PODPOWIEDZI:

Razer pokazuje nowe headsety Kaira i Kaira Pro

Razer pokazuje nowe headsety Kaira i Kaira Pro

Firma Razer wprowadza do sprzedaży dwa zupełnie nowe gamingowe headsety Kaira i Kaira Pro. Zostały one zaprojektowane z myślą o współpracy z Xboksem Series X i Series S, ale będą komunikowały się również bez problemu z komputerami PC oraz pozostałymi Xboksami i konsolami PlayStation.

Nowe słuchawki dla gracza od Razera wspierają łączność bezprzewodową korzystając ze standardu Bluetooth 5.0. Urządzenia zostały wyposażone w membrany o średnicy 50 milimetrów które według producenta zapewniają czysty dźwięk z niezwykle głębokimi basami.

Zaletą serii Kaira są też wysokiej jakości mikrofony, których rodzaj rożni się w zależności od wybranego modelu. Warto  wspomnieć o tym, że headsety akceptują również nowy bezstratny standard transmisji audio wykorzystywany przez Xboksa Series X i Series S.

Razer Kaira

Razer Kaira to nowy gamingowy headset od Razera

Jest to tańszy model z serii, którego sugerowana cena wynosi 99,99 dolarów (ok. 400 złotych). Podobnie jak droższy wariant, posiada on wygodną opaskę i nauszniki z poduszkami wykonanymi z gąbki, która dopasowuje się do kształtu ucha. Maksymalny czas pracy urządzenia wynosi 15 godzin

Na prawej oraz lewej słuchawce znajdziemy przyciski funkcyjne, powalające między innymi przełączać się pomiędzy zdefiniowanymi przez użytkownika zestawami ustawień dźwięku oraz regulować głośność.

Do słuchawek na stałe przymocowany jest mikrofon Razer Hyperclear Cardioid, który zainstalowany został na giętkim pałąku. Wyróżnia się on zaawansowaną redukcją szumów, automatycznym wykrywaniem mowy oraz dodatkowymi patentami mającymi poprawiać jakość rejestrowanego głosu.

Razer Kaira Pro

Razer Kaira Pro od tańszego modelu różni się czasem pracy, oświetleniem oraz mikrofonem

Droższy model dostępny jest w cenie 149,99 dolarów (ok. 585 złotych). Z zewnątrz do złudzenia przypomina on tańszą wersję headsetu. Podstawową różnicą jest tu większa bateria oraz możliwość włączenia podświetlenia. Maksymalny czas pracy urządzenia wynosi 15 godzin (z uruchomionym oświetleniem Chroma Lighting) lub 20 godzin (bez Chroma Lighting).

Poza tym, wersja Pro odznacza się też bardziej czułym pałąkowym mikrofonem Razer Hyperclear Supercardioid, który dodatkowo w razie potrzeby możemy odczepić. Jego substytutem, w niespodziewanych sytuacjach lub poza domem, będzie drugi mikrofon mobilny ukryty bezpośrednio w jednej ze słuchawek.

Źródło: Razer

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Razer pokazuje nowe headsety Kaira i Kaira Pro