PODPOWIEDZI:

Suszarko-lokówka obrotowa | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Babyliss AS773E Hydro FusionBabyliss AS773E Hydro Fusion399 zł
2Remington AS8606 Curl & Straight ConfidenceRemington AS8606 Curl & Straight Confidence249 zł
3Rowenta Brush Activ Volume and Shine CF9530Rowenta Brush Activ Volume and Shine CF9530159 zł
4Remington Keratin Protect AS8810Remington Keratin Protect AS8810219 zł
5Babyliss AS545E ExclusiveBabyliss AS545E Exclusive169 zł
Suszarko-lokówka obrotowa | TOP 5 |

Idealne modelowanie włosów zapewni suszarko-lokówka obrotowa. To dobre rozwiązanie dla zabieganych kobiet. Poznaj TOP 5 suszarko-lokówek z obrotową szczotką. Zapraszam!

Obrotowe suszarko-lokówki znacznie ułatwią Ci stylizację. Są w stanie szybko stworzyć nietuzinkową fryzurę na każdą okazję. Od teraz nie potrzebujesz trzymać osobno suszarki i okrągłej szczotki.

Suszarko-lokówki obrotowe – Opinie

W bazie suszarko-lokówek pojawiły się już modele z obrotowymi szczotkami. Najwyższy czas przedstawić czołowe modele w tej kategorii.

1. Babyliss AS773E Hydro Fusion

suszarko-lokówka z obrotową szczotką Babyliss AS773E Hydro Fusion
Moc700 W
PowłokaCeramiczna
Ilość stopni prędkości2
Liczba ustawień temperatury2
Zimny nawiewTak
Średnica nasadek50 mm
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
Liczba nasadek1
CenaBabyliss AS773E Hydro Fusion oferta w Media Expert

Na pierwszym miejscu zaawansowana suszarko-lokówka obrotowa Babyliss AS773E Hydro Fusion z podwójną jonizacją, czego efektem będą właściwie nawilżone, miękkie, niepuszące się i wymodelowane kosmyki. Jony są emitowane z 2 portów.

Nie trzeba się wysilać, żeby uzyskać efekt jak z salonu fryzjerskiego. Znajdziesz szczotkę obrotową o średnicy 50 mm z miękkim włosiem, przycisk zmiany kierunku obrotów i wyjmowany filtr tylny, który łatwo wyczyścisz.

2. Remington AS8606 Curl & Straight Confidence

suszarko-lokówka z nasadkami Remington AS8606 Curl & Straight Confidence
Moc800 W
PowłokaCeramiczno-turmalinowa
Ilość stopni prędkości2
Liczba ustawień temperatury2
Zimny nawiewTak
Średnica nasadek30 mm, 40 mm
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
Liczba nasadek4
CenaRemington AS8606 Curl & Straight Confidence oferta w RTV EURO AGD

Drugie miejsce przypadło obrotowej suszarko-lokówce Remington AS8606 Curl & Straight Confidence, która jest niezwykle funkcjonalna. W zestawie znajduje się dużo nakładek, dzięki którym zarówno pokręcisz i wysuszysz włosy, jak i zwiększysz ich objętość, a nawet wygładzisz je. Jonizacja wyeliminuje problem puszenia i elektryzowania się włosów.

Zdejmowana kratka umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie, a jak wiadomo regularna konserwacja przekłada się na dłuższą żywotność. Otrzymasz także torbę do przechowywania urządzenia wraz z akcesoriami. Plusem jest nieplączący się przewód zasilający oraz funkcja chłodzenia.

3. Rowenta Brush Activ Volume and Shine CF9530

suszarko-lokówka obrotowa Rowenta Brush Activ Volume and Shine CF9530
Moc1000 W
PowłokaCeramiczno-keratynowa
Ilość stopni prędkości2
Liczba ustawień temperatury2
Zimny nawiewTak
Średnica nasadek40 mm, 50 mm
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
Liczba nasadek2
CenaRowenta Brush Activ Volume and Shine CF9530 oferta w Media Expert

Trzecią pozycję zajmuje suszarko-lokówka Rowenta Brush Activ Volume and Shine CF9530 z automatycznymi obrotami w lewo lub w prawo. Z łatwością dostosujesz ustawienia do kondycji swoich włosów.

Wśród atutów można wymienić podwójną funkcję jonizacji, lampkę kontrolną, szczotki w dwóch rozmiarach do różnej długości włosów plus nakładki na szczotki, uchwyt do zawieszenia, wyjmowaną kratkę i przewód o długości 1,8 m.

4. Remington Keratin Protect AS8810

suszarko-lokówka Remington Keratin Protect AS8810
Moc1000 W
PowłokaCeramiczno-keratynowa
Ilość stopni prędkości2
Liczba ustawień temperatury2
Zimny nawiewTak
Średnica nasadek40 mm, 50 mm
WyświetlaczNie
JonizacjaNie
Liczba nasadek3
CenaRemington Keratin Protect AS8810 oferta w Media Markt

Estetycznie wykonana suszarko-lokówka obrotowa Remington Keratin Protect AS8810 jest chwalona za dodatek keratyny i oleju migdałowego, które zapewnią zdrowy wygląd włosów, większy blask i lepszą elastyczność. Dwustronny przełącznik rotacyjny służy do wyboru kierunku skręcania kosmyków.

W komplecie szczotka termiczna 50 mm z włosia, miękka szczotka termiczna 40 mm i końcówka do unoszenia włosów od nasady. Zaletą jest pętelka do zawieszenia, przewód obrotowy o długości 3 m, wygodny mechanizm blokowania i zwalniania nasadek, a także zimny nawiew, który skutecznie utrwali fryzurę.

5. Babyliss AS545E Exclusive

obrotowa suszarko-lokówka Babyliss AS545E Exclusive
Moc650 W
PowłokaCeramiczna
Ilość stopni prędkości2
Liczba ustawień temperatury2
Zimny nawiewTak
Średnica nasadek50 mm
WyświetlaczNie
JonizacjaTak
Liczba nasadek4
CenaBabyliss AS545E Exclusive oferta w Ceneo

Zestawienie suszarko-lokówek obrotowych zamyka Babyliss AS545E Exclusive. Wyposażona w obrotowy przewód, zimny nadmuch powietrza, technologię jonową, dwa kierunki obrotów (przełożą się na bardziej naturalny efekt) i ergonomiczną rączkę.

W komplecie otrzymasz szczotkę o średnicy 50 mm, nasadkę prostującą, koncentrator, półokrągłą szczotkę i etui do przechowywania. Jakość wykonania stoi na dobrym poziomie.

Co przynosi rotacja w suszarko-lokówkach?

Wielokierunkowa rotacja przekłada się na intuicyjną obsługę tego typu urządzeń. Proces jest znacznie ułatwiony, gdyż sprzęt nawija automatycznie kosmyki wokół lokówki. Wystarczy, że użyjesz do tego celu specjalnego przycisku.

Obrót w dwóch kierunkach przekłada się na szybsze uzyskanie rewelacyjnych efektów, czyli symetrycznego rezultatu po obu stronach głowy. Obrotowe suszarko-lokówki są także polecane dla kobiet, które nie mają jeszcze wprawy w samodzielnej stylizacji w domowym zaciszu.

Inne polecane modele znajdziesz w dziale ranking suszarko-lokówek, więc zachęcam do zapoznania się z nim.

Podsumowanie

Suszarko-lokówki obrotowe zdołają sprostać wyższym oczekiwaniom. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i oszczędność czasu. Wszystkie pochodzą od znanych marek, takich jak Remington, Babyliss i Rowenta. Każda z nich posiada nadmuch chłodnego powietrza, regulację prędkości i temperatury na 2 poziomach, jak również obrotowe przewody zasilające.

Większość oferuje technologię jonową, która jest znana ze znakomitych właściwości (włosy są błyszczące, miękkie w dotyku i nie elektryzują się). Suszarko-lokówki obrotowe mają ergonomiczne konstrukcje, równomiernie się nagrzewają i oferują zazwyczaj kilka nasadek w zestawie.

Obszerniejsze opisy danego modelu znajdziesz, klikając na nazwę suszarko-lokówki w tabelce na samej górze. Jeżeli chcesz wiedzieć, w którym zaufanym sklepie można ją kupić, to kliknij w cenę.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Suszarko-lokówka obrotowa | TOP 5 |