PODPOWIEDZI:

Dotykowy monitor Newline Flex 27 cali do wideokonferencji

Dotykowy monitor Newline Flex 27 cali do wideokonferencji

Już niedługo do sprzedaży trafi interaktywny monitor firmy Newline, który przeznaczony jest do użytku w szkołach, biurach, a także domach, gdzie pomoże w pracy zdalnej. Jego dotykowy ekran współpracuje z rozdzielczością 4K oraz wyposażony został w wbudowaną kamerę przydatną w wideokonferencjach.

Monitor Flex to najnowsza propozycja firmy Newline, która specjalizuje się w produkcji ekranów interaktywnych. Urządzenia tego typu są bardzo lubiane przez nauczycieli oraz często wykorzystane przez różnego typu profesjonalistów, w tym inżynierów lub architektów.

Newline Flex waży blisko 10 kilogramów i oferuje ekran o przekątnej 27 cali, który pracuje w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840 na 2160 punktów). Oferuje on kontrast 1000:1 i maksymalną jasność wynoszącą 350 cd/m². Urządzenie zamontowane jest na solidnym stojaku pozwalającym pochylić je w zakresie od 10 do 45 stopni.

Ekran monitora reaguje na dotyk i posiada funkcję multitouch, jak i palm rejection, dzięki czemu bez obaw można oprzeć dłoń na monitorze i wygodnie pisać, a także rysować. Dodatkowo sprzęt współpracuje także z dedykowanym pisakiem, co ułatwi nam np. robienie notatek.

Monitor Newline FLex

Producent zamontował w monitorze zestaw ośmiu mikrofonów z redukcją szumów i echa. Nie zabrakło kamery, która pozwala na logowanie się do systemu Windows (opcja Windows Hello). Dodatki te sprawiają, że sprzęt idealnie nadaje się do przeprowadzania wszelkiego rodzaju wideokonferencji.

Dźwięk zapewniają dwa głośniki 5 W oraz subwoofer 10 W. Z tyłu urządzenia znajdziemy jedno złącze HDMI, USB-c 3.1, USB-a i USB-b, a także wejście i wyjście audio.

Newline Flex pojawi się w Polsce w sprzedaży w kwietniu tego roku. Sugerowana cena urządzenia to 4399 złotych.

Źródło: Newline

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Dotykowy monitor Newline Flex 27 cali do wideokonferencji