PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Jakie bezprzewodowe słuchawki nauszne do 200 złotych? |TOP 5|

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Bluedio F2Bluedio F2169.99 zł
2Sony WH-CH510Sony WH-CH510189 zł
3House of Marley Positive Vibration 2 WirelessHouse of Marley Positive Vibration 2 Wireless179 zł
4Pioneer SE-S3BTPioneer SE-S3BT178.99 zł
5JBL TUNE 500BTJBL TUNE 500BT159.99 zł
Jakie bezprzewodowe słuchawki nauszne do 200 złotych? |TOP 5|

Stoisz przed wyborem słuchawek? Bezprzewodowe słuchawki do 200 złotych to urządzenia, nad którymi warto się zastanowić. Przyjrzeliśmy się im, rozważyliśmy za i przeciw, by stworzyć dla Ciebie to zestawienie, rozjaśnić Ci umysł, a przede wszystkim ułatwić zakup.

Bezprzewodowe słuchawki do 200 złotych to produkty, które potrafią miło zaskoczyć. Choć w tym przedziale cenowym jakością dźwięku nadal ustępują przewodowym, wypadają mimo wszystko naprawdę przyzwoicie.

Zyskują za to w zakresie funkcjonalności czy jakości wykonania razem z ceną. Wybraliśmy dla Ciebie kilka ciekaw propozycji w tej półce, które znajdziesz poniżej.

Polecane słuchawki bezprzewodowe do 200 zł

  1. Bluedio F2 - lider zestawienia, który swoje miejsce zawdzięcza dobrze wyważonej wszechstronności. Słuchawki mają całkiem imponujące parametry techniczne jak na sprzęt tego rodzaju, co wpływa bardzo pozytywnie na jakość dźwięku. Stosunkowo krótki czas ładowania przy przyzwoitej długości pracy to forma balansu, która świadczy bardzo pozytywnie o tym produkcie. Przede wszystkim spodoba się to zapominalskim - gdy już przypomnisz sobie o naładowaniu słuchawek, do pełnej baterii wystarczy około 90 minut. Poza tym słuchawki te oferują możliwość podłączenia kablowego, co pozwoli Ci na słuchanie muzyki, nawet gdy akumulator się rozładuje. Dzięki budowie wokółusznej urządzenie to jest bardzo wygodne, a także świetnie izoluje.
  2. Sony WH-CH510 - nie tak wszechstronne jak poprzedni model, funkcjonalność też nie na najwyższym poziomie z racji braku wejścia Jack czy slotu na kartę SD. Nadrabia to jednak w innym aspekcie - głównie za sprawą asystenta głosowego, który pozwoli Ci na komfortowe sterowanie bez potrzeby używania rąk. Czym imponuje ten model Sony? Przede wszystkim długość pracy, która wynosi 35 godzin! Rzecz absolutnie niespotykana wśród bezprzewodowych nauszniaków do 100 zł i nadal wyjątkowa w tej półce cenowej czy pośród niektórych bezprzewodowych słuchawek nausznych do 300 złotych. Chociaż ładowanie zajmuje 4,5 godziny, to i tak jest to stosunkowo niedługo.
  3. House of Marley Positive Vibration 2 Wireless - propozycja dla osób, które oprócz dobrej jakości dźwięku i wykonania cenią sobie wygląd. Te stylowe słuchawki zostały wyprodukowane przez firmę, z którą współpracuje rodzina Boba Marleya. To powiązanie sugeruje, że firma może mieć ekologiczne zapędy i tak też jest. Słuchawki te są wykonane z recyklingowanych materiałów, certyfikowanego drewna i autorskiego materiału REWIND. Dodatkowo firma przeznacza część środków na zalesianie. Jeśli więc kultywujesz ekologiczny sposób bycia, te słuchawki idealnie pasują do Ciebie. Nie wolno oczywiście zapomnieć, że poza filozofią House of Marley słuchawki grają naprawdę przyzwoicie.
  4. Pioneer SE-S3BT - za tym modelem, tak samo, jak w przypadku słuchawek Sony, przemawia bardzo długi czas pracy, który wynosi 25 godzin przy naprawdę krótkim ładowaniu, bo jedynie 2-godzinnym. Jeśli jesteś ciągle w biegu i nie znajdziesz pełnych 2 godzin na naładowanie urządzenia - opcja szybkiego napełniania baterii pozwoli na 4 godziny ciągłego słuchania muzyki po jedynie 10 minutach ładowania. Kolejnym elementem, który łączy Pioneerki z WH-CH510 to wbudowany asystent głosowy. Sterowanie za pomocą głosu zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania. Lekko poszerzone pasmo przenoszenia pozwoli na lepszy odbiór basów i sopranów, co przełoży się na bardziej naturalne i klarowne brzmienie.
  5. JBL TUNE 500BT - lekki i kompaktowy model od JBL. Zabierzesz go ze sobą nawet w oszczędnym bagażu. Tak jak poprzednie słuchawki bezprzewodowe, TUNE 500BT oferują możliwość szybkiego ładowania. Z racji na mniej wydajną baterię wartość ta wynosi 1 godzinę przy 5 minutach ładowania, nadal jest to jednak przyjemny dodatek dla wiecznie zabieganych. Standardowe dla słuchawek pasmo przenoszenia, w tych nauszniakach na Bluetooth, ubogaca technologia JBL Pure Bass, która podbija niższe tony, jednocześnie nie zagłuszając dźwięków o wyższych częstotliwościach. Potęguje to wrażenia słuchowe i odczuwanie basów, zachowując czystość i barwę brzmienia.

Model

Pasmo przenoszenia [Hz]

Impedancja [Ohm]

Czułość [dB]

Czas Ładowania [h]

Długość pracy [h]

Zasięg [m]

ANC

SD

Jack

NFC

Bluedio F2

15 - 25000

16

115

1,5

16

10

TAK

NIE

TAK

NIE

Sony WH-CH510

20 - 20000

-

103

4,5

35

10

NIE

NIE

NIE

NIE

HoM PV2W

20 - 20000

-

-

3,5

12

15

NIE

NIE

TAK

NIE

Pioneer SE-S3BT

10 - 22000

-

-

2

25

10

NIE

NIE

NIE

NIE

JBL TUNE 500BT

20 - 20000

32

95

2

16

10

NIE

NIE

NIE

NIE

Jak wybrać bezprzewodowe słuchawki do 200 zł?

Decydując się na słuchawki bezprzewodowe z tej półki cenowej, filozofia jest bliska tej, która towarzyszy wyborowi jakichkolwiek innych słuchawek. By nie stracić pieniędzy, musisz przede wszystkim zdefiniować własne oczekiwania, o czym wspominaliśmy już nieraz w innych zestawieniach związanych z tą dziedziną sprzętu audio.

Jeśli zależy Ci na tym, jak słuchawki się prezentują, wybierz stylowy model od House of Marley. W przypadku gdy cenisz sobie wydajność baterii, wtedy idealne będą słuchawki Sony bądź Pioneer z funkcją szybkiego ładowania.

Nie zapomnij także o własnym komforcie! Wpływa na to chociażby budowa danego modelu. Nie każde słuchawki idealnie leżą na każdej głowie. Jeśli masz zatem możliwość wypróbować fizycznie słuchawki, choćby na chwilę - zrób to! Pozwoli Ci to ocenić, czy dane słuchawki nie uciskają i nie uwierają.

Grafika promująca słuchawki bezprzewodowe Sony WH-CH510

Kolejnym aspektem związanym z komfortem użytkowania są funkcje dodatkowe. W tym przypadku filozofia wyboru zaczyna odbiegać od standardu, bo ilość opcji ekstra w słuchawkach na Bluetooth jest zdecydowanie większa. Najbardziej istotna opcja w sprzęcie do 200 zł to asystent głosowy, który może znacząco ułatwić Ci pracę, gdy prowadzisz dużo rozmów telefonicznych w ciągu swojego dnia, i nie tylko.

Podsumowanie

W przeciwieństwie do słuchawek bezprzewodowych do 100 złotych w tej półce cenowej jest zdecydowanie mniej przyjemnych, acz nie niezbędnych, dodatków. Mowa chociażby o funkcji wbudowanego odtwarzacza MP3 czy wejścia na kartę Micro SD. Widoczna jest natomiast poprawa bazowych elementów składowych.

Od tych, które odpowiadają za jakość brzmienia - po czas pracy czy długość ładowania , co jest w gruncie rzeczy ich istotą i co cenimy sobie wrankingu słuchawek bezprzewodowych. I w tych właśnie parametrach te urządzenia wypadają naprawdę ciekawie. Producenci w różny sposób balansowali pomiędzy sobą te elementy składowe. Stawiając jednym razem na wydłużony czas pracy, innym na opcję szybkiego ładowania czy krótszy jego czas.

Zobacz video ranking ze słuchawkami do 200 zł

blog comments powered by Disqus
Jakie bezprzewodowe słuchawki nauszne do 200 złotych? |TOP 5|