PODPOWIEDZI:

OnePlus 8T w limitowanej wersji Cyberpunk 2077

OnePlus 8T w limitowanej wersji Cyberpunk 2077

Poznaliśmy wygląd oraz cenę limitowanej wersji telefonu OnePlus 8T, która powstała we współpracy ze studiem CD Projekt Red. Smartfon posiada futurystyczną obudowę oraz akcesoria inspirowane nadchodzącą grą Cyberpunk 2077.

Ostatnie przesunięcie premiery Cyberpunka 2077 wywołało niemałe emocje wśród fanów od lat czekających niecierpliwie na nową produkcję CD Projekt Red. Zmiana terminu debiutu nie wpłynęła jednak znacząco na harmonogram partnerów biznesowych polskiego dewelopera, którzy szykowali od dawna różnego rodzaju produkty i gadżety związane z grą. Jednym z nich jest limitowana edycja smartfona OnePlus 8T, którego standardowa wersja zadebiutowała pod koniec października.

OnePlus w przeszłości oferował już swoim klientom smartfony w limitowanych wersjach związanych z konkretnymi markami; ostatnio był to między innymi McLaren. Specjalna wersja telefonu związana z Cyberpunkiem 2077 nosi nazwę Netrunner Edition.

Telefon posiada unikalną stylizowaną szarą obudowę z żółtymi akcentami i logo gry, która dodatkowo okraszona jest specjalnymi oznaczeniami na dużej szklanej osłonie czterech tylnych obiektywów fotograficznych urządzenia.

Na pokładzie sprzętu znajduje się zmodyfikowana wersja OxygenOS, a więc nakładki na Androida stworzonej przez OnePlus, która posiada zainstalowane tapety, efekty dźwiękowe, animacje oraz ikony inspirowane Cyberpunkiem 2077. W pudełku znajdziemy także breloczki, przypinki i naklejki przedstawiające loga gangów z Night City, a także cyberpunkową obudowę na telefon.

OnePlus 8T wraz z gadżetami w limitownej wersji Cyberpunk 2077

We wnętrzu smartfona zamontowany został wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 865, układ graficzny Adreno 650, 12 GB RAM-u oraz pamięć wewnętrzna o pojemności 128 GB. Urządzenie odznacza się wysokiej jakości ekranem AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, a także możliwością ultraszybkiego ładowania baterii 65 W.

OnePlus 8T Netrunner Edition kupimy w tej chwili jedynie w Chinach. Premiera telefonu planowana jest na 11 listopada. Sugerowana cena modelu to 3999 juanów, a więc ok. 2400 złotych. OnePlus na razie nie potwierdził, czy telefon w ogóle trafi do klientów na Zachodzie.

Źródło: Wccftech

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
OnePlus 8T w limitowanej wersji Cyberpunk 2077