PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Tablet, więcej niż gadżet

Tablet, więcej niż gadżet

Według prowadzonych badań, do 2014 roku tablety będą w posiadaniu około 180 milionów klientów na całym świecie. Tablety podbijają serca konsumentów dzięki dotykowemu wyświetlaczowi i ogromnej funkcjonalności. Tablet stał się synonimem wygody. Nastała tabletomania!

Według prowadzonych badań, do 2014 roku tablety będą w posiadaniu około 180 milionów klientów na całym świecie. Tablety podbijają serca konsumentów dzięki dotykowemu wyświetlaczowi i ogromnej funkcjonalności. Tablet stał się synonimem wygody. Nastała tabletomania

Tablet, więcej niż gadżęt

Tablet nie jest tylko i wyłącznie gadżetem. Wszyscy pasjonujący się w nowinkach technologicznych znajdują przyjemność w samym posiadaniu i pracy z urządzeniem. Znawcy rynku elektronicznego zauważają jeszcze większe możliwości jakie daje tablet.

Do zalet tabletów możemy zaliczyć dużą przekątną ekranu dającą większy komfort pracy, możliwość przeglądania stron www, dostęp do e-maila, możliwość czytania e-gazet i e-booków. Dodatkowo zastosowanie systemu Android zwiększa mobilność tabletu i sprawia, że urządzenie jest znacznie bardziej funkcjonalne w podróży niż wyposażony w Windows netbook.

Tablet, więcej niż gadżęt

Tabletomania

Analityk RBC Mike Abramsky przedstawił raport z którego wynika, że rynek tabletów ma gigantyczny potencjał. Przewiduje on że w niedługim czasie na świecie będzie aż 180 mln użytkowników tabletów, a urządzenia z Androidem osiągną 40 proc. udział w rynku.

Tablet, więcej niż gadżęt

Największy potencjał kryje się wśród tabletów ze średniej półki cenowej. W takim założeniu tablet ma stawać się bardziej dostępny, popularny i wykorzystywany na co dzień, na równi z telefonem komórkowym.

"Tablet powinien być gadżetem osiągalnym cenowo dla przeciętnego Polaka, tak jak ma to miejsce w przypadku rynków zachodnich. - Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości tablety wyposażone w najpopularniejszy obecnie na rynku system Android. Ceny urządzeń zaczynają się już od 550 zł" - przekonuje przedstawiciel marki Kiano.

System android

Za systemem Android kryje się duży potencjał. System rozwija się bardzo szybko i pozwala na duży komfort użytkowania sprzętu w każdej sytuacji. System posiada prostu interfejs, charakteryzuje się dużą szybkością, energooszczędnością i pozwala na dostęp do ogromnej liczby aplikacji.

"Android Market przypomina wielki sklep wielobranżowy z całym szeregiem półek przepełnionych aplikacjami. Rozrywka, edukacja i sieci społecznościowe w jednym miejscu. Android doskonale wpisuje się w filozofię urządzeń mobilnych" – podkreśla Tomasz Szacoń, przedstawiciel marki Kiano.

POLECAMY: Recenzja tabletu Kiano Blade Core

Szansa dla e-czasopism

W Polsce zauważalny jest nowy trend w postaci migracji prasy do mobilnych urządzeń. Według analityków jest to szansa dla producentów tabletów jak i samych mediów. E-gazety mogą być wzbogacane elementami filmowymi i dźwiękowymi. Zyskują więc one nowy multimedialny charakter. Artykuły mogą być również szybko aktualizowane, dlatego użytkownicy mogą dostawać najgorętsze treści.

blog comments powered by Disqus
Tablet, więcej niż gadżet