PODPOWIEDZI:

Elegancki smartwatch dla kobiet Garmin Lily

Elegancki smartwatch dla kobiet Garmin Lily

Firma Garmin przedstawiła najnowszy model smartwatcha, który zaprojektowany został z myślą o kobietach. Niewielkie urządzenie odznacza się eleganckim designem oraz kilkoma kolorami do wyboru.

Nowy zegarek nosi nazwę Garmin Lily. Jego budowa charakteryzuje się bardzo wąskim skórzanym lub silkonowym paskiem o szerokości 14 mm, który zaprojektowany został z myślą o małych nadgarstkach. Jego kompaktowe rozmiary podkreśla dodatkowo pomniejszona okrągła tarcza o średnicy zaledwie 34 mm. Składa się na nią monochromatyczny wyświetlacz LCD oraz odporne na uszkodzenia szkło z wygrawerowanymi ozdobnymi wzorami geometrycznymi.

Pod względem funkcjonalności Garmin Lily nie ustępuje innymsmartwatchomGarmina. Urządzenie posiada monitor pracy serca, stresu, nawodnienia organizmu, oddechu oraz poziomu tlenu we krwi, które dodatkowo sprawdzimy za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Nie zabrakło tu również trybu sportowego oraz trackerów fitness.

Gramin Lily jest zaprojektowany z myślą o kobietach

Dzięki monochromatycznemu wyświetlaczowi zegarek działa na jednym ładowaniu ponad pięć dni. Jest również wodoodporny, tak więc możemy z nim pływać, a nawet nurkować (wytrzyma ciśnienie do pięciu atmosfer). Producent przygotował sześć wzorów kolorystycznych w dwóch wersjach – sportowej lub klasycznej, różniących się rodzajem użytych pasków. Sugerowana cena urządzenia to 249 dolarów (model classic) lub 199 dolarów (model sport).

Źródło: Garmin

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Elegancki smartwatch dla kobiet Garmin Lily