PODPOWIEDZI:

Soundbary Samsung na topie!

Szybki spis treści:
Soundbary Samsung na topie!

Polski rynek wciąż obfituje w topowe soundbary od firmy Samsung, która wiedzie prym już 7 rok z rzędu. W tym roku znalazły się 4 linie produktów. Więcej informacji w poniższej publikacji.

Producent Samsung jest globalnym liderem sprzedaży soundbarów i to od 8 lat (według danych firmy Futuresource Consulting).

Rosnący popyt sprawił, że firma wzbogaciła swoją ofertę o kolejne urządzenia. W portfolio znalazła się między innymi Q-Seria z bezprzewodowym Dolby Atmos i funkcją Q-Symphony (harmonijne brzmienie soundbara oraz telewizora Samsung).

Polacy chętnie sięgają po soundbary, aby rozbudować swoje centrum rozrywki w domu. Coraz lepsze wyniki sprzedażowe dotyczą soundbarów w kwotach od 1200 zł do 1800 zł, a nawet i powyżej 2800 zł. Porównując rok do roku, to 6,3% więcej pod względem ilości i 3,7% pod względem wartości (według wewnętrznych danych producenta).

Nieprzerwanie od 7 lat firma Samsung jest liderem kategorii w Polsce.

Tegoroczne portfolio Samsung obejmuje 4 linie produktów, a mówiąc dokładniej: Q-Seria, Ultra Slim, S-Seria i B-Seria.

Innowacyjne rozwiązania

Doskonałe wrażenia audio to zasługa nowych rozwiązań. Eksperci testują różne opcje, a wszystko po to, aby odpowiadały one później potrzebom konsumentów, a równocześnie wykorzystać potencjał sprzętu.

soundbar Samsung

Przykładowo funkcja Q-Symphony (kompatybilna z wybranymi telewizorami Samsung Neo QLED, QLED, Crystal UHD) kreuje dźwięk przestrzenny. Wykorzystuje do tego głośniki soundbara i telewizora (górne i boczne służą jako dodatkowy kanał audio).

Zazwyczaj po podłączeniu soundbara głośniki od telewizora zostają wyłączone, jednak marka Samsung postanowiła wykorzystać ich moc do spotęgowania wrażeń.

Funkcja Q-Symphony jest dostępna w soundbarach Q-Serii: HW-Q990B, HW-Q930B, HW-Q800B, HW-Q700B, HW-Q600B i HW-Q60B.

W tegorocznych modelach Q-Serii zastosowano także technologię bezprzewodowego Dolby Atmos. Umożliwia połączenie soundbara i telewizora w sposób bezprzewodowy bez zbędnej plątaniny kabli. Z nowymi produktami licz na odkrycie przestrzennego kinowego brzmienia.

Warto zastanowić się nad soundbarami z designerskiej serii Ultra Slim. Wśród niej Samsung HW-S800B i S801B. Oferują maksymalne wrażenia audio i minimalistyczną konstrukcję.

blog comments powered by Disqus
Soundbary Samsung na topie!