dzięki temu znikają one tuż po załadowaniu. Przysłowiowy dżin uciekł jednak z lampy i deweloperzy nie są w stanie powstrzymać fali spojlerów. Jeżeli zależy nam na tym, by rozpocząć zabawę bez jakiejkolwiek wiedzy i chcemy być zaskoczeni przez grę, powinniśmy unikać w najbliższym czasie sieciowych dyskusji na jej temat.

Warto podkreślić, że krążące materiały z PS4 przedstawiają grę przed jej wciąż przygotowywanym patchem, poprawiającym istniejące błędy oraz optymalizującym jej działanie na konsoli. To właśnie między innymi z powodu przedłużających się prac nad tą aktualizacją polscy twórcy zdecydowali się opóźnić premierę tytułu.

Dodajmy, że kilka dni temu przedstawiciele branżowych mediów otrzymali możliwość zabawy z 16-godzinnym wycinkiem Cyberpunka 2077. Głosy krytyków są w dużej mierze jednoznaczne: dominują zachwyty nad pełnym detali światem gry oraz jego przytłaczającym klimatem. Dziennikarze mają jednak uwagi np. do systemu walki oraz mało przejrzystego interfejsu.

Źródło: ResetEra

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Cyberpunk 2077 w rękach niektórych graczy