PODPOWIEDZI:

Dyson Gen5detect - nowy, najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy z filtrem HEPA!

Dyson Gen5detect - nowy, najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy z filtrem HEPA!

Dyson wprowadza na rynek najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy Dyson Gen5detect z filtrem HEPA i nowej generacji silnikiem Hyperdymium, który pracuje z prędkością do 135 000 obr./min. Więcej szczegółów na temat możliwości odkurzacza i jego ceny znajdziesz w poniższym newsie.

Ceniona marka Dyson wprowadza na rynek najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy Gen5detect z filtrem HEPA. Potrafi wychwycić wirusy i cząsteczki o wielkości 0,1 mikrometra. To pierwszy odkurzacz firmy Dyson, który posiada nowej generacji silnik Hyperdymium.

Nowy silnik Hyperdymium piątej generacji

Silnik Hyperdymium w odkurzaczu Dyson Gen5detect pracuje z prędkością do 135 000 obr./min, co przekłada się na niezwykle silną moc ssania (dziewięć razy szybciej od silnika Formuły 1). Jest nie tylko szybszy i mocniejszy od swojego poprzednika, ale również mniejszy. Zmniejszenie rozmiaru było możliwe dzięki połączeniu kilku części w jedną i zastosowaniu krótszego trzonu. Został on umieszczony w pojedynczej, starannie wykonanej ramie.

Dzięki temu osiągnięto także najwyższą wydajność energetyczną. Tak imponujący wynik czyni go najmocniejszym ze wszystkich modeli odkurzaczy bezprzewodowych marki Dyson.

Filtracja HEPA całego urządzenia

W pełni uszczelniony system filtracji HEPA całego urządzenia wyłapuje 99,99% cząsteczek o średnicy do 0,1 mikrometra, w tym wirusy. Warto przy tym zaznaczyć, że w odkurzaczu materiał filtrujący o powierzchni 1,9 m został złożony aż 145 razy. Kurz i wirusy nie wydostaną się z pojemnika.Pionowy odkurzacz Dyson wsysa zanieczyszczone powietrza, a wydmuchuje dobrze oczyszczone.

14 cyklonów pozwala oddzielić kurz ze strumienia powietrza, nie dochodzi do utraty mocy ssania, wydajność jest optymalna przy każdym sprzątaniu.

Podwójna jasność

W 2021 r. firma Dyson wprowadziła własną metodę podświetlania kurzu, aby każdy użytkownik dostrzegał mikroskopijne cząstki zanieczyszczające dom. Specjalna wiązka światła pozwoli zobaczyć kurz, którego wcześniej nie byłbyś w stanie dostrzec.

Odkurzacz Dyson Gen5detect sprawia, że sprzątanie jest dokładniejsze niż kiedykolwiek. Udoskonalona elektroszczotka Fluffy Optic o dużym zasięgu pozwoli zobaczyć dwa razy więcej mikroskopijnego kurzu. Została zwiększona jasność funkcji podświetlenia. Nowe źródło światła jest umieszczone bardzo nisko w pokrywie głowicy czyszczącej Fluffy Optic. To nie lada wyczyn, gdyż trzeba było dopasować układ optyczny, płytkę drukowaną (PCB) i elementy termiczne do niewielkiej przestrzeni, tak aby nie zmniejszyć skuteczności zbierania zanieczyszczeń.

nowy odkurzacz Dyson Gen5detect

Nowy interfejs i ulepszone oprogramowanie

Twórcy udoskonalili interfejs użytkownika (UI), który informuje, gdy odkurzana powierzchnia jest już czysta. Dzięki temu wiesz, gdzie jest już wysprzątane, a gdzie należy jeszcze odkurzyć. Jak to możliwe? Otóż czujnik piezoelektryczny wykorzystuje właściwości akustyczne do zliczania i określania rozmiaru cząsteczek kurzu, natomiast słupki na ekranie LCD rosną i maleją wraz ze zmianą ich objętości.

Nowe oprogramowanie silnika sprawia, że urządzenie monitoruje i kontroluje jego prędkość, moc oraz temperaturę. Oprogramowanie współpracuje z interfejsem i pozwala, aby użytkownik samodzielnie rozwiązywał ewentualne problemy i konserwował swój odkurzacz.

Dodatkowe cechy odkurzacza Dyson Gen5detect

Warto wspomnieć, że Dyson Gen5detect daje możliwość przekształcenia w najmocniejszy odkurzacz ręczny (w rurze ukryta jest szczotka do zbierania kurzu z końcówką szczelinową). Zastosowany akumulator działa aż do 70 minut, zachwyca wygodna opcja sterowania jednym przyciskiem (przycisk zasilania zamiast klasycznego spustu). Odkurzacz waży 3,5 kg, posiada 0,77-litrowy pojemnik.

Smukły pojemnik posiada mechanizm wysuwania z obrotowym zatrzaskiem, dzięki czemu opróżnianie odbywa się bezdotykowo.

Cena Dyson Gen5detect

Dyson Gen5detect nabędziesz w sklepach stacjonarnych i internetowym Dyson w cenie 4 499 zł brutto.

W naszych testach odkurzaczy i rankingu odkurzaczy znalazło się wiele urządzeń marki Dyson, więc zachęcamy do odwiedzenia i przekonania się, o które modele chodzi.

blog comments powered by Disqus
Dyson Gen5detect - nowy, najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy z filtrem HEPA!