PODPOWIEDZI:

Promocje 100-lecia od Franke

Promocje 100-lecia od Franke

Firma Franke obchodzi właśnie 100 - lecie swojego istnienia. Jest to szczególna okazja, którą Franke pragnie świętować szczególnie. Specjalnie na ten jubileusz dla swoich klientów firma przygotowała specjalny zestaw promocji.

Z okazji 100 lecia firma będzie prowadzić kilka równoległych akcji promocyjnych, dzięki którym każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią dla siebie propozycję. Jubileuszową promocją Franke, zostały objęte niektóre modele zlewozmywaków, okapów, baterii, sortowników i młynków do odpadków. Okapy po obniżonej cenie, rabaty na baterie przy zakupie zlewozmywaka czy włącznik do młynka za symboliczną złotówkę to kilka z możliwości proponowanych przez Franke.

Przykładowy zestaw promocyjny:

Zobaczmy jak wygląda jeden z proponowanych zestawów promocyjnych. Kupując zlewozmywak wykonany z fragranitu z antybakteryjną powłoką Sanitized Maris 611-62 w rozmiarze 62cm, otrzymamy stalową baterię Taros Pull-Out z wyciąganą wylewką za połowę ceny. Taki zestaw jest objęty 15-letnią gwarancją, podobnie jak i inne zlewozmywaki i baterie z oferty Franke Polska

Sanitized Maris 611-62

Promocja ważna od dnia 17 października 2011 do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie link w zakładce „promocje”.
blog comments powered by Disqus
Promocje 100-lecia od Franke