PODPOWIEDZI:

Smartfony z serii Huawei Nova 10 już w Polsce!

Smartfony z serii Huawei Nova 10 już w Polsce!

Huawei wprowadza do Polski smartfony z serii Nova 10 z superszerokokątnym aparatem przednim 60 MP i ładowaniem SuperCharge. Są to 3 innowacyjne urządzenia, które spełnią aktualne potrzeby użytkowników. Więcej informacji na ich temat znajdziesz w poniższym newsie.

Marka Huawei znana z produkcji elektroniki użytkowej wprowadza do Polski smartfony z serii Nova 10 z pierwszym ultra-mocnym aparatem przednim 60 MP i zaawansowanym ładowaniem Super Charge. Innowacyjne modele dedykowane się zwłaszcza aktywnym użytkownikom.

Informacje na temat smartfonów Huawei serii Nova 10

Przewaga tych telefonów z pewnością tkwi w aparatach przednich, ale i nie tylko. Spełnią obecne trendy, pomogą użytkownikowi wyrazić siebie.

Wygląd

Znakiem rozpoznawczym są pierścienie okalające obiektywy tylnych aparatów. Olśniewają, łączą zarówno technologię, jak i modę. Połyskujące akcenty stanowią nowoczesność oraz klasyczną harmonię zarazem. Smartfony są smukłe i lekkie. Huawei Nova 10 Pro ma grubość 7,88 m i wagę 191 g, z kolei Huawei Nova 10 to tylko 6,88 mm grubości i 168 g wagi (z tej serii jest najsmuklejszym telefonem). Wygodnie leżą w dłoni. Dostępne wersje kolorystyczne to gwiezdna szarość oraz nocna czerń.

Podwójny, ultraszerokokątny aparat przedni 60 MP

Tworzymy coraz to kreatywniejsze treści, wrzucamy do mediów społecznościowych zdjęcia z najważniejszych chwil, dlatego Huawei pomyślał o pierwszym w historii podwójnym, ultraszerokokątnym aparacie przednim 60 MP. W Huawei Nova 10 Pro został on dodatkowo wzbogacony o obiektyw do zbliżeń i portretów z matrycą 8 MP.

Jakość zarejestrowanych obrazów jest zbliżona do profesjonalnych aparatów fotograficznych. To zasługa autofocusu z poczwórną detekcją fazy i oprogramowania. Wykonasz niezwykle szczegółowe portrety, nagrasz filmy w 4K, a to wszystko  ujęte obiektywem o kącie widzenia 100°. Funkcja wideo Dual-View (rejestrowanie obrazu z dwóch aparatów jednocześnie) pozwoli uchwycić każdy detal.

Potężny aparat

Na tyle smartfonów znajdziesz potrójny układ. Jest to aparat główny 50 MP, obiektyw szerokokątny z matrycą 8 MP oraz oczko do wykrywania głębi. Komponenty i najwyższej klasy algorytmy sprostają zadaniu w każdych warunkach (przy słabym oświetleniu, w dzień i w nocy). Sensor o wielkości 1/1.56 cala zapewnia wysoką czułość na światło, co przekłada się na wysokiej jakości jasne zdjęcie. Matryca filtrów barwnych Huawei RYYB zwiększa pobór światła o 40%. W trybie Super Night Shot oznacza to  zwiększenie maksymalnej czułości aż do ISO 400000.

do Polski wkraczają smartfony z serii Nova 10

Niezwykła szybkość i moc

Smartfonom nie straszne intensywne użytkowanie, gdyż baterie cechują się długą żywotnością. W Huawei Nova 10 Pro ma ona pojemność 4500 mAh i możliwe jest ładowanie ładowarką Huawei SuperCharge o mocy aż 100 W (w trybie Turbo trwa to zaledwie 20 minut). W przypadku Huawei Nova 10 zastosowano baterię 4000 mAh (66 W), którą naładujesz do pełna w 38 minut.

Ekrany

Kolorowe doznania to zasługa doskonałych ekranów. Huawei Nova 10 Pro posiada 6,78-calowy wyświetlacz, natomiast Huawei Nova 10 6,67-calowy. Są to ekrany OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz i rozdzielczości 2652 x 1200. Obsługują gamę kolorów P3 i technologię HDR10. Efektem jest dokładne, żywe, realistyczne zilustrowanie (1,07 miliarda kolorów).

Wydajność i wygoda

W smartfonach serii Nova 10 postawiono na głośniki stereo z 80-stopniowym polem dźwięku Histen gwarantujące realistyczne doznania podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki. Podczas grania przyda się funkcja rytmu dźwięku 3D dająca poczucie przestrzeni, pozwalająca wyczuć ruchy przeciwników.

Jeżeli chodzi o miejsce na treści, to w Huawei Nova 10 Pro znajdziesz 8 GB pamięci RAM i 256 GB, a Huawei Nova 10 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Szybkość i płynność działania to zasługa interfejsu EMUI 12. Praktycznym rozwiązaniem jest Super Device. Polega na współpracy z tabletami i laptopami Huawei. Wysyłanie wiadomości czy na przykład plików między urządzeniami jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Jeżeli korzystasz z urządzeń opartych o usługi mobilne Huawei, to odwiedź stronę https://appsonhms.com/pl/. Znajdziesz tam różne porady dotyczące wyszukiwania i pobierania ulubionych aplikacji.

Przeczytaj również: Nasze wrażenia z Huawei Nowa 10 Pro

marka Huawei wprowadza do Polski smartfony z serii Nova 10

Ceny i dostępność

Jeżeli chodzi o ceny smartfonów, to za Huawei Nova 10 Pro zapłacisz 2999 zł, a za Huawei Nova 10 kwotę 2499 zł. Regularna sprzedaż rozpoczyna się od 10 października, ale od 28 września do 9 października 2022 r. będą one dostępne w ofercie specjalnej (pierwsi nabywcy odbiorą słuchawki Huawei FreeBuds Pro 2 za 1 zł).

W dniu premiery kupisz je w sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom i Komputronik. Urządzenia będą także dostępne w oficjalnej Strefie Marki na Allegro, na platformie Amazon oraz w Huawei Experience Store i w sklepie Huawei.pl.

W sklepie Huawei.pl nie przegap dodatkowych korzyści. Mowa między innymi o możliwości przedłużenia gwarancji o kolejny rok w promocyjnej cenie 29,90 zł.

W drugiej połowie października zostaną podane wiadomości na temat smartfona Huawei nova 10 SE.

Przeczytaj również: Pierwsze wrażenia z Huawei Nova 10 i Huawei Nova 10 Pro.

blog comments powered by Disqus
Smartfony z serii Huawei Nova 10 już w Polsce!