PODPOWIEDZI:

Tania lokówka do włosów do 100 zł | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Remington Pro Big Curl CI5538Remington Pro Big Curl CI553894 zł
2Evita CT01Evita CT0189 zł
3Remington Shine Therapy CI53WRemington Shine Therapy CI53W89 zł
4Götze & Jensen Diamond DHC700Götze & Jensen Diamond DHC70099 zł
5ETA Fenite 732790000ETA Fenite 73279000089 zł
6Babyliss C419E Gold CeramicBabyliss C419E Gold Ceramic92 zł
7Saturn ST-HC7368Saturn ST-HC736849 zł
Tania lokówka do włosów do 100 zł | TOP 7 |

Niektóre z kobiet marzą o prostych i gładkich włosach, a inne wręcz przeciwnie - o kręconych i bujnych fryzurach. W dzisiejszym zestawieniu poznasz 7 czołowych lokówek w niskich cenach, bo do 100 zł. To dobre, a zarazem tanie modele, które pozwolą stworzyć piękne loki w krótkim czasie. Zapraszam!

Marzysz o łagodnych, romantycznych falach lub burzy loków? Ciesz się pełnymi objętości włosami z niezawodną lokówką w przystępnej cenie. Dobierz odpowiedni rodzaj lokówki i pochwal się piękną fryzurą przez dłuższy czas.

Lokówka do 100 zł - Opinie

Na rynku jest z czego wybierać. Można przebierać w typie lokówki, głównych parametrach czy zastosowanych funkcjach, co udowadnia również porównywarka lokówek. Poznaj czołowe lokówki do 100 zł:

1. Remington Pro Big Curl CI5538

lokówka do włosów Remington Pro Big Curl CI5538
Typ lokówkiTradycyjna
PowłokaCeramiczno-turmalinowa
Zakres temperatury8 stopni, 140°C-210°C
Średnica nasadki38 mm
Moc56 W
Szybkość nagrzewania30 s
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
CenaRemington Pro Big Curl CI5538 oferta w Ceneo

Liderem jest tania lokówka do włosów Remington Pro Big Curl CI5538 z turmalinem odpowiadającym za jonizację. Antystatyczna powłoka wyeliminuje problem elektryzowania się kosmyków. Wyróżnia się nasadką o największej średnicy ze wszystkich - stworzysz zatem duże, piękne loki. Automatyczne wyłączanie po 60 minutach zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, a uniwersalne napięcie zapewni możliwość używania w każdym zakątku świata.

Nienagrzewająca się końcówka dba o to, żebyś się nie poparzyła, obrotowy przewód nie plącze się i ułatwia tym samym manewrowanie, z kolei wygodny klips przytrzymuje włosy w momencie kręcenia (nagrzewania). Stojaczek zabezpiecza przed wysoką temperaturą urządzenia. Lokówka Remington jest gotowa do działania w zaledwie 30 sekund.

2. Evita CT01

budżetowa lokówka Evita CT01
Typ lokówkiTradycyjna
PowłokaTurmalinowa
Zakres temperatury5 stopni, 120°C-200°C
Średnica nasadki25 mm
Moc50 W
Szybkość nagrzewaniab/d
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
CenaEvita CT01 oferta w Ceneo

Na drugim miejscu znalazła się budżetowa lokówka Evita CT01 z jonizacją. Turmalinowa powłoka zapobiega uszkodzeniu i elektryzowaniu się włosów, a ponadto podczas stylizacji wydziela się odżywczy olejek arganowy.

Atutem jest estetyczne wykonanie, obrotowy przewód, funkcja automatycznego wyłączania po 30 minutach i nasadka o średnicy 25 mm, która idealnie nadaje się do długich włosów. Z tą lokówką będziesz się cieszyła naturalnie wyglądającymi lokami. Istotne, że zakres temperatury zaczyna się od 120°C, więc to dobry wybór w przypadku cienkich lub zniszczonych włosów.

3. Remington Shine Therapy CI53W

lokówka stożkowa Remington Shine Therapy CI53W
Typ lokówkiStożkowa
PowłokaCeramiczna
Zakres temperatury8 stopni, 140°C-210°C
Średnica nasadkib/d
Moc53 W
Szybkość nagrzewania30 s
WyświetlaczNie
JonizacjaNie
CenaRemington Shine Therapy CI53W oferta w Ceneo

Trzecią pozycję zajmuje niedroga lokówka stożkowa Remington Shine Therapy CI53W z 8 ustawieniami temperatury (najwyższa sprawdzi się w przypadku grubych włosów). Cechuje się uniwersalnym napięciem, 1,8-metrowym obrotowym przewodem zasilającym, automatycznym wyłączaniem po 60 minutach, wskaźnikiem gotowości, a także powłoką wzbogaconą marokańskim olejkiem arganowym.

Nie szarpie włosów, pomoże stworzyć loki lub fale. Nie posiada klipsa, zatem samodzielnie należy przytrzymać nawinięte włosy (loki się nie odkształcą, ale trzeba uważać, żeby się nie poparzyć). W zestawie otrzymasz rękawiczkę ochronną oraz etui odporne na wysokie temperatury.

4. Götze & Jensen Diamond DHC700

lokówka tradycyjna Götze & Jensen Diamond DHC700
Typ lokówkiTradycyjna
PowłokaCeramiczna
Zakres temperatury3 stopnie, 160°C-200°C
Średnica nasadki25 mm
Moc60 W
Szybkość nagrzewania90 s
WyświetlaczTak
JonizacjaNie
CenaGötze & Jensen Diamond DHC700 oferta w Ceneo

Kolejna lokówka do włosów do 100 zł Götze & Jensen Diamond DHC700 jest chwalona za obrotowy przewód, wyświetlacz LCD, zabezpieczenie przed przegrzaniem (specjalny czujnik) oraz automatyczne wyłączanie po 60 minutach.

Wyposażona w funkcję blokady temperatury, aby przypadkowo nie zmieniła się podczas kręcenia (wybierasz odpowiedni stopień i przytrzymujesz dłużej przycisk). Ceramiczna powłoka nie dopuści do utraty blasku. Regulacja temperatury pozwoli dostosować właściwą do swoich włosów.

5. ETA Fenite 732790000

tania lokówka ETA Fenite 732790000
Typ lokówkiTradycyjna
PowłokaCeramiczno-tytanowa
Zakres temperatury5 stopni, 130°C-210°C
Średnica nasadki25 mm
Moc48 W
Szybkość nagrzewaniab/d
WyświetlaczNie
JonizacjaNie
CenaETA Fenite 732790000 oferta w Ceneo

Budżetowa lokówka do włosów ETA Fenite 732790000 prezentuje się bardzo elegancko i ma szeroki zakres temperatury. Charakteryzuje się obrotowym przewodem o długości 1,8 m, włącznikiem On/Off, automatycznym wyłączaniem po 60 minutach, a także grzałkami PTC (odpowiadają za szybkie nagrzewanie). W komplecie znajduje się ochronny futerał podróżny.

6. Babyliss C419E Gold Ceramic

niedroga lokówka do włosów Babyliss C419E Gold Ceramic
Typ lokówkiTradycyjna
PowłokaCeramiczna
Zakres temperatury3 stopnie, 160°C-200°C
Średnica nasadki19 mm
Moc25 W
Szybkość nagrzewaniab/d
WyświetlaczTak
JonizacjaNie
CenaBabyliss C419E Gold Ceramic oferta w Ceneo

Na pozycji szóstej klasyczna lokówka do włosów Babyliss C419E Gold Ceramic. Oferuje zabezpieczenie przed przegrzaniem, chłodną końcówkę, automatyczne wyłączanie oraz ergonomiczny uchwyt. Powłoka ceramiczna gwarantuje doskonały poślizg, z kolei na wyświetlaczu zobaczysz aktualną temperaturę. Zastosowano krótki klips, który zapobiega zniekształceniom loków.

7. Saturn ST-HC7368

stożkowa tania lokówka Saturn ST-HC7368
Typ lokówkiStożkowa
PowłokaCeramiczna
Zakres temperatury4 stopnie, do 200°C
Średnica nasadki25 mm
Moc40 W
Szybkość nagrzewaniab/d
WyświetlaczTak
JonizacjaNie
CenaSaturn ST-HC7368 oferta w Ceneo

Zestawienie tanich lokówek do włosów do 100 zł zamyka najtańsza Saturn ST-HC7368. Jest poręczna i równomiernie rozprowadza ciepło. Znajdziesz pętelkę do zawieszenia, obrotowy przewód, zabezpieczenie przed przegrzaniem i 4 poziomy temperatury do wyboru. To prosta lokówka stożkowa o podstawowych parametrach.

Co oferują budżetowe lokówki do włosów?

Każda lokówka powinna być bezpieczna dla danego typu włosów, wygodna w użytkowania, efektywna i solidnie wykonana.

Poznaj najważniejsze cechy lokówek do 100 zł:

  • Szybkość nagrzewania - lokówka powinna być gotowa do działania maksymalnie w ciągu 90 sekund. Im wyższa moc urządzenia, tym krótszy czas nagrzewania.
  • Typ lokówki - wśród tanich lokówek widać przewagę klasycznych urządzeń, chociaż da się także znaleźć stożkowe lokówki do włosów. Loki z takiego sprzętu będą drobniejsze przy końcach, za to grubsze u nasady.
  • Powłoka wałka - najpopularniejsza jest powłoka ceramiczna, która wykazuje duże bezpieczeństwo i równomierne nagrzewanie. Lokówka z ceramicznym wałkiem nie zniszczy włosów. Warto zwrócić również uwagę na materiał, jakim jest turmalin. Sprawi, że Twoje włosy nie będą się elektryzowały. Niekiedy spotkasz się z dodatkiem olejku arganowego, który wpłynie odżywczo na kosmyki.
  • Średnica wałka lokującego - tutaj należy kierować się własnymi preferencjami. Gruba lokówka (wałek na przykład 38 mm) stworzy duże loki i fale, natomiast wałek o średnicy około 19 mm jest polecany do drobnych, sprężystych loków.
  • Zakres temperatury - im większa skala do wyboru, tym lepiej. Regulacja pozwoli na dostosowanie właściwej temperatury w stosunku do typu włosów. Cienkie, delikatne i podatne na zniszczenia włosy nie powinny być narażone, zatem wybierz 120°C, 130°C, 140°C lub maksymalnie 160°C. W przypadku grubych, gęstych włosów, spokojnie może to być nawet 210°C.
  • Wyświetlacz - porządna lokówka jest wyposażona w wyświetlacz LCD lub LED, na którym znajdują się takie informacje, jak temperatura czy wybór danego trybu.
  • Obudowa - konstrukcja lokówki musi być ergonomiczna, antypoślizgowa, termoizolacyjna i solidnie wykonana. Ważny jest także obrotowy przewód, nie plączący się i ułatwiający manewrowanie. Praktyczny jest również gumowy uchwyt do powieszenia.
  • Funkcja jonizacji - nietuzinkowy sprzęt oferuje jonizację, po której możesz spodziewać się wygładzonych włosów oraz zapomnieć o ich elektryzowaniu się.
  • Bezpieczeństwo - ważne, aby produkt automatycznie wyłączał się. Dodatkowym plusem jest nienagrzewająca się końcówka.
  • Producent - niezmiernie istotny jest wybór renomowanego producenta, cieszącego się dużym uznaniem wśród kupujących. Tylko markowy sprzęt zapewni odpowiednie działanie przez długie lata.

Podsumowanie

Lokówka pozwala stworzyć piękne loki, żeby zachwycić na specjalną okazję (randka, wesele), a nawet na co dzień.

W powyższej klasyfikacji znalazły się tanie lokówki od następujących producentów: Remington, Babyliss, ETA, Saturn, Götze & Jensen i Evita.

Sprzęt za 100 zł również pozwoli uzyskać fale i loki, o których marzyłaś. Wymienione produkty szybko się nagrzewają, posiadają różne zakresy temperatur do wyboru, są poręczne, bezpieczne, a dodatkowo obrotowy przewód ułatwia manewrowanie.

Specjalne powłoki i różne średnice nasadek chronią włosy przed zniszczeniem i pozwolą uzyskać mniejsze bądź większe loki na różnego typu włosach.

W dziale ranking lokówek znajdziesz zarówno modele w niskich cenach, jak również lokówki wysokiej jakości.

W tabelce na samej górze zlokalizujesz linki kierujące do zaufanych sklepów, a także szersze opisy omówionych urządzeń.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Tania lokówka do włosów do 100 zł | TOP 7 |