PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

BlackBerry App World - najważniejsze informacje i nowa polska aplikacja

BlackBerry App World - najważniejsze informacje i nowa polska aplikacja

BlackBerry App World, sklep z aplikacjami na urządzenia BlackBerry dostępny na prawie 100 rynkach świata (w tym w Polsce), pozwala korzystać z liczącego już 30,000 i wciąż rosnącego zbioru aplikacji mobilnych. Z BlackBerry App World korzysta już ponad 35 milionów użytkowników, którzy każdego dnia pobierają ponad 3 miliony aplikacji.

Najpopularniejsza aplikacja w App World

Najpopularniejszą na świecie aplikacją w App World jest BlackBerry Messenger - wyjątkowy komunikator stworzony specjalnie dla użytkowników smartfonów BlackBerry. BBM pozwala komunikować się z przyjaciółmi i rodziną w nielimitowany, prosty sposób za darmo zastępując wiadomości, które generują dodatkowe koszty licząc ilości znaków czy transfer danych. BBM jest już wykorzystywany przez ponad 43 miliony użytkowników na całym świecie. Pomysły na zastosowanie są różne – BBM ułatwia umówienie miejsca spotkania z grupą przyjaciół jednocześnie, szybkie dodanie kontaktu do nowo poznanej osoby przez zeskanowanie kodu paskowego, podzielenie się wrażeniami z koncertu przez wysłanie zdjęcia lub filmiku, odnalezienie znajomych w nieznanym mieście przez nawigowanie do ich lokalizacji, czy godzinne nielimitowane rozmowy przez chat z ukochaną osobą. BBM jest dostępny za darmo w App World w polskiej wersji językowej.

BlackBerry App World

Pomysły na zastosowanie są różne – BBM ułatwia umówienie miejsca spotkania z grupą przyjaciół jednocześnie, szybkie dodanie kontaktu do nowo poznanej osoby przez zeskanowanie kodu paskowego, podzielenie się wrażeniami z koncertu przez wysłanie zdjęcia lub filmiku, odnalezienie znajomych w nieznanym mieście przez nawigowanie do ich lokalizacji, czy godzinne nielimitowane rozmowy przez chat z ukochaną osobą. BBM jest dostępny za darmo w App World w polskiej wersji językowej.

BlackBerry App World

Aplikacje w App World dedykowane polskim użytkownikom

Wśród dostępnych w App World aplikacji jest wciąż rosnąca grupa programów przeznaczonych dla polskich użytkowników – między innymi najnowsza polska aplikacja – Wyborcza.

Wyborcza

Wyborcza umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do internetowej wersji Gazety Wyborczej. Mogą oni w prosty sposób przeglądać treść ostatnich 10 newsów w 8 kategoriach (w tym: Najnowsze, Kraj, Świat, Sport, Gospodarka czy Kultura). Dodatkowe funkcjonalności aplikacji to między innymi możliwość wygodnego przeglądania zdjęć prezentowanych w ramach „Dużego Kadru”.

Bezpłatną aplikację Wyborcza można pobrać z BlackBerry App World: https://appworld.blackberry.com/webstore/content/46183?lang=en

Allegro

Aplikacja pozwala użytkownikom na dostęp do serwisu aukcyjnego Allegro, bez względu na to gdzie się znajdują. Osoby korzystające z nowej aplikacji mogą już teraz przeglądać, obserwować i zarządzać aukcjami bezpośrednio ze swojego smartfona BlackBerry. Aplikacja została wyposażona w funkcje dedykowane wyłącznie dla BlackBerry OS, w tym rozszerzone opcje sprzedaży (ponowne rozpoczęcie aukcji, zakończenie aukcji przed ustalonym terminem), funkcjonalności konta (tworzenie komentarzy, przeglądanie ocen innych użytkowników), jak również zaawansowane opcje wyszukiwania. Intuicyjna obsługa aplikacji zapewnia użytkownikom możliwość prostego obserwowania aukcji, przeglądania list produktów, sprzedaży oraz korzystanie z funkcji konta Moje Allegro.

allegro

Bezpłatną aplikację Allegro można pobrać z BlackBerry App World: https://appworld.blackberry.com/webstore/content/24070

Biznes

Aplikacja Biznes zapewnia polskim użytkownikom BlackBerry stały dostęp do najważniejszych informacji ze świata biznesu, w tym wiadomości z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych oraz najświeższe kursy walut. Wszystkie szczegóły prezentowane są w formie przejrzystych wykresów pozwalających użytkownikom na śledzenie historii wybranych spółek. Aplikacja może być również wykorzystana w sytuacjach awaryjnych - dostarcza istotnych informacji, niezbędnych do szybkiego zablokowania skradzionych kart kredytowych.

biznes

Treści dostępne w aplikacji są dostarczane przez Bankier.pl - wiodący portal o tematyce biznesowej, gospodarczej i finansowej.

Bezpłatną aplikację Biznes można pobrać z BlackBerry App World: https://appworld.blackberry.com/webstore/content/23701

Onet.pl

Onet.pl dla smartfonów BlackBerry jest łatwą i przyjazną użytkownikowi aplikacją informacyjną, która pozwoli wszystkim fanom BlackBerry być na bieżąco z najnowszymi informacjami bez względu na to gdzie się znajdują. Najświeższe informacje w wielu kategoriach są dostępne 24 godziny na dobę. Od dziś osoby korzystające z BlackBerry mogą śledzić wiadomości z kraju i ze świata, biznesowe, giełdowe, sportowe, z obszarów show-biznesu i rozrywki oraz wiele innych.

onet

Bezpłatną aplikację Onet.pl można pobrać z BlackBerry App World: https://appworld.blackberry.com/webstore/content/24826

Demotywatory

Demotywatory.pl umożliwiają dostęp do jednego z najpopularniejszych serwisów rozrywkowych w Polsce bez względu na to gdzie się znajdujemy. Użytkownicy smartfonów BlackBerry mogą w prosty sposób przeglądać stronę (w tym Stronę Główną, Poczekalnię i Top 10), przeszukiwać jej zasoby oraz przesyłać wybrane Demotywatory za pomocą maila.

demotywatory

Bezpłatną aplikację Demotywatory.pl można pobrać z BlackBerry App World: https://appworld.blackberry.com/webstore/content/41196

blog comments powered by Disqus
BlackBerry App World - najważniejsze informacje i nowa polska aplikacja