PODPOWIEDZI:

5 Najlepszych Toreb Podsiodłowych do Roweru

  Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
  1Merida E-BagMerida E-Bag59.90 zł
  2Topeak Mondo PackTopeak Mondo Pack100.01 zł
  3Topeak Aero Wedge Pack MediumTopeak Aero Wedge Pack Medium54 zł
  4Kross Large Saddle Bag Clip 300Kross Large Saddle Bag Clip 30034 zł
  5Kellys BombKellys Bomb19 zł
  5 Najlepszych Toreb Podsiodłowych do Roweru

  Przy rowerze zawsze dobrze jest mieć niezbędne rzeczy, które umożliwią nam naprawę roweru w trasie, czy też ochronią nas przed nagłym deszczem. Jako pojemnik na nie świetnie sprawdzą się torby podsiodłowe. Dowiedz się, którą najlepiej wybrać!

  Na miejscu pierwszym najlepszy stosunek jakości do ceny! Torba renomowanej firmy Merida jest bardzo pojemna. Dostęp do wszystkich kieszeni jest bardzo dobry ze względu na zastosowany sposób montażu. Dodatkowo wyposażona jest w pokrowiec przeciwdeszczowy.

  Niższy stopień podium należy do torby Topeak Mondo Pack, która kosztuje nieco więcej od propozycji Meridy. Bardziej aerodynamiczny kształt może przyciągnąć fanów opływowych kształtów. Zastosowano nieco mniej wygodny system montażu, no i ta cena - trochę odstrasza.

  Trzecią lokatę przypisuję mniejszemu bratu propozycji z drugiego miejsca - Topeak Aero Wedge PackMedium. Jest również dostępna w większych i mniejszych rozmiarach. Niczym nie wyróżniająca się, spora torba podsiodłowa, bardzo dobrze wykonana.

  Czwarta propozycja pochodzi od firmy Kross. Torba nieco mniejsza od poprzednich, ale z bardzo wygodnym systemem montażu umożliwiającym wygodny dostęp do dwóch kieszeni, a jednocześnie za przystępną cenę.

  Ostatnią i jednocześnie najmniejszą i najtańszą torebką jest Kellys Bomb. Nie rzuca się bardzo w oczy dzięki małym rozmiarom, a pomieścimy w niej podstawowe klucze i łatki do dętek.

  blog comments powered by Disqus
  5 Najlepszych Toreb Podsiodłowych do Roweru