PODPOWIEDZI:

Jaka suszarka do włosów do 150 zł? | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Philips Series 3000 BHD360/20Philips Series 3000 BHD360/20139 zł
2Philips HP8238/10Philips HP8238/10149 zł
3Babyliss 6709DEBabyliss 6709DE139 zł
4Remington D5408 Mineral GlowRemington D5408 Mineral Glow129 zł
5Babyliss Cord Keeper 2000 D373EBabyliss Cord Keeper 2000 D373E129 zł
Jaka suszarka do włosów do 150 zł? | TOP 5 |

Przed Tobą kolejne zestawienie polecanych suszarek do włosów, tym razem w przedziale cenowym do 150 zł. Masz zatem do czynienia z dobrymi suszarkami, od których wymaga się nieco więcej. Przedstawiam TOP 5 czołowych suszarek do włosów do 150 zł, które cieszą się nienaganną opinią wśród kupujących.

Niezawodna suszarka do włosów umożliwia wygodne przechowywanie, skuteczne suszenie, zwiększenie objętości włosów, utrwalenie fryzury oraz wygodne użytkowanie. Dodatkowo powinna mieć regulację siły nadmuchu i temperatury, tak aby dostosować ją do własnych potrzeb.

Perfekcyjne urządzenie nada zdrowego wyglądu, nie wysuszy włosów, a także obchodzi się z nimi delikatnie. Polecane suszarki w różnych cenach znajdziesz w dziale: ranking suszarek do włosów. Pamiętaj, że tylko właściwa pielęgnacja włosów nie narazi ich na zniszczenie.

Suszarka do włosów do 150 zł - Opinie

Przyszła pora na konkrety, zatem przechodzę do głównej części zestawienia.

1. Philips Series 3000 BHD360/20

suszarka z końcówkami Philips Series 3000 BHD360/20
Maksymalna moc2100 W
Poziomy siły nadmuchu3
Poziomy temperatury3
DyfuzorTak
JonizacjaTak
Nawiew zimnego powietrzaTak
Składana rączkaNie
CenaPhilips Series 3000 BHD360/20 oferta w Ceneo

Liderem jest suszarka do włosów Philips Series 3000 BHD360/20 z łącznie 6 stopniami temperatury i prędkości (można kombinować i zarazem kontrolować ustawienia). Nasadka ThermoProtect gwarantuje skuteczne suszenie, troszcząc się o właściwą pielęgnację (obniżenie temperatury o 15°C).

Wytwarzanie 20 milionów jonów da efekt lśniących i miękkich włosów. Dyfuzor z wyjątkowymi wypustkami dba o objętość włosów i sprężystość loków. Zastosowano funkcję zimnego nawiewu, koncentrator 14 mm, przewód zasilający o długości 1,8 m, a także ucho do zawieszenia.

2. Philips HP8238/10

suszarka z dyfuzorem Philips HP8238/10
Maksymalna moc2300 W
Poziomy siły nadmuchu3
Poziomy temperatury3
DyfuzorTak
JonizacjaTak
Nawiew zimnego powietrzaTak
Składana rączkaNie
CenaPhilips HP8238/10 oferta w Media Markt

Na drugim miejscu znalazła się suszarka do włosów Philips HP8238/10 z funkcją ThermoProtect (szybkie suszenie, zachowując przy tym łagodną dla włosów temperaturę). Charakteryzuje się najwyższą mocą, pielęgnacją jonową, asymetrycznym dyfuzorem (doskonale dopasuje się do kształtu Twojej głowy i przyjemnie masuje), przewodem o długości 1,8 oraz gumowym zaczepem. Kolor matowy czarny prezentuje się elegancko.

3. Babyliss 6709DE

nowoczesna suszarka Babyliss 6709DE
Maksymalna moc2100 W
Poziomy siły nadmuchu2
Poziomy temperatury2
DyfuzorTak
JonizacjaTak
Nawiew zimnego powietrzaTak
Składana rączkaNie
CenaBabyliss 6709DE oferta w Media Markt

Trzecią pozycję zajmuje stylowa suszarka do włosów Babyliss 6709DE z żywotnym silnikiem AC. Oferuje funkcję jonizacji, dyfuzor w zestawie, blokowany przycisk chłodnego nadmuchu, antypoślizgowy uchwyt (wygodnie leży w dłoni, nie wyślizgnie się), koncentrator 6 mm oraz przewód zasilający o długości 2,8 m. Suszarka osiąga imponującą prędkość 106 km/h.

4. Remington D5408 Mineral Glow

wielokolorowa suszarka Remington D5408 Mineral Glow
Maksymalna moc2200 W
Poziomy siły nadmuchu2
Poziomy temperatury3
DyfuzorTak
JonizacjaTak
Nawiew zimnego powietrzaTak
Składana rączkaNie
CenaRemington D5408 Mineral Glow oferta w Ceneo

Kolejna dobra suszarka do włosów Remington D5408 Mineral Glow zachwyca nietuzinkową kolorystyką (wielokolorowa, ombre). Kratka ceramiczna jest pokryta czterema rodzajami minerałów, zastosowano jeszcze więcej jonów, aby włosy nie elektryzowały się, a duża moc wpływa na szybkie suszenie. Dodatkowymi atutami są koncentrator, silnik DC, uchwyt do zawieszenia i ergonomiczna rączka.

5. Babyliss Cord Keeper 2000 D373E

suszarka z dyfuzorem Babyliss Cord Keeper 2000 D373E
Maksymalna moc2000 W
Poziomy siły nadmuchu2
Poziomy temperatury3
DyfuzorTak
JonizacjaTak
Nawiew zimnego powietrzaTak
Składana rączkaNie
CenaBabyliss Cord Keeper 2000 D373E oferta w Media Expert

Zestawienie suszarek do włosów do 1500 zł zamyka Babyliss Cord Keeper 2000 D373E z unikalnym rozwiązaniem, jakim jest automatycznie zwijany przewód zasilający (wystarczy użyć specjalnego przycisku i już jest chowany w uchwyt). Dzięki temu przechowywanie jest łatwiejsze, a sam kabel nie plącze się.

Dyfuzor zadba o Twoje loki, z kolei koncentrator zapewni gładsze włosy. Suszarka jest solidnie wykonana, poradzi sobie z długimi i gęstymi włosami, a także utrwali fryzurę (za sprawą chłodnego nadmuchu). Uchwyt jest wyprofilowany, więc dobrze leży w dłoni.

Czego oczekiwać po suszarkach do włosów do 150 zł?

Podczas wyboru nowoczesnej suszarki do 150 zł należy obowiązkowo zwrócić uwagę na jej pewne cechy:

  • Ustawienia siły nadmuchu i temperatury - różne poziomy pozwolą na właściwe dobranie według własnych preferencji, co jest niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku zniszczonych lub farbowanych włosów. W kwocie do 150 zł spodziewaj się nawet 3-stopniowej regulacji temperatury oraz 2- lub 3-stopniowej regulacji prędkości.
  • Moc - główny czynnik wpływający na szybkość suszenia. Lepsze suszarki posiadają moc minimum 2000 W, a to zapewnia błyskawiczne wysuszenie nawet długich włosów.
  • Dyfuzor - poza popularną końcówką modelującą (koncentratorem), w zestawie często otrzymasz dyfuzor. Ta nasadka odpowiada za zwiększenie objętości włosów, uniesienie ich u nasady, jak również ich ułożenie (kręcone włosy).
  • Funkcja jonizacji - generator jonów ujemnych sprawi, że włosy nie będą puszyły się ani elektryzowały, wyróżnią się odpowiednim blaskiem i miękkością.
  • Funkcja zimnego nawiewu - chłodny nawiew w suszarkach to gwarancja trwałości fryzury, jak również efekt wygładzonych włosów.
  • Elementy ceramiczne - powłoki ceramiczne w suszarkach gwarantują równomierne rozłożenie temperatury, a to z kolei uniknie zniszczeniu struktury włosa.
  • Jakość wykonania - rasowe suszarki do włosów powinny być nie tylko estetycznie wykonane, ale przede wszystkim zapewniać wygodę użytkowania (poręczność, łatwe manewrowanie, proste czyszczenie, przemyślane umiejscowienie przycisków, antypoślizgowy uchwyt, chowany przewód). Ich praca niekoniecznie obudzi wszystkich domowników, a sam silnik jest żywotny i wydajny. Równie ważne jest bezpieczeństwo, stąd zabezpieczenie przed przegrzaniem jest tutaj jak najbardziej wskazane.
  • Producent - produkty do stylizacji włosów cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak nie daj się całkowicie pochłonąć namowom sprzedawców i postaw tylko na markowy sprzęt.

Podsumowanie

W klasyfikacji znalazły się produkty renomowanych firm, takich jak: Philips, Remington i Babyliss. Tylko markowe suszarki do włosów zapewnią odpowiednią żywotność i skuteczność.

Każdy wymieniony model może pochwalić się dużą mocą, dobrą jakością wykonania, funkcjonalnością, wygodą oraz bezpieczeństwem użytkowania. Wyróżnione suszarki oferują profesjonalne akcesoria w zestawie, co daje efekt jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

W tabelce na samej górze znajdziesz linki kierujące tylko do zaufanych sklepów, jak również szersze opisy. Pamiętaj również o sekcji komentarzy, w której czekamy na Twoje opinie.

Sprawdź również:

blog comments powered by Disqus
Jaka suszarka do włosów do 150 zł? | TOP 5 |