PODPOWIEDZI:

Autonomiczny robot koszący STIGA A1500 - Rewolucja w pielęgnacji trawników!

Szybki spis treści:
Autonomiczny robot koszący STIGA A1500 - Rewolucja w pielęgnacji trawników!

Firma STIGA wprowadza na rynek inteligentnego robota koszącego, a mianowicie model A1500. O możliwościach tego zaawansowanego technologicznie, autonomicznego robota koszącego dowiesz się w poniższym newsie.

Firma STIGA jest znana z produkcji narzędzi i maszyn ogrodniczych. Tym razem nadchodzi rewolucja w pielęgnacji trawników. W efektywnym koszeniu i zadbaniu o zdrowszy trawnik pomoże robot koszący STIGA A1500, który został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. To pierwszy robot, który łączy technologię RTK GPS z opatentowanym przez firmę STIGA systemem inteligentnego planowania AGS. Jaki będzie efekt? Z pewnością najbardziej precyzyjne koszenie i jeszcze prostsza pielęgnacja ogrodu.

Kilka słów o STIGA A1500

Robot koszący STIGA A1500 zyskał połączenie technologii AGS i RTK GPS, co oznacza, że nie straszne będą mu wszelkie przeszkody, ogrodzenia, ściany lub żywopłoty. Koszenie będzie dokładne i to bez ingerencji użytkownika. Podobnie jak najlepsze Autonomiczne roboty koszące potrafi określić martwe punkty w ogrodzie, w których odbiór sygnału GPS zostaje zerwany bądź zakłócony.

Uczy się i zapamiętuje, a następnie planuje najlepsze trasy koszenia. Poradzi sobie z przewidywaniem gdzie i kiedy trzeba kosić. Stabilna łączność ze stacją bazową to gwarancja ograniczenia niepotrzebnych przejazdów, co z kolei skutkowałoby nadmiernym koszeniem.

Najnowocześniejsze technologie to przekroczenie kolejnych granic rozwoju takiego sposobu koszenia. Robot koszący STIGA zachowuje 5-godzinny odstęp do kolejnej sesji koszenia. W tym czasie trawa zdąży zatrzymać wilgoć i ma czas na regenerację. Zyskasz równy i zdrowy trawnik (trawa jest bardziej miękka i pozbawiona żółtych końcówek).

Robot do koszenia charakteryzuje się technologią akumulatorową ePower, która zapewnia wydajność energetyczną i żywotność baterii. Urządzenie oferuje 4 obrotowe ostrza wykonane ze stali węglowej, które potrafią się obracać z prędkością do 28500 obr/min. Wydajność koszenia jest na niewiarygodnie wysokim poziomie.

nowoczesny robot koszący STIGA A1500 Autonomiczny robot koszący STIGA wyznacza sobie wirtualne granice przy pomocy GPS. Nie trzeba nic fizycznie konfigurować przed pierwszym użyciem. Co najważniejsze, system zorientuje się, kiedy została rozłożona nowa przeszkoda (na przykład w postaci basenu czy grilla), jak również wie, że rośliny rosną i z tego powodu zmieniają się.

Użytkownik ma dostęp do aplikacji STIGA.GO, w której zarządza obszarem roboczym, może zmieniać ustawienia, wprowadzać zmiany, konfigurować robota, zarządzać strefami czy wzorami cięcia, planować sesje koszenia, liczyć na integrację z asystentem głosowym.

Autonomiczny robot koszący STIGA jest dostępny w sprzedaży online i u wybranych partnerów handlowych.

blog comments powered by Disqus
Autonomiczny robot koszący STIGA A1500 - Rewolucja w pielęgnacji trawników!