PODPOWIEDZI:

Dyson wprowadza do Polski najmocniejszego robota sprzątającego Dyson 360 Vis Nav!

Dyson wprowadza do Polski najmocniejszego robota sprzątającego Dyson 360 Vis Nav!

Dyson wprowadza do Polski pierwszego i jednocześnie najmocniejszego robota sprzątającego Dyson 360 Vis Nav. Posiada sześciokrotnie większą moc ssania niż jakiekolwiek inne urządzenie z tej kategorii. Więcej informacji na temat zastosowanych technologii i głównych możliwości robota poznasz w poniższym newsie.

Najmocniejszy robot sprzątający Dyson 360 Vis Nav został wyposażony w system wizyjny 360°, który wykorzystuje wyjątkową technologię symultanicznej lokalizacji i mapowania Dyson (SLAM). W efekcie zapamięta, gdzie już odkurzał, wykryje miejsca, które musi jeszcze posprzątać, zareaguje na wykryty kurz i stworzy mapy poziomu zabrudzenia podłogi w domu.

Dyson 360 Vis Nav posiada zaawansowany procesor, który potrafi analizować dane i regulować działanie odkurzacza, wykorzystując informacje z czujników do określenia jego pozycji z dokładnością do 71 mm. Warto zaznaczyć, że odkurzacz automatyczny Dysonoferuje aż 26 czujników. Mają one przydzielone konkretne zadania, jak na przykład omijanie przeszkód, wykrywanie kurzu, precyzyjne sprzątanie przy ścianie.

Nowa technologia Dyson

Inteligentny robot sprzątający Dyson 360 Vis Nav wyróżnia się wspomnianym systemem wizyjnym 360° z kamerą typu Fisheye. Gwarantuje panoramiczny obraz domu i umożliwia dokładną interpretację otoczenia. System wizyjny SLAM potrafi przetworzyć informacje z kamery i zapamiętać odwiedzone miejsca. W rezultacie odkurzacz automatyczny wie, gdzie jeszcze należy posprzątać.

Dzięki silnikowi Dyson Hyperdymium, który obraca się z prędkością do 110 000 obr./min, Dyson 360 Vis Nav ma sześciokrotnie większą moc ssania w porównaniu z innymi modelami.

Zastosowano nową szczotkę o potrójnym działaniu. Jest ona jednocześnie pierwszą szczotką Dyson, która łączy trzy metody dokładnego sprzątania z potężną mocą ssania. Ściśle mówiąc, masz do czynienia z miękką nylonową tkaniną „Fluffy” (zbieranie dużych zabrudzeń z podłóg twardych), antystatycznym włóknem węglowym (zbieranie drobnego kurzu z podłóg twardych) i sztywnym nylonowym włosiem (dokładne czyszczenie dywanów).

Nie zabrakło także wysuwanej szczotki bocznej do skutecznego usuwania zanieczyszczeń. Urządzenie czyści bardzo dokładnie, aż po same krawędzie. Poza wałkiem szczotki o pełnej szerokości, wyposażono go także w aktuator krawędzi bocznych, dzięki czemu przekierowuje moc ssania w stronę krawędzi. Dodatkowo jest czujnik wykrywający ściany, zatem Dyson 360 Vis Nav podjedzie do krawędzi i przesunie się wzdłuż ścian.

Robot do samodzielnego sprzątania wykazuje kompatybilność z aplikacją MyDyson. Z jej poziomu znajdziesz tworzenie, dostosowywanie i planowanie stref. Możesz także wydzielać w domu określone przestrzenie oraz programować sprzątanie o danych porach dnia. Zawieszenie dual-link sprawia, że robot sprzątający potrafi wspiąć się na wysokość do 21 mm. Jego niski profil zapewnia sprzątanie przestrzeni pod meblami do wysokości 99 mm.

odkurzacz automatyczny Dyson 360 Vis Nav

Kluczowe technologie

Na koniec jeszcze raz podsumuję najważniejsze technologie robota sprzątającego Dyson 360 Vis Nav:

 • Silnik Dyson Hyperdymium - niewiarygodna prędkość i moc ssania. Opatentowana siła cyklonów Dyson generuje siłę o wartości ponad 100 000g. Nie dochodzi do utraty mocy ssania.
 • System wizyjny 360° - odkurzacz wie, gdzie już odkurzał i widzi, gdzie jeszcze jest to konieczne. Mapuje i zapamiętuje trasę, skutecznie omija przeszkody. 26 czujników.
 • Czujnik piezoelektryczny - sprawdza poziom kurzu aż 15 000 razy na sekundę. Wykrywa niewidoczne gołym okiem cząstki i zwiększa wtedy moc ssania.
 • Czyszczenie krawędzi - czujniki wykrywają krawędzie pokoju, natomiast konstrukcji w kształcie litery „D” oraz przednia szczotka o pełnej szerokości sprawia, że robot sięga do narożników.
 • Kompatybilność ze smart home dzięki aplikacji MyDyson - za pomocą aplikacji masz dostęp do wielu funkcji, m.in. zaplanujesz sprzątanie, możesz sterować głosem.
 • Raporty z dokładnego sprzątania - po zakończeniu pracy w aplikacji MyDyson pojawią się szczegółowe informacje.
 • Aktualizacje oprogramowania - masz aktualny dostęp do nowych funkcji i opcji. Robot automatycznie pobierze aktualizacje oprogramowania przez sieć Wi-Fi.
 • Szczotka o potrójnym działaniu - pierwsza szczotka Dyson, która łączy trzy metody dokładnego odkurzania.
 • Sprzątanie przyjazne dla zwierząt - tryb cichej pracy, szczotka o szerokiej średnicy wałka zapobiegająca plątaniu się włosów i sierści oraz system filtracji HEPA wychwytujący cząstki wielkości łupieżu zwierzęcego.
 • Filtracja HEPA całego urządzenia - Dyson wychwytuje 99,99% mikroskopijnych cząsteczek kurzu o wielkości 0,1 mikrometra.
 • Cztery tryby sprzątania - tryb Auto, tryb Quick, tryb Quiet i tryb Boost.
 • Higieniczne opróżnianie pojemnika jedną ręką - mechanizm wyrzuca zebrany brud za jednym naciśnięciem przycisku.
 • Czas pracy - do 65 minut pracy i automatyczny powrót do stacji ładowania.

Dostępność i cena Dyson 360 Vis Nav

Od 7 września odkurzacz Dyson 360 Vis Nav nabędziesz w cenie 6999 zł przez stronę internetową Dyson.pl oraz w najbliższym sklepie stacjonarnym Dyson.

Możesz kupić odkurzacz bezpośrednio od twórców technologii na Dyson.pl, aby skorzystać z darmowej dostawy i automatycznej rejestracji gwarancji.

Zachęcam do odwiedzenia działu ranking odkurzaczy automatycznych, w których znajdziesz wiele wydajnych urządzeń do sprzątania.

blog comments powered by Disqus
Dyson wprowadza do Polski najmocniejszego robota sprzątającego Dyson 360 Vis Nav!