PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Konsolowy Cyberpunk 2077 na dwóch płytach Blu-ray

Konsolowy Cyberpunk 2077 na dwóch płytach Blu-ray

Poznaliśmy szczegóły dotyczące konsolowego wydania Cyberpunka 2077, w tym to, co znajdziemy w wersji pudełkowej gry na PlayStation 4 i Xboksa One. CD Projekt RED pokazał też pierwszy wycinek rozgrywki z tytułu na systemach Microsoftu.

Po ostatnim przesunięciu premiery Cyberpunka 2077 długo oczekiwana superprodukcja polskich deweloperów powinna trafić do sklepów na całym świecie 10 grudnia. W sieci pojawiły się właśnie nowe informacje na temat konsolowych edycji tytułu, które debiutują w tym samym czasie co wersja na PC.

W pierwszej kolejności zacznijmy od wydania pudełkowego gry na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Znajdziemy w nim aż dwie płyty Blu-ray, co do tej pory w historii obu platform miało miejsce jedynie w przypadku wydanego niedawno Final Fantasy VII Remake. Obecność dwóch krążków nie jest oczywiście kaprysem producentów. Po zainstalowaniu Cyberpunk 2077 zajmuje bowiem na obu konsolach co najmniej 70 GB na dysku twardym.

W standardowej pudełkowej edycji konsolowej, poza płytami we wnętrzu, na graczy czekają również inne atrakcje. Mowa tu o mapie Night City, zestawie naklejek, kompendium świata oraz pocztówkach. W ramach bonusu deweloperzy dorzucili również kod do pobrania dodatkowych cyfrowych materiałów na temat tytułu.

Cyberpunk 2077 będzie oczywiście w dniu premiery działał także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X dzięki ich wstecznej kompatybilności. Na nowych platformach gracze mogą spodziewać się stabilniejszej pracy gry, a także wyższej rozdzielczości oraz kilku dodatkowych efektów graficznych. Jak w rzeczywistości wygląda zabawa na konsolach, możemy przekonać się za sprawą opublikowanych właśnie fragmentów rozgrywki zamieszczonych poniżej.

Na prawdziwą next-genową wersję Cyberpunka 2077 musimy jednak poczekać do połowy przyszłego roku. Twórcy udostępnią wówczas za darmo dużą aktualizację, zawierającą liczne poprawki graficzne, a także tekstury w wyższej jakości. Najprawdopodobniej do sklepów trafi wówczas również nowa pudełkowa edycja tytułu na PS5 i XSX.

Źródło: Wccftech

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Konsolowy Cyberpunk 2077 na dwóch płytach Blu-ray