PODPOWIEDZI:

Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł |TOP 7|

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Kenwood PureJuice One JMP400WHKenwood PureJuice One JMP400WH459 zł
2Cecotec Juice&Live 1500 Pro 4137Cecotec Juice&Live 1500 Pro 4137449 zł
3Eldom PJ300Eldom PJ300258 zł
4Zeegma SapZeegma Sap252 zł
5Sencor SSJ 4041BKSencor SSJ 4041BK349 zł
6Teesa TSA3228Teesa TSA3228384 zł
7Blaupunkt SJV301Blaupunkt SJV301299 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł |TOP 7|

Z wyciskarką wolnoobrotową do 500 zł jesteś w stanie przygotować nie tylko zdrowe soki z różnych składników, ale również sorbety lodowe czy też mleko sojowe. Za chwilę poznasz TOP 7 budżetowych wyciskarek, które oferują całkiem imponujące funkcje. Zapraszam!

Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł przyrządzi maksymalną ilość soku, nie tracąc przy tym witamin, czyli zachowa wszelkie wartości odżywcze.

W przypadku wyciskarek do owoców i warzyw ważna jest jak najniższa prędkość, bowiem wtedy nie zachodzi proces utleniania, sok nie jest narażony na podgrzanie.

Jeżeli fundusze pozwalają Ci wydać więcej na sprzęt, to odwiedź ranking wyciskarek wolnoobrotowych i poznaj jeszcze więcej produktów.

Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł – Opinie

1. Kenwood PureJuice One JMP400WH

tania wyciskarka Kenwood PureJuice One JMP400WH
Moc140 W
Maksymalna prędkość wyciskania55 obr/min
Głośność pracy67 dB
Pojemność naczynia na sok1 l
Pojemność zbiornika na miąższ1,3 l
CenaKenwood PureJuice One JMP400WH oferta w Media Expert

Tania wyciskarka wolnoobrotowaKenwood PureJuice One JMP400WH cechuje się zgrabną konstrukcją i tym samym łatwym przechowywaniem, blokadą kapania dla zachowania większej czystości oraz pojemnymi zbiornikami na pulpę i sok. Dzięki niskiej prędkości wynoszącej 55 obrotów na minutę nie dochodzi do utraty wszelkich witamin. Zyskasz naturalny sok tłoczony na zimno. Wyciskarka do 500 zł poradzi sobie z różnymi owocami, warzywami, a nawet orzechami, jak na przykład migdałami. Do tuby zmieszczą się ćwiartki składników.

Urządzenie generuje hałas 67 dB, więc głośność nie powinna drażnić innych domowników. Czyszczenie ułatwia funkcja płukania i wyjmowana wkładka filtrująca. Wkładka dokładnie oddziela miąższ od soku, dzięki czemu jest on klarowny, a pulpa sucha (wykorzystasz ją później na przykład do deserów).

Budżetowa wyciskarka Kenwood została wykonana z materiałów wolnych od BPA, a więc bezpiecznych dla zdrowia. Chwalona także za funkcję biegu wstecznego i ślimak nie ulegający odkształceniom. Maksymalny czas pracy nieprzerwanej wynosi 15 minut.

2. Cecotec Juice&Live; 1500 Pro 4137

budżetowa wyciskarka wolnoobrotowa Cecotec Juice&Live 1500 Pro 4137
Moc250 W
Maksymalna prędkość wyciskania45 obr/min
Głośność pracy40 dB
Pojemność naczynia na sok0,25 l
Pojemność zbiornika na miąższ0,25 l
CenaCecotec Juice&Live 1500 Pro 4137 oferta w Media Expert

Nowoczesna wyciskarka wolnoobrotowa w cenie do 500 złCecotec Juice&Live; 1500 Pro 4137 jest chwalona za możliwość pracy wstecznej, blokadę kapania, wydajny silnik oraz niską prędkość wyciskania. Zachwyca bardzo cicha praca. W zestawie dołączono pojemnik na sok, który wystarczy dostawić.

Otwór wsadowy jest spory, zatem zmieścisz większość warzyw i owoców w całości, bez konieczności krojenia na mniejsze kawałki. Zastosowano wyjmowany zbiornik na miąższ, podwójny bęben wlotowy, filtr ze stali nierdzewnej, a także zabezpieczenie przed uruchomieniem w przypadku błędnego montażu części.

3. Eldom PJ300

niedroga wyciskarka Eldom PJ300
Moc200 W
Maksymalna prędkość wyciskania45 obr/min
Głośność pracyb/d
Pojemność naczynia na sok1 l
Pojemność zbiornika na miąższ1 l
CenaEldom PJ300 oferta w Ceneo

Elektryczną wyciskarkę do owoców i warzyw do 500 złEldom PJ300 wyposażono w antypoślizgowe nóżki, silnik pracujący w dwóch kierunkach i pojemne naczynia do przyrządzania ulubionego soku dla całej rodziny. Wśród atutów niska prędkość wyciskania, tylko 45 obrotów w ciągu minuty.

Obsługa taniej wyciskarki nie jest skomplikowana, podobnie zresztą jak mycie jej. Efektywnie miażdży składniki i tłoczy sok na zimno. Jakość wykonania jest zadowalająca, bowiem korpus zrobiono ze stali szlachetnej, a sam mechanizm wyciskający z bezpiecznego tworzywa (BPA free). Wyciskarka nie zadziała, dopóki wszystkie elementy nie zostaną prawidłowo zamontowane.

4. Zeegma Sap

wyciskarka do 500 zł Zeegma Sap
Moc150 W
Maksymalna prędkość wyciskania40 obr/min
Głośność pracy65 dB
Pojemność naczynia na sok0,9 l
Pojemność zbiornika na miąższ0,9 l
CenaZeegma Sap oferta w Ceneo

Tania wyciskarka jednoślimakowa do sokówZeegma Sap zyskała zwolenników ze względu na pracę na wolnych obrotach, bieg wsteczny, a także 3 sita ze stali nierdzewnej (różna grubość oczek umożliwi uzyskanie dogodnej dla Ciebie konsystencji soków, koktajli, sorbetów).

Mycie i montaż ułatwia fakt, że jest to 3-elementowy mechanizm, a więc masz do czynienia z prostą konstrukcją. Dodatkowo znajdziesz zabezpieczenie przed przegrzaniem, zatyczkę niekapek, antypoślizgowe nóżki. Dosyć uniwersalny design sprawia, że urządzenie wkomponuje się w niemal każdej kuchni.

5. Sencor SSJ 4041BK

tania wyciskarka wolnoobrotowa Sencor SSJ 4041BK
Moc400 W
Maksymalna prędkość wyciskania60 obr/min
Głośność pracy70 dB
Pojemność naczynia na sok0,8 l
Pojemność zbiornika na miąższ0,8 l
CenaSencor SSJ 4041BK oferta w Media Expert

Jednoślimakowa wyciskarka w niskiej cenie Sencor SSJ 4041BK oferuje funkcję pracy wstecznej przydatną w momencie zablokowania składników. Na plus duża moc, nieprzerwana praca do 15 minut, a także przezroczysta miska, przez którą widać proces wyciskania. Względna prędkość wyciskania nie dopuści do pozbycia się wartości odżywczych. Poradzi sobie z twardymi składnikami.

Zadbano o antypoślizgowe nóżki dla większej stabilności. Sitko filtrujące wykonano ze stali nierdzewnej. Przewód o długości 1,1 m nie powinien ograniczać. Producent pomyślał o bezpieczeństwie użytkownika, dlatego sprzęt nie włączy się w przypadku błędnego montażu części. Wyciskarka do 500 zł automatycznie przerwie pracy w sytuacji zdjęcia pokrywy bądź przegrzania silnika.

6. Teesa TSA3228

wyciskarka do 500 zł Teesa TSA3228
Moc200 W
Maksymalna prędkość wyciskania65 obr/min
Głośność pracy65 dB
Pojemność naczynia na sok0,8 l
Pojemność zbiornika na miąższ1 l
CenaTeesa TSA3228 oferta w Ceneo

Wyciskarka wolnoobrotowa w przystępnej cenieTeesa TSA3228 posiada obudowę ze stali nierdzewnej, wytrzymały ślimak z Tritanu, pionową konstrukcję i bieg wsteczny. Demontaż jest łatwy, a większość części umyjesz w zmywarce. Mechanizm zapobiegający kapaniu nie tylko pozostawia czysty blat, ale również umożliwia wymieszanie soku robionego z kilku rodzajów warzyw i owoców.

Zaletą są antypoślizgowe stopki, ochrona przed przegrzaniem i nieprawidłowym złożeniem. W komplecie otrzymasz pojemnik na sok, zbiornik na miąższ, szczoteczkę do czyszczenia oraz popychacz. Czas pracy ciągłej to maksymalnie 20 minut.

7. Blaupunkt SJV301

tania wyciskarka Blaupunkt SJV301
Moc200 W
Maksymalna prędkość wyciskania60 obr/min
Głośność pracy65 dB
Pojemność naczynia na sok0,8 l
Pojemność zbiornika na miąższ0,9 l
CenaBlaupunkt SJV301 oferta w Media Expert

Zestawienie wyciskarek wolnoobrotowych do 500 zł zamyka Blaupunkt SJV301. Ta niedroga wyciskarka pionowa nie zajmie dużo miejsca, bo jej budowa jest dosyć wąska. Charakteryzuje się biegiem wstecznym (nie trzeba rozkładać sprzętu w przypadku zaklinowania produktów), blokadą kapania, a także stosunkowo cichą pracą.

Bez problemu przyrządzisz z nią świeżo wyciskany sok, a pomoże w tym ślimak, który precyzyjnie rozdrabnia, miażdży i wytłacza. Zdejmowane elementy możesz umyć w zmywarce. Obudowa zrobiona ze stali nierdzewnej, a pozostałe części z plastiku wolnego od BPA.

Co oferuje najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa?

Tania wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł to wbrew obawom nadal funkcjonalny sprzęt do robienia świeżych soków. Przypominam, że każdy wymieniony model znajdziesz w porównywarce wyciskarek wolnoobrotowych, natomiast już teraz podsumuję, czego możesz oczekiwać po budżetowej wyciskarce.

  • Moc - moc niedrogiej wyciskarki mieści się w przedziale od 140 W do 400 W. Jest to zatem nadal wydajny sprzęt.
  • Prędkość wyciskania - najmniejszą prędkość wyciskania wynosi 40 obrotów na minutę, z kolei największa to 65 obrotów w ciągu minuty. Im mniejsza prędkość, tym więcej wartości odżywczych składników zostaje zachowanych.
  • Głośność pracy - poziom hałasu wyciskarki do 500 zł kształtuje się na poziomie od 40 dB do 70 dB.
  • Pojemność naczyń - pojemniki na sok są wielkości od 0,25 l do 1 l, z kolei zbiorniki na miąższ od 0,25 l do 1,3 l.
  • Bezpieczeństwo użytkowania - w budżetowych wyciskarkach wolnoobrotowych zastosowano ochronę przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed pracą przy błędnie zamontowanych częściach, antypoślizgowe nóżki.
  • Dodatkowe udogodnienia - wśród przydatnych rozwiązań w tanich wyciskarkach znajdziesz blokadę kapania, bieg wsteczny, możliwość mycia elementów w zmywarce, funkcję płukania.
  • Jakość wykonania - nawet w niedrogiej wyciskarce możesz liczyć na bezpieczne dla zdrowia materiały wolne od BPA, obudowy ze stali nierdzewnej czy wytrzymałe ślimaki.

Podsumowanie

Wolnoobrotowe wyciskarki do 500 zł to dobry zakup dla osób, które chcą zacząć przygodę z wyciskaniem soku z owoców i warzyw, jak również dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Wymienione modele cechują się sitkami do różnego rodzaju produktów (na przykład do mrożonych owoców), zabezpieczeniami, stabilnymi konstrukcjami, wstecznymi biegami, prostą obsługą i czyszczeniem, a także wydajnymi silnikami. Pyszne soki owocowe mogą być w zasięgu Twojej ręki.

Jeżeli natomiast Twój budżet pozwala Ci na większy wydatek, to zastanów się nad wyciskarką wolnoobrotową do 1000 zł lub wyciskarką do 2000 zł, której nie straszne będą różne zadania.

Zobacz również:

Profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa

blog comments powered by Disqus
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł |TOP 7|