PODPOWIEDZI:

Cyberpunk 2077 z oficjalną myszką komputerową Razera

Cyberpunk 2077 z oficjalną myszką komputerową Razera

Pod koniec listopada do graczy trafią pierwsze egzemplarze specjalnej edycji myszki Razer Viper Ultimate, która inspirowana jest Cyberpunkiem 2077. Nowy gryzoń oznaczony jest charakterystycznym logo tytułu oraz posiada unikalny design obudowy.

Od standardowej wersji Razera Viper Ultimate nowy model różni się jedynie wyglądem zewnętrznym. Obudowa myszki przyjęła neonowy żółty kolor, który mocno kontrastuje z czarnym logo gry oraz ciemnymi liniami symulującymi metalowe panele. W oczy rzuca się również podświetlane na turkusowo kółko oraz charakterystyczny symbol Razera.

Razer Viper Ultimate to pozbawiona kabli myszka, którą ładujemy przy pomocy specjalnej stacji dokującej. Producent zapewnia klientów, że stosowane przez niego połączenie bezprzewodowe z komputerem w technologii Razer Hypersped jest o 25 procent szybsze od patentów konkurencji i nie ustępuje standardowemu fizycznemu połączeniu przez kabel USB.

Razer Viper Ultimate w wersji Cyberpunk 2077

Myszka korzysta z czułego optycznego sensora o maksymalnej rozdzielczości wynoszącej 20 tysięcy DPI, który zapewnia niezwykłą precyzyjność działania. Czas reakcji dwóch głównych przycisków to zaledwie 0,2 sekund. Ten wynik zawdzięczają one switchom znanym dobrze np. z wysokiej klasy klawiatur gamingowych.

Razer Viper Ultimate wyposażony został w osiem konfigurowalnych przycisków oraz zapamiętuje w sumie pięć profili użytkownika, pomiędzy którymi w razie potrzeby możemy się błyskawicznie przełączać. Poza tym urządzenie odznacza się również niewielką wagą wynoszącą zaledwie 74 gramy.

Na razie myszkę kupimy wyłącznie w oficjalnym internetowym sklepie Razera, w cenie 159 dolarów (ok. 625 złotych), która jest o 10 dolarów wyższa do standardowej. Model będzie dostępny w limitowanej liczbie egzemplarzy począwszy od 22 listopada. Dodajmy, że w tym samym czasie do graczy trafią również niedawno przedstawione światu zupełnie nowe headsety Razera o nazwie Kaira i Kaira Pro.

Oznacza to, że podobnie jak wiele innych gadżetów związanych z dziełem polskich deweloperów, takich jak zaprezentowany niedawno limitowany model telefonu One Plus 8T, urządzenie pojawi się w sklepach przed premierą Cyberpunkiem 2077. Winni tej niecodziennej sytuacji są twórcy z CD Projekt Red. którzy niedawno po raz trzeci przesunęli termin jej debiutu.

Źródło: Razer

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Cyberpunk 2077 z oficjalną myszką komputerową Razera