PODPOWIEDZI:

TOP 3 Dmuchanych jacuzzi - Baseny ogrodowe z hydromasażem

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Intex Pure Spa 28454Intex Pure Spa 284543198 zł
2Intex Pure Spa Bubble Massage 216 x 71 cm 28408Intex Pure Spa Bubble Massage 216 x 71 cm 284081990 zł
3Intex Pure Spa 28404Intex Pure Spa 284041840 zł
TOP 3 Dmuchanych jacuzzi - Baseny ogrodowe z hydromasażem

Dmuchane SPA w postaci basenów ogrodowych z funkcją hydromasażu to już wyższa półka cenowa. Z tego względu, warto dokładniej przyjrzeć się tym produktom, uwzględniając ich wady i zalety. Przedstawiamy ranking TOP 3 dmuchanych jacuzzi, z którymi przeniesiemy się w świat masaży wodnych. Czy może być coś przyjemniejszego?

Dmuchane jacuzzi ogrodowe umożliwiają masaż wodny, kiedy tylko mamy na niego ochotę. To znakomita forma wypoczynku we własnym ogrodzie. Dobrze wiemy, jak ciężko dopchać się w kolejce do jacuzzi w przypadku basenów publicznych. Teraz to wszystko możemy mieć w zasięgu ręki. Ceny dmuchanych jacuzzi nie należą do najniższych, natomiast jest to jednorazowy wydatek. Koniec z kupowaniem karnetów na basen.

Czym wyróżniają się dmuchane jacuzzi?

Basen ogrodowy z funkcją hydromasażu, czyli popularne jacuzzi, najprościej mówiąc polega na wytwarzaniu bąbelków. W dmuchanych jacuzzi ich częstotliwość możemy ustawiać samodzielnie. Lepsze modele umożliwiają ustawienie pożądanej temperatury wody, tak abyśmy nawet wieczorową porą mogli skorzystać z masażu bąbelkami. Możemy wygodnie oprzeć się o grube ściany basenu i patrzeć w niebo z ukochaną osobą. Stosuje się pompy z wymiennymi filtrami, które odpowiadają za czystość wody.

Dmuchane jacuzzi są przeznaczone głównie dla dorosłych i są w stanie pomieścić 4-6 osób, w zależności od wymiarów. Warto zwrócić uwagę na cyfrowy panel sterowania z wyświetlaczem, który jest prosty w obsłudze i niezwykle funkcjonalny. To właśnie przy jego użyciu możemy kontrolować temperaturę wody, ilość bąbelków (tryb masażu) czy też włączyć pompę filtrującą. Konstrukcja jest stabilna, sam design bardzo elegancki, a wysokiej jakości materiał jest odporny na uszkodzenia.

Rodzaje basenów ogrodowych

Oprócz dmuchanych SPA/jacuzzi wyróżniamy podstawowy podział basenów ogrodowych:

  • basen dmuchany - najtańszy rodzaj basenów o różnych wymiarach, łatwe w przenoszeniu, proste w rozłożeniu, bezpieczne (polecane dla dzieci), należą raczej do płytkich basenów, mogą mieć atrakcyjne kształty i kolory, możemy do nich dokupić przykładowo zjeżdżalnie wodną
  • basen stelażowy - wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją (metalowy stelaż), stabilnością, dużą pojemnością, solidnym wykonaniem, estetycznym wyglądem oraz wysokim poziomem wody (wypełnienie nawet 90%); przeznaczone dla kilkuosobowej rodziny, umożliwiają nawet nurkowanie czy też naukę pływania, są proste w czyszczeniu, a sam montaż jest bezproblemowy i nie zajmuje wiele czasu
  • basen rozporowy - popularne na rynku baseny ogrodowe rozporowe, inaczej zwane kołnierzowymi, to duże baseny, których wysokość progu jest zależna od ilości nalanej wody, natomiast za stabilność odpowiada dmuchany kołnierz; dostępne różne rozmiary, cechują się bezpiecznym użytkowaniem, łatwym montażem i przystępnymi cenami

Intex Pure Spa 28454 - wysokiej klasy dmuchane jacuzzi

Na pierwszy rzut idzie najdroższe w zestawieniu, 4-osobowe dmuchane jacuzzi firmy Intex. Jacuzzi ma kształt ośmiokąta, pojemność 795 l, pokrycie wykonane z trójwarstwowego winylu, a także możliwość podgrzewania wody w zakresie od 20 do 40 stopni Celsjusza. Ponadto, znajdziemy wydajną pompę, 4 dysze wodne, 120 dysz jacuzzi, prosty w obsłudze panel sterowania, a także zmiękczacz wody. Basen SPA oferuje masażer o mocy 800 W i system grzewczy o mocy 2200 W. Za pomocą manometru możemy kontrolować ciśnienie w basenie.

4-osobowe dmuchane jacuzzi Intex Pure Spa 28454

Intex Pure Spa 28454 plusy i minusy:

+ Nowoczesny design

+ Solidne wykonanie

+ Stabilna konstrukcja

+ Wydajność pompy

+ Funkcja podgrzewania wody

+ Łatwy w obsłudze panel kontrolny

- Wysoka cena

- Jak za tę kwotę, pojemność powinna być większa

Intex Pure Spa Bubble Massage 216 x 71 cm 28408 - basen ogrodowy z jacuzzi dla 6 osób

Kolejna propozycja od Intex to duże dmuchane jacuzzi o pojemności 1098 l. Zastosowano 120 dysz powietrza, system zmiękczający wodę (a tym samym zapobiegający osadzaniu się kamienia i wydłużający żywotność basenu) oraz możliwość regulacji temperatury (zakres od 20 do 40 stopni Celsjusza). Panel kontrolny wyposażono w wyświetlacz LED, co czyni go niezwykle wyraźnym. W zestawie otrzymamy między innymi torbę do przenoszenia i pokrywę do przykrycia.

basen ogrodowy z hydromasażem firmy Intex

Intex Pure Spa Bubble Massage 216 x 71 cm 28408 plusy i minusy:

+ System ochrony przed kamieniem

+ Pojemność

+ Wydajna pompa filtrująca

+ Solidne wykonanie

+ Podgrzewanie wody

+ Stabilność

+ Estetyczny design

- Ze względu na sporą średnicę basenu (216 cm) wymagana większa ilość wolnego miejsca w naszym ogrodzie

Intex Pure Spa 28404 - Najtańsze w rankingu dmuchane jacuzzi

Ranking zamyka najtańszy basen ogrodowy Intex z funkcją hydromasażu. Charakteryzuje się okrągłym kształtem, pojemnością 795 l, wytrzymałym pokryciem, prostą obsługą oraz rączką do przenoszenia. Jacuzzi posiada średnicę zewnętrzną 196 cm i jest bardzo wygodne. Woda jest podgrzewana i zmiękczana.

luksusowy basen w dobrej cenie

Intex Pure Spa 28404 plusy i minusy:

+ Przystępna cena

+ Komfortowe użytkowanie

+ Atrakcyjny design

+ Wysoka jakość wykonania

+ Wygodna obsługa

+ Podgrzewacz wody

+ Cicha praca jacuzzi

- Brak - w tym przedziale cenowym, model jak najbardziej godny polecenia

Podsumowanie - ranking dmuchanych jacuzzi

W zestawieniu pojawił się popularny i ceniony producent Intex.

  • Intex Pure Spa 28454 - najdroższy model dmuchanego jacuzzi, wyróżnia się dodatkowo 4 dyszami, które generują silny strumień wody, posiada nowoczesny wygląd i jest przeznaczone dla 4 osób.
  • Intex Pure Spa Bubble Massage 216 x 71 cm 28408 - to basen SPA, który jest w stanie pomieścić aż 6 osób, został wyposażony w 120 dysz, wydajną pompę filtrującą oraz system zapobiegający osadzaniu się kamienia, który wpływa na żywotność sprzętu; polecany dla osób mających większy ogród.
  • Intex Pure Spa 28404 - najtańszy basen z hydromasażem, który jest solidnie i estetycznie wykonany, a przy tym gwarantuje wygodę użytkowania, cichą pracę i prostą obsługę panelu sterowania.

blog comments powered by Disqus
TOP 3 Dmuchanych jacuzzi - Baseny ogrodowe z hydromasażem