PODPOWIEDZI:

Automatyczna lokówka do włosów | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Philips MoistureProtect BHB878/00Philips MoistureProtect BHB878/00479 zł
2Philips StyleCare Prestige BHB876/00Philips StyleCare Prestige BHB876/00429 zł
3Babyliss Curl Secret Shine C1800EBabyliss Curl Secret Shine C1800E499 zł
4Babyliss C1600E Curl Secret RestylingBabyliss C1600E Curl Secret Restyling286 zł
5Rowenta CF3730Rowenta CF3730349 zł
6Cecotec Bamba SurfCare 800 Magic Waves ProCecotec Bamba SurfCare 800 Magic Waves Pro249 zł
7Babyliss Rose Blush Curl 2664PREBabyliss Rose Blush Curl 2664PRE299 zł
Automatyczna lokówka do włosów | TOP 7 |

Lokówki automatyczne są polecane do najbardziej niesfornych włosów. Będą z niej zadowolone kobiety, które stawiają na komfort użytkowania i szybki efekt stylizacji. Przedstawiam TOP 7 lokówek automatycznych dla wymagających użytkowniczek. Zapraszam!

Lokówka automatyczna do włosów to profesjonalny produkt spełniający wygórowane oczekiwania. Posiada ona szereg udogodnień, o czym za chwilę się przekonasz.

Lokówka automatyczna – Opinie

W porównywarce lokówek nie mogło zabraknąć zautomatyzowanych urządzeń do kręcenia włosów. Godnymi uwagi lokówkami automatycznymi są:

1. Philips MoistureProtect BHB878/00

markowa lokówka automatyczna Philips MoistureProtect BHB878/00
PowłokaCeramiczno-keratynowa
Ilość kierunków kręcenia3
Ilość poziomów czasu kręcenia3
Zakres temperatury3 stopnie, 170°C-210°C
Moc22 W
Szybkość nagrzewania30 s
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
CenaPhilips MoistureProtect BHB878/00 oferta w Media Markt

Liderem jest automatyczna lokówka do włosów Philips MoistureProtect BHB878/00 o niezwykłej funkcjonalności. To urządzenie z technologią MoistureProtect, dzięki której loki będą lśniące i nawilżone.

Lokówka dba o prawidłową temperaturę podczas stylizacji i jest w stanie jednorazowo pokręcić większą ilość kosmyków, a to przyspiesza stylizację. Funkcja jonizacji sprawi, że włosy nie będą się elektryzowały, zachwyci Cię ich miękkość i blask.

Zastosowano dodatkowo keratynę ochraniającą włosy. Gładki i szczelny wałek, czujnik oraz pionowa i otwarta konstrukcja nie dopuszczą do splątania się włosów, z kolei za sprawą licznych ustawień pod własne preferencje stworzysz jedną z 27 opcji stylizacji.

Na plus sygnał dźwiękowy, pętelka do zawieszenia na przykład w łazience i automatyczny wyłącznik. Lokówka nadaje się do różnego typu włosów.

2. Philips StyleCare Prestige BHB876/00

automatyczna lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876/00
PowłokaCeramiczno-keratynowa
Ilość kierunków kręcenia3
Ilość poziomów czasu kręcenia3
Zakres temperatury3 stopnie, 170°C-210°C
Moc34 W
Szybkość nagrzewania30 s
WyświetlaczNie
JonizacjaNie
CenaPhilips StyleCare Prestige BHB876/00 oferta w Media Markt

Drugie miejsce zajmuje lokówka automatyczna Philips StyleCare Prestige BHB876/00, która jest gotowa do działania w zaledwie 30 sekund. Dwie obracające się klamry przytrzymują włosy, pionowy uchwyt zapewnia wygodę, natomiast doskonały kształt komory gwarantuje kręcenie kosmyków nawet blisko skóry głowy.

Izolacja gorących elementów zapobiega poparzeniu się. Atutem jest technologia wzmacniania włosów (kręcenie w łagodniejszej temperaturze), długi wałek, otwarta konstrukcja, łatwy dostęp do przycisków, 27 kombinacji ustawień, dźwięk gotowości, uchwyt do podwieszenia, a także automatyczne wyłączanie po 60 minutach.

3. Babyliss Curl Secret Shine C1800E

lokówka automatyczna do włosów Babyliss Curl Secret Shine C1800E
PowłokaCeramiczna
Ilość kierunków kręcenia3
Ilość poziomów czasu kręcenia3
Zakres temperatury3 stopnie, 190°C-230°C
Moc33 W
Szybkość nagrzewaniab/d
WyświetlaczNie
JonizacjaNie
CenaBabyliss Curl Secret Shine C1800E oferta w RTV EURO AGD

Trzecia pozycja należy do parowej lokówki do włosów Babyliss Curl Secret Shine C1800E, której zbiornik na wodę ma pojemność 30 ml. Dzięki nawilżającemu systemowi pary Hydrotherm włosy będą właściwie nawilżone, a sam efekt długotrwały.

Lokówka do włosów jest chwalona za obrotowy przewód zapewniający swobodę użytkowania, funkcję automatycznego wyłączania, przewód o długości 2,7 m, antypoślizgową rączkę oraz specjalny przełącznik zmiany kierunku obracania głowicy.

4. Babyliss C1600E Curl Secret Restyling

lokówka do włosów Babyliss C1600E Curl Secret Restyling
PowłokaCeramiczna
Ilość kierunków kręcenia3
Ilość poziomów czasu kręcenia3
Zakres temperatury6 stopni, 180°C-230°C
Moc25 W
Szybkość nagrzewania30 s
WyświetlaczTak
JonizacjaTak
CenaBabyliss C1600E Curl Secret Restyling oferta w RTV EURO AGD

Kolejna automatyczna lokówka do włosów to Babyliss C1600E Curl Secret Restyling o niezwykle stylowym designie. Obrotowy przewód nie poplącze się, a wyświetlacz LCD pozwoli na stałą kontrolę procesu kręcenia włosów.

Warto wspomnieć o technologii Auto Curl (lokówka zakręci samodzielnie pasmo i wypuści je po kilku sekundach) i wygodnych przyciskach. Do wyboru 3 czasy kręcenia (8, 10 lub 12 sekund) i 3 tryby skręcania loków, zatem stworzysz fale, małe loczki lub duże loki.

5. Rowenta CF3730

stylowa lokówka automatyczna Rowenta CF3730
PowłokaTurmalinowa
Ilość kierunków kręceniab/d
Ilość poziomów czasu kręcenia4
Zakres temperatury3 stopnie, 170°C-230°C
Moc24 W
Szybkość nagrzewania30 s
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
CenaRowenta CF3730 oferta w Ceneo

Lokówka do włosów Rowenta CF3730 z turmalinową powłoką charakteryzuje się 4 ustawieniami czasu (6, 8, 10 lub 12 sekund), obrotowym przewodem i automatycznym wyłącznikiem po 60 minutach. Zyskasz kręcone, wygładzone i błyszczące włosy. Kosmyki nie puszą i nie elektryzują się. Dodatek olejku arganowego dba o pielęgnację włosów. W komplecie etui, które ułatwia przechowywanie.

6. Cecotec Bamba SurfCare 800 Magic Waves Pro

lokówka automatyczna Cecotec Bamba SurfCare 800 Magic Waves Pro
PowłokaKeratynowa
Ilość kierunków kręcenia3
Ilość poziomów czasu kręceniab/d
Zakres temperatury4 stopnie, 150°C-210°C
Moc33 W
Szybkość nagrzewania30 s
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
CenaCecotec Bamba SurfCare 800 Magic Waves Pro oferta w Ceneo

Szósta pozycja to stylowa lokówka Cecotec Bamba SurfCare 800 Magic Waves Pro w niskiej cenie. Jonizacja sprawi, że włosy będą się łatwiej układały, zapomnisz o problemie elektryzowania się czy szorstkości. Została wyposażona w automatyczne wyłączenie, przewód zasilający obrotowy o długości 3 m, a także keratynową powłokę i 4-stopniową regulacje temperatury.

7. Babyliss Rose Blush Curl 2664PRE

różowa lokówka automatyczna Babyliss Rose Blush Curl 2664PRE
PowłokaCeramiczna
Ilość kierunków kręcenia2
Ilość poziomów czasu kręceniab/d
Zakres temperatury2 stopnie, 185°C-205°C
Moc25 W
Szybkość nagrzewania100 s
WyświetlaczNie
JonizacjaNie
CenaBabyliss Rose Blush Curl 2664PRE oferta w Ceneo

Zestawienie lokówek automatycznych zamyka Babyliss Rose Blush Curl 2664PRE w różowym kolorze. Kupisz ją w przystępnej cenie. Z praktycznych rzeczy można wymienić automatyczne wyłączanie, zmienny kierunek zwijania, sygnalizację dźwiękową i przewód o długości 1,8 m. Oferuje tylko 2 ustawienia temperatury. Nagrzewa się najdłużej ze wszystkich, choć dalej jest to niedługi czas.

Czy warto dopłacić za lokówkę automatyczną?

Ceny automatycznych lokówek do włosów są przeważnie wyższe niż lokówek stożkowych czy tradycyjnych, natomiast kwota jest podyktowana pewnymi czynnikami. Po pierwsze żaden inny typ nie zapewni Ci takiej wygody użytkowania. Lokówka właściwie sama nawija pasma kosmyków na wałek i po kilku sekundach jest już gotowy lok.

Obsługa jest bardzo prosta. Nie ma tym samym ryzyka poparzenia się, więc to kolejny atut. Prezentują się nowocześnie, są poręczne. Imponują szybkością działania i równomierną pracą. Powstają zatem piękne, naturalne, sprężyste loki, niczym z salonu fryzjerskiego.

Poza możliwością ustawienia temperatury masz również pole do popisu odnośnie ustawienia czasu kręcenia bądź kierunku skrętu (prawo, lewo lub naprzemiennie). Efekt kręcenia na lokówce automatycznej utrzymuje się dłużej. W trakcie stylizacji nie dochodzi do splątania czy szarpania włosów.

Jeżeli chcesz porównać ceny i parametry innych typów loków, to zapraszam do zapoznania się z działem ranking lokówek.

Na czym polega kręcenie włosów lokówką automatyczną?

Mając do czynienia z automatyczną lokówką, cały zabieg kręcenia polega zaledwie na kilku krokach.

Poznaj je:

  • Po włączeniu lokówki i wybraniu odpowiednich ustawień umieszczasz pasmo kosmyków w konkretnej przestrzeni.
  • Drugim krokiem jest wciśnięcie przycisku odpowiadającego za kręcenie i trzymanie go dopóki nie usłyszysz sygnału dźwiękowego.
  • Następnie wypuszczasz gotowy lok i przechodzisz do kolejnej partii włosów.

To ogólna instrukcja obsługi w skrócie, a wszystko oczywiście zależy od danego modelu. Pamiętaj, aby nie wkładać zbyt dużej (niedozwolonej) ilości włosów za jednym razem.

Podsumowanie

Jak widzisz, lokówki automatyczne znacznie różnią się od tradycyjnych czy stożkowych lokówek. Wśród nich znajdziesz kilka perełek z technologią jonową, automatycznym wyłącznikiem, wyświetlaczem, pętelką do zawieszenia, obrotowym przewodem, sygnałem dźwiękowym czy wygodną rączką.

Automatyczne lokówki posiadają szereg ustawień (czasu, temperatury i kierunku kręcenia), aby stworzyć różne stylizacje. Wszystkie nagrzewają się niezwykle szybko.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Automatyczna lokówka do włosów | TOP 7 |