PODPOWIEDZI:

Spadają ceny Huawei - tańsze Matebooki oraz P30 i P40

Spadają ceny Huawei - tańsze Matebooki oraz P30 i P40

Nadszedł listopad. Spadają liście, ale nie tylko one. Huawei obniża ceny swoich urządzeń - w tym bestsellerów, które cieszą się sporą popularnością. Sprytni użytkownicy sklepu Huawei są w stanie zaoszczędzić jeszcze więcej, zwłaszcza, gdy są wiernymi klientami.

Huawei kontynuuje agresywną politykę cenową, którą zaczął w momencie zaostrzenia zakazów ze strony rządu Stanów Zjednoczonych. To zawsze dobre rozwiązanie dla konsumentów - urządzenia z mocną specyfikacją w rozsądnej cenie sprawiają, że inni producenci muszą obniżać ceny. 

Tym razem Huawei uderzył jednocześnie w kilku kategoriach - taniej kupicie nie tylko smartfony, ale i smartopaski oraz smartzegarki, a także tablety i laptopy. To wszystko na stronie huawei.pl, w salonie w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz u partnerów. Z zakupami nie trzeba się spieszyć, bowiem promocje trwają do 30 listopada

Jesienne rabaty Huawei - co kupicie taniej?

Na ten moment promocje nie są obecne u wszystkich naszych partnerów, natomiast ci zapewne zaktualizują oferty przy okazji promocji związanych z Czarnym Piątkiem albo Black Weeks. 

Wzrok przyciągają oferty na smartfony - zarówno te obsługujące Google Play, jak i oparte o Huawei Mobile Services. Znacznie tańsi są przedstawiciele tegorocznej serii P40. Za 799 zł kupicie testowany Huawei P40 Lite, którego doceniliśmy za prędkość działania, czas pracy na baterii, piękny ekran i dobrą jakość zdjęć. Jeśli nie będą doskwierać wam braki w aplikacjach (albo uzupełnicie je na własną rękę), to na pewno jest to jedna z lepszych opcji w swojej cenie. 

Taniej kupimy też Huawei'a P40 oraz Huawei'a P40 Pro. Zwłaszcza ten drugi, którego kupicie w cenie 2999 złotych, jest ciekawym wyborem. W recenzji Huawei P40 Pro doceniłem aparat, który jest niezastąpiony nocą oraz w słabiej oświetlonych sceneriach, a także daje unikalne możliwości w połączeniu z innymi modułami. To urządzenie wydajne, z ładnym ekranem o odświeżaniu 90 Hz oraz dobrym czasem pracy na baterii.

Ale nie tylko tegoroczne smartfony dostaniecie w niższej cenie. Ubiegłoroczny Huawei P30 Pro w wersji 6/128 GB kosztuje mniej. Choć producent obniżył jego cenę do 2399 złotych, nasz partner ma jeszcze atrakcyjniejszą zniżkę na P30 Pro w wariancie nawiązującym do opalu. Gdy porównywaliśmy Huawei P30 Pro z Samsungiem Galaxy S10+, ten pierwszy wypadł lepiej chociażby pod względem jakości zdjęć oraz płynności systemu. 

Poza smartfonami warto skierować swój wzrok ku zegarkom. Taniej kupimy smartopaskę Huawei Band 4 Pro z ekranem AMOLED, GPS-em oraz inteligentnymi funkcjami jak pomiar snu czy stresu. Podobne funkcje oferuje przeceniony na 499 złotych zegarek Huawei Watch GT 2e, ale tym razem otrzymujemy dwa tygodnie pracy na baterii. 300 zł taniej kupimy najnowszy model producenta. Pierwsze wrażenia z Huawei Watch GT2 Pro były niezwykle pozytywne, a samo urządzenie oferuje wysoką jakość wykonania. 

Wykonanie Huawei Watch GT 2 Pro to mistrzowska półks

Przecenie uległy też sprzęty większego kalibru. Taniej kupicie (na ten moment niedostępne jeszcze w promocji) tablety MatePad oraz laptopy Matebook X Pro. Najnowsze średniopółkowe tablety w ofercie producenta mają kosztować 1199 złotych (Wi-Fi) i 1399 zł (Wi-Fi + LTE). W przypadku laptopów za konfigurację z procesorem i7, 16 GB RAM-u i 1 TB dysku zapłacimy 7499 zł, a za opcję z i5, 16 GB RAM-u i 512 GB na dysku - 5999 złotych. 

Jak oszczędzić jeszcze więcej?

Jeśli przymierzacie się do kupna ze sklepu Huawei.pl, a posiadacie już smartfon producenta, to mam dla was dobrą informację. Poszukajcie w nim aplikacji "Moje centrum" i przejdźcie do ostatniej sekcji "Ja". Tam zobaczycie aktualny typ członkostwa i punkty, które uzbieraliście za korzystanie ze sklepu Huawei oraz App Gallery. Następnie kliknijcie napis "Korzyści".

Do końca listopada Huawei udostępnia kody rabatowe na zakupy w jego sklepie. Ich wartość jest różna w zależności od tego, jak dużo punktów dotychczas nazbieraliście za kupno usług i aplikacji. Na szczęście, nawet na poziomie srebrnym da się zaoszczędzić kilkaset złotych. Po skopiowaniu kodu z telefonu wystarczy wkleić go w odpowiednie pole w koszyku. Oczywiście im wierniejszymi klientami jesteśmy, tym lepiej - możemy zaoszczędzić nawet 600 złotych przy zakupach powyżej 750.

Źródło: Biuro Prasowe Huawei

blog comments powered by Disqus
Spadają ceny Huawei - tańsze Matebooki oraz P30 i P40