PODPOWIEDZI:

Suszarko-lokówka do krótkich włosów | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Remington AS1220Remington AS1220139 zł
2Babyliss AS200EBabyliss AS200E179 zł
3Braun Satin Hair 3 Airstyler AS330Braun Satin Hair 3 Airstyler AS330119 zł
4Babyliss Pro Air Styler Trio BAB3400EBabyliss Pro Air Styler Trio BAB3400E131 zł
5Braun Satin Hair 1 AS110Braun Satin Hair 1 AS110109 zł
Suszarko-lokówka do krótkich włosów | TOP 5 |

Suszarko-lokówka do krótkich włosów powinna spełniać pewne kryteria. Chodzi głównie o rozmiar wałka. Za chwilę poznasz TOP 5 suszarko-lokówek, które z łatwością poradzą sobie z krótkimi kosmykami. Zapraszam!

Posiadaczki krótkich włosów nie są skazane na używane osobno lokówki i osobno suszarki. Dla nich również znajdzie się wiele polecanych suszarko-lokówek. Poniżej nie tylko poznasz czołowe produkty, ale również dowiesz się, jakie urządzenie do stylizacji dobrać.

Suszarko-lokówka do krótkich włosów – Opinie

Baza suszarko-lokówek powitała nowe bohaterki, które docenią Panie z krótkimi włosami. Oto one:

1. Remington AS1220

suszarko-lokówka z nasadkami Remington AS1220
PowłokaCeramiczna
Moc1200 W
Ilość stopni prędkości3
Liczba ustawień temperatury3
Zimny nawiewTak
Średnica21 mm, 30 mm
Szczotka obrotowaNie
WyświetlaczNie
Liczba nasadek5
JonizacjaTak
CenaRemington AS1220 oferta w Ceneo

Liderem jest funkcjonalna suszarko-lokówka Remington AS1220 z podmuchem chłodnego powietrza i technologią jonizującą (gładkie, błyszczące się i niepuszące się kosmyki). Oferuje po 3 ustawienia siły nadmuchu i temperatury, dużą moc, długi przewód obrotowy (3 m), a także bardzo pozytywny stosunek jakości do ceny.

Otrzymasz również 2 okrągłe szczotki, koncentrator, końcówkę Root Boost zwiększająca objętość, płaską szczotkę wygładzającą oraz etui do przechowywania.

2. Babyliss AS200E

suszarko-lokówka do krótkich włosów Babyliss AS200E
PowłokaCeramiczna
Moc1000 W
Ilość stopni prędkości2
Liczba ustawień temperatury2
Zimny nawiewTak
Średnica20 mm, 50 mm
Szczotka obrotowaTak (50 mm)
WyświetlaczNie
Liczba nasadek4
JonizacjaTak
CenaBabyliss AS200E oferta w Ceneo

Drugie miejsce zajmuje suszarko-lokówka do krótkich włosów Babyliss AS200E o ergonomicznej budowie. Na plus obrotowy przewód zwiększający wygodę użytkowania, przycisk zwalniający końcówki, antypoślizgowa rączka, zimny nadmuch i ceramiczna powłoka.

Jonizacja skutecznie wygładzi włosy, nada połysku i elastyczności. Zastosowano 2 kierunki obrotu szczotki (zewnętrzny polecany do fal i wewnętrzny do loków). W komplecie precyzyjny koncentrator, nasadka prostująca, etui i dwie szczotki, z czego jedna jest obrotowa.

3. Braun Satin Hair 3 Airstyler AS330

stylowa suszarko-lokówka z nasadkami Braun Satin Hair 3 Airstyler AS330
PowłokaCeramiczna
Moc400 W
Ilość stopni prędkości2
Liczba ustawień temperatury2
Zimny nawiewNie
Średnica18 mm, 36 mm
Szczotka obrotowaNie
WyświetlaczNie
Liczba nasadek3
JonizacjaNie
CenaBraun Satin Hair 3 Airstyler AS330 oferta w Media Markt

Trzecia pozycja należy do nowoczesnej suszarko-lokówki Braun Satin Hair 3 Airstyler AS330 w czarnym kolorze. Grzebień dodany do kompletu skutecznie zwiększa objętość, oprócz tego znajdziesz małą i dużą szczotkę. Urządzenie wyróżnia się funkcją rozwijania, dzięki której nie dojdzie do splątania kosmyków. Dostosujesz siłę nawiewu i temperaturę do kondycji swoich włosów. Atutem jest nieplączący się przewód obrotowy.

4. Babyliss Pro Air Styler Trio BAB3400E

suszarko-lokówka do włosów krótkich Babyliss Pro Air Styler Trio BAB3400E
Powłokab/d
Moc300 W
Ilość stopni prędkości2
Liczba ustawień temperatury2
Zimny nawiewb/d
Średnica14 mm, 19 mm, 24 mm
Szczotka obrotowaNie
WyświetlaczNie
Liczba nasadek3
JonizacjaNie
CenaBabyliss Pro Air Styler Trio BAB3400E oferta w Ceneo

Kompaktowa suszarko-lokówka Babyliss Pro Air Styler Trio BAB3400E równomiernie rozprowadza ciepłe powietrze. Zmiana końcówek przebiega szybko i prosto. Termostat dba o bezpieczeństwo włosów, nie dojdzie bowiem do przegrzania. Cechuje się przewodem obrotowym o długości 2,7 m, bardzo wąskimi wałkami (do naprawdę krótkich włosów) oraz zaczepem do powieszenia w łazience.

5. Braun Satin Hair 1 AS110

suszarko-lokówka Braun Satin Hair 1 AS110
Powłokab/d
Moc200 W
Ilość stopni prędkości2
Liczba ustawień temperatury2
Zimny nawiewNie
Średnica18 mm
Szczotka obrotowaNie
WyświetlaczNie
Liczba nasadek1
JonizacjaNie
CenaBraun Satin Hair 1 AS110 oferta w Media Markt

Zestawienie suszarko-lokówek do krótkich włosów zamyka Braun Satin Hair 1 AS110, którą kupisz w przystępnej cenie. Jest solidnie wykonana, ma prostą specyfikację i 1 nasadkę o średnicy 18 mm. Funkcja rozwijania zapobiega uszkodzeniom włosów. Zaletą jest zabezpieczenie przed przegrzaniem, obrotowy przewód i pętelka do zawieszenia.

Jaka suszarko-lokówka nada się do krótkich włosów?

Układanie krótkich włosów to wbrew pozorom trudne zadanie. Chyba że z pomocą przychodzi suszarko-lokówka. Należy tylko wybrać taki model, który jest przeznaczony dla pań z krótkimi włosami.

Chodzi głównie o produkty wyposażone w głowicę o jak najmniejszej średnicy, na której będzie się dało nawijać pasma kosmyków i kręcić loki. Zasada jest prosta: im krótsze włosy, tym węższa średnica wałka.

Dlaczego jest to takie istotne?

Ponieważ duże suszarko-lokówki nie obejmują całej długości włosa.

Przykładową wartością dla włosów o długości 15 cm jest wybór urządzenia z nasadką o średnicy do 21 mm. Czasami w zestawie znajdziesz kilka do wyboru, a to dodatkowy plus. Za ich sprawą możesz również nadać grzywce odpowiedni kształt, wywinąć końcówki bądź podnieść włosy u nasady (dodać im objętości).

Oczywiście nie zapominaj o pozostałych parametrach ze specyfikacji. Dobry model nie narazi Twoich kosmyków na zniszczenie, pozwoli odpowiednio wyregulować temperaturę i prędkość do kondycji włosa, zapewni wygodne użytkowanie i dodatkowe udogodnienia (na przykład jonizację).

Przejrzyj dział ranking suszarko-lokówek, w którym znajdziesz zarówno tanie, jak i profesjonalne modele z różnymi funkcjami.

Podsumowanie

Do krótkich włosów polecane są suszarko-lokówki z wąskimi nasadkami. Pomogą one stworzyć między innymi cienkie loki. Nie ma wtedy żadnego problemu z nawinięciem krótkich włosów na taką końcówkę. Dzisiaj zostały przedstawione suszarko-lokówki renomowanych producentów, które posiadają w zestawie główne nasadki o średnicy od 14 mm do 21 mm.

Zazwyczaj oferują ceramiczne powłoki. Niektóre perełki zostały wyposażone w technologię jonową, zaczep do powieszenia, funkcję zimnego nawiewu, a nawet obrotową szczotkę (jeden produkt). Wszystkie mają ergonomiczne konstrukcje, estetyczne wykonanie i obrotowy przewód ułatwiający manewrowanie.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Suszarko-lokówka do krótkich włosów | TOP 5 |