PODPOWIEDZI:

Tania lokówka do włosów do 150 zł | Ranking TOP 5

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Remington ProLuxe CI9132Remington ProLuxe CI9132149 zł
2Cecotec Bamba SurfCare 790 CurlyCecotec Bamba SurfCare 790 Curly124 zł
3Evita CW01Evita CW0174 zł
4Beurer HT 62Beurer HT 62149 zł
5BaByliss Rose Quartz Tong C450EBaByliss Rose Quartz Tong C450E139 zł
Tania lokówka do włosów do 150 zł | Ranking TOP 5

Niektóre z kobiet marzą o prostych i gładkich włosach, a inne wręcz przeciwnie - o kręconych i bujnych fryzurach. W dzisiejszym zestawieniu poznasz 5 czołowych lokówek w niskich cenach, bo do 150 zł. To dobre, a zarazem tanie modele, które pozwolą stworzyć piękne loki w krótkim czasie. Zapraszam!

Marzysz o łagodnych, romantycznych falach lub burzy loków? Ciesz się pełnymi objętości włosami z niezawodną lokówką w przystępnej cenie. Dobierz odpowiedni rodzaj lokówki i pochwal się piękną fryzurą przez dłuższy czas.

Na rynku jest z czego wybierać. Można przebierać w typie lokówki, głównych parametrach czy zastosowanych funkcjach, co udowadnia również porównywarka lokówek. Tymczasem poznaj czołowe lokówki do 150 zł.

Tania lokówka do włosów do 150 zł - Opinie

1. Remington ProLuxe CI9132

tania lokówka do włosów do 150 zł Remington ProLuxe CI9132
Typ lokówkiTradycyjna
PowłokaCeramiczna
Zakres temperatury10 stopni, 120°C - 210°C
Średnica nasadki32 mm
Moc46 W
WyświetlaczTak
JonizacjaNie
CenaRemington ProLuxe CI9132 oferta w RTV EURO AGD

Tania lokówka do włosów do 150 złRemington ProLuxe CI9132 cechuje się średnicą 32 mm, dzięki czemu stworzysz piękne fale, duże loki. Inteligentna technologia OPTIHeat dba o to, aby dostarczyć ciepło do obszarów, w których jest ono potrzebne. W praktyce wygląda to tak, że więcej ciepła jest kierowane w stronę grubych warstw na górze, a mniej w kierunku końcówek włosów. Silnik AC o mocy 46 W gwarantuje szybkie nagrzewanie.

Klasyczna lokówka Remington posiada antypoślizgową powłokę, aby pasma włosów nie spadały, a także cyfrowy wyświetlacz, na którym widzisz poziom temperatury. Masz możliwość wyboru spośród zakresu od 120°C do 210°C. Wiele ustawień pozwoli zastosować ją nawet w przypadku delikatnych włosów.

Możesz skorzystać z funkcji Pro+, która polega na automatycznym ustawieniu temperatury na 185°C. Niedroga lokówka z ceramiczną powłoką jest komfortowa w użytkowaniu. Wpływa na to między innymi poręczny uchwyt, obrotowy przewód. Bezpieczeństwo zwiększa zabezpieczenie przed przegrzaniem i automatyczne wyłączanie.

2. Cecotec Bamba SurfCare 790 Curly

tania lokówka tradycyjna do 150 zł Cecotec Bamba SurfCare 790 Curly
Typ lokówkiTradycyjna
PowłokaKeratynowo-turmalinowa
Zakres temperatury5 stopni, 120°C - 200°C
Średnica nasadki25 mm
Moc50 W
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
CenaCecotec Bamba SurfCare 790 Curly oferta w RTV EURO AGD

Tania lokówkaCecotec Bamba SurfCare 790 Curly charakteryzuje się chłodną końcówką, aby nie doszło do poparzenia, uchwytem do zawieszenia ułatwiającym przechowywanie, a także przewodem 360º (wygoda ruchów, korzystasz z niej pod dowolnym kątem). To model o mocy 50 W, co przekłada się na szybsze nagrzewanie (o gotowości do pracy poinformuje lampka kontrolna). Tradycyjna lokówka do 150 zł o średnicy 25 mm została wyposażona w keratynowo-turmalinową powłokę, która zadba o zdrowy wygląd włosów.

Lokówka z jonizacją nie dopuści do elektryzowania się kosmyków, sprawi za to, że będą miękkie, pełne blasku i zabezpieczone przed wysychaniem końcówek. W komfortowy sposób odłożysz lokówkę w trakcie nagrzewania lub po skończonym kręceniu, gdyż posiada specjalną podpórkę ochronną. Dostosujesz temperaturę do kondycji swoich włosów. Dzięki funkcji automatycznego wyłączania po dłuższym czasie bezczynności nie musisz się martwić, czy nie zapomniałaś czasem odłączyć urządzenia.

3. Evita CW01

najtańsza lokówka do włosów Evita CW01
Typ lokówkiStożkowa
PowłokaTurmalinowo-tytanowa
Zakres temperatury5 stopni, 120°C - 200°C
Średnica nasadkido 25 mm
Moc35 W
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
CenaEvita CW01 oferta w RTV EURO AGD

Najtańsza lokówka do włosówEvita CW01 kosztuje poniżej 100 zł. Pozwoli stworzyć naturalnie wyglądające loki. Oferuje obrotowy przewód, dzięki któremu nie plącze się podczas kręcenia włosów, masz swobodę manewrowania. Zastosowano turmalinowo-tytanową powłokę z olejkiem arganowym, co oznacza, że ryzyko zniszczenia i elektryzowania się włosów jest zminimalizowane, a ponadto olejek pielęgnuje/odżywia włosy.

Warto zaznaczyć, że turmalin ma właściwości jonizujące, zatem włosy będą błyszczące, z kolei związki tytanu wpływają na równomierne rozprowadzenie ciepła. Budżetowa lokówka stożkowa umożliwia wybór temperatury spośród 5 stopni w zakresie 120°C - 200°C. Pomocne okażą się lampki kontrolne informujące o danym ustawieniu i system automatycznego wyłączania po 30 minutach. W komplecie z lokówka z funkcją jonizacji otrzymasz rękawicę ochronną.

4. Beurer HT 62

tania lokówka stożkowa do 150 zł Beurer HT 62
Typ lokówkiStożkowa
PowłokaCeramiczno-keratynowa
Zakres temperatury120°C - 200°C
Średnica nasadki25 mm - 38 mm
Mocb/d
WyświetlaczTak
JonizacjaNie
CenaBeurer HT 62 oferta w RTV EURO AGD

Tania lokówka stożkowa do włosówBeurer HT 62 została wyposażona w powłokę ceramiczno-keratynową, która chroni włosy, a także w regulację temperatury w zakresie 120°C - 200°C, aby dostosować ją do typu włosów. Możesz użyć blokady przycisków, jeżeli chcesz trwale ustawić temperaturę.

Lokówka z wyświetlaczem jest niemal od razu gotowa do pracy, a ponadto potrafi się samodzielnie wyłączyć po 30 minutach, co zwiększa bezpieczeństwo. Stworzysz z nią piękne, wyraziste loki. Obrotowy przegub 360° daje pewność wygodnego stosowania, nie ma mowy o poskręcanym przewodzie. Stożkowa lokówka do 150 zł posiada w komplecie rękawicę termoodporną, aby nie poparzyć dłoni. W łatwiejszym przechowywaniu pomoże pętelka do zawieszenia.

5. BaByliss Rose Quartz Tong C450E

tania lokówka do włosów do 150 zł BaByliss Rose Quartz Tong C450E
Typ lokówkiTradycyjna
PowłokaKwarcowo-ceramiczna
Zakres temperatury6 stopni, 160°C - 210°C
Średnica nasadki19 mm
Moc37 W
WyświetlaczNie
JonizacjaNie
CenaBaByliss Rose Quartz Tong C450E oferta w RTV EURO AGD

Zestawienie zamyka lokówka do włosów do 150 złBaByliss Rose Quartz Tong C450E, która się wyróżnia długą budową, kwarcowo-ceramiczną powłoką i klipsem, co przekłada się na komfortowe tworzenie drobnych loków nawet przy dłuższych włosach. Producent pomyślał o 6 poziomach temperatury, natomiast zakres zaczyna się od 160°. Wskaźnik LED wskaże temperaturę, do jakiej lokówka się nagrzała.

Tradycyjna lokówka w niskiej cenie oferuje opcję automatycznego wyłączania (nie dojdzie do przegrzania), obrotowy przewód o długości 2,5 m oraz matę termoodporną w zestawie (ochrona blatu przed uszkodzeniem). Lokówka o średnicy 19 mm jest chwalona za system grzania Advanced Ceramics, którego zadaniem jest utrzymywanie stałej, wysokiej temperatury, co ułatwia i przyspiesza stylizację każdego pasma włosów.

Co oferują budżetowe lokówki do włosów?

Każda lokówka powinna być bezpieczna dla danego typu włosów, wygodna w użytkowania, efektywna i solidnie wykonana.

Poznaj najważniejsze cechy lokówek do 150 zł:

  • Szybkość nagrzewania - lokówka powinna być szybko gotowa do działania. Im wyższa moc urządzenia, tym krótszy czas nagrzewania.
  • Typ lokówki - wśród tanich lokówek widać przewagę klasycznych urządzeń, chociaż da się także znaleźć stożkowe lokówki do włosów. Loki z takiego sprzętu będą drobniejsze przy końcach, za to grubsze u nasady.
  • Powłoka wałka - najpopularniejsza jest powłoka ceramiczna, która wykazuje duże bezpieczeństwo i równomierne nagrzewanie. Lokówka z ceramicznym wałkiem nie zniszczy włosów. Warto zwrócić również uwagę na materiał, jakim jest turmalin. Sprawi, że Twoje włosy nie będą się elektryzowały. Niekiedy spotkasz się z dodatkiem olejku arganowego lub keratyny, który wpłynie odżywczo na kosmyki.
  • Średnica wałka lokującego - tutaj należy kierować się własnymi preferencjami. Gruba lokówka (wałek na przykład 38 mm) stworzy duże loki i fale, natomiast wałek o średnicy około 19 mm jest polecany do drobnych, sprężystych loków.
  • Zakres temperatury - im większa skala do wyboru, tym lepiej. Regulacja pozwoli na dostosowanie właściwej temperatury w stosunku do typu włosów. Cienkie, delikatne i podatne na zniszczenia włosy nie powinny być narażone, zatem wybierz 120°C, 130°C, 140°C lub maksymalnie 160°C. W przypadku grubych, gęstych włosów, spokojnie może to być nawet 210°C.
  • Wyświetlacz - porządna lokówka jest wyposażona w wyświetlacz LCD lub LED, na którym znajdują się takie informacje, jak temperatura czy wybór danego trybu.
  • Obudowa - konstrukcja lokówki musi być ergonomiczna, antypoślizgowa, termoizolacyjna i solidnie wykonana. Ważny jest także obrotowy przewód, nie plączący się i ułatwiający manewrowanie. Praktyczny jest również gumowy uchwyt do powieszenia.
  • Funkcja jonizacji - nietuzinkowy sprzęt oferuje jonizację, po której możesz spodziewać się wygładzonych włosów oraz zapomnieć o ich elektryzowaniu się.
  • Bezpieczeństwo - ważne, aby produkt automatycznie wyłączał się. Dodatkowym plusem jest nienagrzewająca się końcówka.
  • Producent - niezmiernie istotny jest wybór renomowanego producenta, cieszącego się dużym uznaniem wśród kupujących. Tylko markowy sprzęt zapewni odpowiednie działanie przez długie lata.

Podsumowanie

Lokówka pozwala stworzyć piękne loki, żeby zachwycić na specjalną okazję (randka, wesele), a nawet na co dzień.

W powyższej klasyfikacji znalazły się tanie lokówki od następujących producentów: Remington, Babyliss, Evita, Cecotec i Beurer.

Sprzęt za 150 zł również pozwoli uzyskać fale i loki, o których marzyłaś. Wymienione produkty szybko się nagrzewają (moc od 35 W do 50 W), posiadają różne zakresy temperatur do wyboru (nawet od 120°C do 210°C), są poręczne i bezpieczne.

Specjalne powłoki i różne średnice nasadek chronią włosy przed zniszczeniem i pozwolą uzyskać mniejsze bądź większe loki na różnego typu włosach.

W dziale ranking lokówek znajdziesz zarówno modele w niskich cenach, jak również lokówki wysokiej jakości.

W tabelce na samej górze zlokalizujesz linki kierujące do zaufanych sklepów, a także szersze opisy omówionych urządzeń.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Tania lokówka do włosów do 150 zł | Ranking TOP 5