PODPOWIEDZI:

TOPowe Zabezpieczenia Rowerowe – Te Modele Zawładnęły Rynkiem!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Kryptonite U-Lock Keeper 12Kryptonite U-Lock Keeper 1259 zł
2Kryptonite U-Lock Evolution Series 4Kryptonite U-Lock Evolution Series 4165 zł
3Kryptonite U-Lock Evolution Mini 7Kryptonite U-Lock Evolution Mini 7154 zł
4Onguard Heavy Duty Link Plate Lock K9Onguard Heavy Duty Link Plate Lock K9169 zł
5Onguard U-Lock Pitbull STDOnguard U-Lock Pitbull STD99 zł
6Onguard Bulldog DT U-LockOnguard Bulldog DT U-Lock99 zł
7Abus Ionus 6800/85Abus Ionus 6800/8589 zł
8Kryptonite Keeper 785Kryptonite Keeper 785105 zł
9Kryptonite New York FahgettaabouditKryptonite New York Fahgettaaboudit332 zł
10Abus Bordo 6000Abus Bordo 6000264 zł
TOPowe Zabezpieczenia Rowerowe – Te Modele Zawładnęły Rynkiem!

Jeszcze do niedawna jedynym zabezpieczeniem rowerowym które mogliśmy dostać w sklepie, była linka. Dziś mamy na rynku dużo lepsze zabezpieczenia. Są to m.in. u-locki, łańcuchy i zabezpieczenia składane. Każde z nich ma nieco inne właściwości i zastosowanie. Jakie zapięcie rowerowe wybrać, by nie stracić swojego ulubionego jednośladu? Przedstawiamy dziesięć najpopularniejszych modeli zabezpieczeń.

Tak się złożyło, że w kategorii popularności trzy pierwsze miejsca należą do firmy Kryptonite. A szkoda, bo Abus i OnGuard także znalazły się w naszym rankingu z ciekawymi produktami. No nic, może w następnym rankingu uda im się powędrować na podium. Zaczynając od najwyższego stopnia: Kryptonite U-Lock Keeper 12. To bezapelacyjny hit ostatniego czasu. Swój sukces zawdzięcza znakomitemu stosunkowi ceny do jakości. Jest niezwykle tani, gdyż kosztuje ok. 60 zł i nazywany jest najtańszym u-lockiem wartym uwagi. Nie sposób się nie zgodzić.

1. Kryptonite U-Lock Keeper 12

Na drugim miejscu znajdziemy Kryptonite U-Lock Evolution Series 4. 14 milimetrowy pałąk wykonany z utwardzanej stali i wzmacniane rygle robią robotę. Uchwyt mocujący pozawala wygodnie zamontować u-locka na ramie roweru.

2. Kryptonite U-Lock Evolution Series 4

Dla tych, którzy szukają czegoś mniejszego, mamy propozycję z miejsca trzeciego. Kryptonite U-Lock Evolution Mini 7 jest znacznie krótszy, lżejszy i łatwiejszy w transporcie. Służy do zabezpieczenia jednego, a nie dwóch rowerów.

Kryptonite U-Lock Evolution Mini 7

Tak prezentuje się podium, jednak zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi miejscami rankingu. Jest na co popatrzeć, a przede wszystkim, co kupić. Te zapięcie rowerowe spełnią Twoje wyobrażenia o bezpiecznym rowerze. Jeśli lubisz swój jednoślad i nie chcesz go stracić – wiesz co należy zrobić.

Ranking producentów

W rankingu producentów nie znajdziemy żadnego zaskoczenia. Tutaj nie ma miejsca na przypadkowe, nieznane firmy. Wszyscy trzej producenci prezentują od lat najwyższą, niezmienną jakość. Produkty Kroptonite, Abus czy OnGuard cieszą się niesłabnącym zaufaniem wśród rowerzystów, co ma swoje odbicie w popularności. Chodzi tu wszak zabezpieczenie rowerów, które mają nieraz wartość motocykla, a ich kradzież jest niezwykle prosta. Dobre zapięcie musi być sprawdzone i pewne. To mogą zagwarantować jedynie renomowane firmy.

blog comments powered by Disqus
TOPowe Zabezpieczenia Rowerowe – Te Modele Zawładnęły Rynkiem!