PODPOWIEDZI:

Wyciskarka wolnoobrotowa do 2000 zł | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Kuvings D9900 (czerwony)Kuvings D9900 (czerwony)1799 zł
24Swiss BM202 x JJ (srebrny)4Swiss BM202 x JJ (srebrny)1599 zł
3Hurom HZS Alpha Plus HZ-SBE19Hurom HZS Alpha Plus HZ-SBE191690 zł
4Hurom H-100-SBEA01 (platynowy)Hurom H-100-SBEA01 (platynowy)1590 zł
5Kenwood PureJuice Pro JMP802SIKenwood PureJuice Pro JMP802SI1189 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa do 2000 zł | TOP 5 |

Uważam, że wyciskarka wolnoobrotowa w cenie do 2000 zł to sprzęt dla osób, które albo miały już styczność z tego typu urządzeniami, albo chcą nabyć dobry produkt do robienia soków dla całej rodziny. Za chwilę poznasz TOP 5 wyciskarek wolnoobrotowych do 2000 zł wraz z ich głównymi możliwościami.

Bez wątpienia wyciskarka wolnoobrotowa do 2000 zł jest w stanie wycisnąć nie tylko sok z owoców i warzyw, ale również przyrządzić mleko kokosowe, sorbet, koktajl, a nawet lody. Modele z dzisiejszej klasyfikacji są wyposażone w szereg technologii i funkcji, które usprawniają proces wyciskania soku.

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych jest bogaty zarówno w budżetowe urządzenia, jak i sprzęt dla wymagających użytkowników, dbających o swoje zdrowie każdego dnia.

Wyciskarka wolnoobrotowa do 2000 zł – Opinie

1. Kuvings D9900 (czerwony)

wyciskarka do 2000 zł Kuvings D9900 (czerwony)
Moc240 W
Maksymalna prędkość wyciskania50 obr/min
Głośność pracy50 dB
Pojemność naczynia na sokb/d
Pojemność zbiornika na miąższb/d
Wielkość otworu82 mm
CenaKuvings D9900 (czerwony) oferta w Ceneo

Wolne wyciskanie soku zapewni czerwona wyciskarka w cenie do 2000 złKuvings D9900. Charakteryzuje się cichym silnikiem indukcyjnym o mocy 240 W, szerokim wlotem eliminującym konieczność krojenia większości składników na kawałki oraz funkcją pracy wstecznej. Obudowę wykonano z żywotnego tworzywa ABS, z kolei ślimak i sito z Ultemu.

Jednoślimakowa wyciskarka Kuvings została wyposażona w innowacyjną technologię maksymalnego filtrowania, czego efektem jest gładki i pyszny sok pozbawiony włókien (bez drobinek miąższu).

Pełen witamin sok możesz przechowywać w zamkniętym naczyniu w lodówce przez 48 - 72 godziny. Znajdziesz również system bezpiecznej klapki, co jest istotne, zwłaszcza jak w domu są małe dzieci. Możesz eksperymentować z różnymi napojami, gdyż dołączono dodatkowe sitka i mincer. Możliwe przygotowanie domowych koktajli, lodów, sorbetów. Model działa bez przerwy maksymalnie przez 30 minut. Po tym czasie należy zrobić przerwę w celu ostygnięcia.

Producent udziela 10-letniej gwarancji na silnik i na części, co tylko potwierdza niezawodność wyciskarki.

2. 4Swiss BM202 x JJ (srebrny)

wyciskarka w cenie do 2000 zł 4Swiss BM202 x JJ (srebrny)
Moc200 W
Maksymalna prędkość wyciskania40 obr/min
Głośność pracy70 dB
Pojemność naczynia na sok1 l
Pojemność zbiornika na miąższ1 l
Wielkość otworu80 mm i 40 mm
Cena4Swiss BM202 x JJ (srebrny) oferta w Ceneo

Wyciskarka do 2000 zł4Swiss BM202 x JJ (srebrny) oferuje moc nominalną 200 W, moc wyciskania 450 W, a także 2 otwory wsadowe (80 mm do wrzucania całych składników, 40 mm do dłuższych lub mniejszych warzyw). Brak konieczności krojenia przyspieszy proces wyciskania świeżego soku.

Idealna konsystencja soku to zasługa ulepszonej konstrukcji ślimaka, sita i toru odprowadzania wytłoczyn. Krawędzie sita zostały wycięte laserowo z wielką dokładnością. Gładkie otwory sprawiają, że czyszczenie sita zajmuje zaledwie 20 sekund, gdyż nie zapycha się.

Podczas projektowania układu pierścieni tłoczących skorzystano z modelowania komputerowego CAD/MES. W rezultacie wyciskarka błyskawicznie i precyzyjnie wyciska sok, a sam nóż tnąco-pobierający sprawnie pobiera produkty. Ślimak natomiast zrobiono z bardzo wytrzymałego materiału, jakim jest Ultem (wolny od BPA). Atutem jest system wstępnego samoczyszczenia części roboczych urządzenia. To przydatne zwłaszcza pomiędzy przyrządzaniem różnego rodzaju soków. Czas pracy ciągłej to aż 30 minut. Producent udziela wieczystej gwarancji na silnik.

3. Hurom HZS Alpha Plus HZ-SBE19

wolnoobrotowa wyciskarka do 2000 zł Hurom HZS Alpha Plus HZ-SBE19
Moc150 W
Maksymalna prędkość wyciskania43 obr/min
Głośność pracyb/d
Pojemność naczynia na sok0,5 l
Pojemność zbiornika na miąższ1 l
Wielkość otworub/d
CenaHurom HZS Alpha Plus HZ-SBE19 oferta w RTV EURO AGD

Chętnie kupowaną wyciskarką wolnoobrotową w cenie nieprzekraczającej 2000 zł jest Hurom HZS Alpha Plus HZ-SBE19, która skutecznie tłoczy sok na zimno. Wyróżnia się intuicyjnym panelem LED, na którym widzisz informacje o stanie pracy sprzętu. Cechuje się obudową ze stali nierdzewnej wykazującą odporność na korozję i ścieralność. Zaletą jest bieg wsteczny, energooszczędny silnik indukcyjny (producent udziela na niego 10-letniej gwarancji), a także wygodny montaż.

Wyjątkowo zaprojektowany wałek ślimakowy i zaawansowane sito wycisną sok do ostatniej kropli, przy czym będzie on niezwykle klarowny. Dobrym rozwiązaniem są szczotki, które się obracają w przeciwnym kierunku niż ślimak, dzięki czemu dochodzi do doskonałego wymieszania składników. Dłuższe warzywa czy owoce możesz wrzucić przez górny wlot, a mniejsze przez przedni.

Dzięki wyjmowanej zębatce z łatwością pozbędziesz się zalegających resztek. W zestawie otrzymasz między innymi przystawkę do lodów, książkę z ciekawymi przepisami, stojak na akcesoria, szczotkę do czyszczenia.

4. Hurom H-100-SBEA01 (platynowy)

wyciskarka do owoców i warzyw do 2000 zł Hurom H-100-SBEA01 (platynowy)
Moc150 W
Maksymalna prędkość wyciskania43 obr/min
Głośność pracyb/d
Pojemność naczynia na sok0,35 l
Pojemność zbiornika na miąższb/d
Wielkość otworub/d
CenaHurom H-100-SBEA01 (platynowy) oferta w Ceneo

Wolnoobrotowa wyciskarka do 2000 złHurom H-100-SBEA01 (platynowy) zyskała wiele pochlebnych opinii ze względu na wyjątkowy design, małe gabaryty, szczelny wałek ślimakowy z uszczelką silikonową oraz błyskawiczne mycie pod bieżącą wodą. Znajdziesz innowacyjne filtry (filtr wewnętrzny z Ultemu i filtr zewnętrzny z PMMA, czyli szkła akrylowego). Elektryczna wyciskarka jest prosta w montażu, gdyż są jednokierunkowe rowki prowadzące.

Urządzenie w procesie wolnoobrotowego wyciskania korzysta z wysokiego ciśnienia. Wystarczy odpowiednio dopasować manetkę sterującą, aby wycisnąć największą ilość soku z produktów. Dodatkowo 7-stopniowe nachylenie w dolnej części komory pozwala na całkowite wydostanie się soku. Czas pracy ciągłej wynosi 30 minut. W komplecie otrzymasz dodatkowe filtry umożliwiające przygotowanie smoothie oraz do mielenia.

5. Kenwood PureJuice Pro JMP802SI

wyciskarka do 2000 zł Kenwood PureJuice Pro JMP802SI
Moc240 W
Maksymalna prędkość wyciskania48 obr/min
Głośność pracy58 dB
Pojemność naczynia na sok1,5 l
Pojemność zbiornika na miąższ1,5 l
Wielkość otworub/d
CenaKenwood PureJuice Pro JMP802SI oferta w Ceneo

Zestawienie wyciskarek wolnoobrotowych do 2000 zł zamyka Kenwood PureJuice Pro JMP802SI. Ta pionowa wyciskarka do owoców i warzyw posiada 1,5-litrowe zbiorniki na sok i pulpę, stosunkowo cichy silnik, a także przystawkę do sorbetów i smoothie. Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood zapewnia ekstrakcję soku do 84%.

W szybkim myciu urządzenia pomoże funkcja płukania. Wystarczy wlać szklankę wody do tuby, zatkać korek i włączyć sprzęt. Koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami nie dopuści do zapchania filtra. Nie zajmuje dużo miejsca na blacie kuchennym. Tylko przy prawidłowym montażu wyciskarka zacznie swoją pracę. W sytuacji zablokowania składników, skorzystaj z biegu wstecznego.

Czym się różni wyciskarka do 2000 zł od tej do 1000 zł?

Jeżeli masz zapłacić za sprzęt dwukrotnie więcej, to warto wiedzieć, czym on przewyższa tańsze modele, czyli wolnoobrotowe wyciskarki do 1000 zł.

  • Są jeszcze lepsze pod względem jakości wykonania.
  • Droższe wyciskarki wolnoobrotowe wyróżniają się dłuższym czasem nieprzerwanej pracy. Wynosi dokładnie 30 minut.
  • Zaawansowane modele pracują wydajnie, a przy tym cicho, a czyszczenie i obsługa są bardzo proste.
  • Wyciskarki do 2000 zł chwalą się funkcjonalnością, a to również za sprawą większej ilości dodanych akcesoriów do zestawu. Wśród nich znajdziesz różne sita, przystawki do sorbetów, smoothie, lodów, ale także książki z przepisami na zdrowe soki, stojak na akcesoria.
  • Lepsze wyciskarki mają większe otwory wsadowe pozbawiające konieczności krojenia składników i tym samym przyspieszające cały proces.
  • Producenci często udzielają nawet 10-letniej gwarancji na silnik i części.

Podsumowanie

Wyciskarka do 2000 zł jest dowodem na to, że możesz codziennie próbować nowych, zdrowych smaków. Czy to sok z buraka, czy to koktajl owocowy lub lody dla całej rodziny. Z tym niezawodnym urządzeniem wyczarujesz napój pełen witamin, zadbasz o dobre samopoczucie i zaskoczysz gości niebanalnym sorbetem.

Na naszej stronie znajduje się również klasyfikacjawolnoobrotowych wyciskarek do 500 zł. Ich możliwości nie są wprawdzie tak imponujące jak wyżej wymienionych modeli, natomiast może akurat dla kogoś wystarczające.

Zobacz również:

Profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa

blog comments powered by Disqus
Wyciskarka wolnoobrotowa do 2000 zł | TOP 5 |