PODPOWIEDZI:

Domowa kostkarka do lodu | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Caso Germany IceMaster ProCaso Germany IceMaster Pro849 zł
2Caso Germany IceChef ProCaso Germany IceChef Pro799 zł
3Bomann EWB 1027Bomann EWB 1027649 zł
4TCL ICE R9TCL ICE R9604 zł
5TCL ICE PRO-W6TCL ICE PRO-W6649 zł
6Clatronic EWB 3526Clatronic EWB 3526692 zł
7Camry CR 8073Camry CR 8073579 zł
Domowa kostkarka do lodu | TOP 7 |

Domowa kostkarka do lodu przyda się każdemu, kto nie wyobraża sobie napojów bez lodu, zwłaszcza w letnie dni. Wyłoniłam TOP 7 najlepszych kostkarek do domu. Zapraszam!

Domowa kostkarka do lodu to wydajne urządzenie, które w szybkim czasie wyprodukuje dużą ilość kostek dla wszystkich domowników. Będzie również nieodzownym pomocnikiem podczas przyjęć.

Jeżeli chcesz poznać obszerniejsze opisy każdej z nich, to zajrzyj do porównywarki kostkarek do lodu.

Domowa kostkarka do lodu – Opinie

1. Caso Germany IceMaster Pro

domowa kostkarka do lodu Caso Germany IceMaster Pro
Moc90 W
Pojemność zbiornika3,1 l
Wydajność12 kg/24 h
Regulacja wielkości kostekTak
Liczba kostek wytwarzanych w 1 cyklu9
CenaCaso Germany IceMaster Pro oferta w Media Expert

Kostkarka idealna do zastosowań domowychCaso Germany IceMaster Pro oferuje okienko do łatwiejszego podglądu, solidnie wykonaną obudowę, ciche działanie i funkcję automatycznego zatrzymania po skończonej pracy.

Wyróżnia się regulacją wielkości kostek (do wyboru dwa rozmiary: małe, duże) i niezwykle pojemnym zbiornikiem ograniczającym konieczność częstego napełniania wodą (aż 3,1 l). Wytworzy około 9 kostek w 10 minut, co jest dobrym wynikiem. Warto zwrócić uwagę, że jej kompaktowe wymiary ułatwią przechowywanie. W zestawie znajduje się koszyk na kostki lodu i miarka lodu.

2. Caso Germany IceChef Pro

kostkarka do domu Caso Germany IceChef Pro
Moc120 W
Pojemność zbiornika2,2 l
Wydajność12 kg/24 h
Regulacja wielkości kostekTak
Liczba kostek wytwarzanych w 1 cyklu9
CenaCaso Germany IceChef Pro oferta w Ceneo

Srebrna kostkarka do domuCaso Germany IceChef Pro cechuje się stylowym wyglądem, sporą mocą, odporną na uszkodzenia obudową, a także obecnością czytelnego wyświetlacza. Do wyboru dwa rozmiary kostek. Sprzęt produkuje do 0,5 kg kostek w ciągu godziny.

Znajdziesz wygodne przyciski, zbiornik o pojemności 2,2 l oraz przezroczyste okienko (zobaczysz, czy kostki lodu są już gotowe). Urządzenie waży 9 kg, co oznacza, że zabranie go na działkę czy w inne miejsce nie będzie bardzo problematyczne.

3. Bomann EWB 1027

wolnostojąca kostkarka do lodu Bomann EWB 1027
Moc150 W
Pojemność zbiornika2,2 l
Wydajność15 kg/24 h
Regulacja wielkości kostekNie
Liczba kostek wytwarzanych w 1 cyklu9
CenaBomann EWB 1027 oferta w Ceneo

Urządzenie do produkcji kostek loduBomann EWB 1027 charakteryzuje się wysoką mocą, zadowalającą wydajnością, okienkiem w obudowie oraz ręcznym uzupełnianiem zbiornika (kostkarka nie musi mieć dostępu do źródła wody). Obsługa ogranicza się do wlania wody i użycia jednego przycisku. W 10 minut otrzymasz 9 kostek lodu do napojów.

Praktycznym rozwiązaniem są wskaźniki LED informujące nie tylko o pracy urządzenia, ale także zapełnieniu pojemnika na kostki czy konieczności wlania wody do zbiornika. Wśród atutów automatyczny wyłącznik, który przekłada się na oszczędność energii. Pojemnik na kostki lodu możesz wyciągnąć i wyczyścić pod bieżącą wodą, z kolei obudowę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.

4. TCL ICE R9

kostkarka do użytku domowego TCL ICE R9
Moc112 W
Pojemność zbiornika2,2 l
Wydajność15 kg/24 h
Regulacja wielkości kostekTak
Liczba kostek wytwarzanych w 1 cyklu9
CenaTCL ICE R9 oferta w RTV EURO AGD

Domowa kostkarka do loduTCL ICE R9 w czerwonej stylistyce zachwyca nie tylko designem i zgrabną konstrukcją, ale również pokrywą z przezroczystą szybką, imponującą wydajnością i regulacją wielkości kostek. Sygnalizator dźwiękowy poinformuje o zakończonej pracy, a także o braku wody lub przepełnionym zasobniku.

Czynnik chłodzący znajduje się w obudowie. Wystarczy maksymalnie 12 minut, aby cieszyć się gotowymi kostkami lodu. Obudowa zrobiona z wytrzymałego tworzywa ABS. Cena za kostkarkę jest przystępna.

5. TCL ICE PRO-W6

domowa kostkarka do lodu TCL ICE PRO-W6
Moc112 W
Pojemność zbiornika2,2 l
Wydajność15 kg/24 h
Regulacja wielkości kostekTak
Liczba kostek wytwarzanych w 1 cyklu9
CenaTCL ICE PRO-W6 oferta w RTV EURO AGD

Nieduża automatyczna kostkarka do loduTCL ICE PRO-W6 została wyposażona w pojemnik na lód o pojemności 0,7 kg, pomocny sygnał dźwiękowy (alarm pełnego zbiornika lub braku wody) i trwałą obudowę. Do wyboru małe lub duże kostki lodu. W jednym cyklu powstaje ich 9. Dotykowy panel sterowania jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. W komplecie otrzymasz łopatkę do lodu.

6. Clatronic EWB 3526

wydajna kostkarka do domu Clatronic EWB 3526
Moc150 W
Pojemność zbiornika2,2 l
Wydajność15 kg/24 h
Regulacja wielkości kostekNie
Liczba kostek wytwarzanych w 1 cyklu9
CenaClatronic EWB 3526 oferta w Media Expert

Domowa kostkarka do loduClatronic EWB 3526 oferuje elektroniczny panel sterowania ze wskaźnikami LED i sygnalizacją dźwiękową, wydajność 15 kg kostek lodu w ciągu doby, a także kompaktową budową.

To ekonomiczna kostkarka do lodu, która wyłączy się automatycznie po skończonym procesie. Zastosowano okienko w pokrywie dla możliwości kontroli pracy w dowolnym momencie. Chwalona również za ciche działanie.

7. Camry CR 8073

domowa kostkarka do lodu Camry CR 8073
Mocb/d
Pojemność zbiornika2,2 l
Wydajność12 kg/24 h
Regulacja wielkości kostekNie
Liczba kostek wytwarzanych w 1 cyklub/d
CenaCamry CR 8073 oferta w Ceneo

Zestawienie domowych kostkarek do domu zamyka Camry CR 8073. To wolnostojąca domowa kostkarka do lodu, która posiada prosty w napełnianiu zbiornik na wodę, przezroczystą pokrywę i komorę termicznie izolowaną, w której przechowywane są wytworzone kostki lodu. Zaletą są diody LED, funkcja samoczynnego wyłączania, a także produkcja pierwszych kostek lodu już w 10 minut.

Czego oczekiwać po domowej kostkarce do lodu?

Ranking kostkarek do lodu odsłania przed Tobą zarówno najlepsze kostkarki, jak i małe kostkarki do lodu, które są wystarczające do sporadycznego użytkowania. Biorąc pod uwagę najwydajniejsze modele do domu, licz na:

  • Moc - domowe kostkarki do lodu osiągają moc 150 W, a to przekłada się na szybkość wytwarzania kostek lodu.
  • Pojemność zbiornika - niemal wszystkie kostkarki do lodu posiadają zbiorniki o pojemności 2,2 l, chociaż znajdzie się nawet perełka z 3,1-litrowym zbiornikiem.
  • Wydajność - maksymalna wydajność domowej kostkarki do lodu wynosi do 15 kg/24 h. Co istotne, w pierwszym cyklu tworzy około 9 kostek w przeciągu kilkunastu minut.
  • Regulacja wielkości kostek - większość wolnostojących kostkarek do domu ma opcję wyboru wielkości kostek spośród małych i dużych.
  • Wielkość pojemnika na lód - zazwyczaj zbiornik na lód ma pojemność 0,7 kg.
  • Jakość wykonania - poza estetycznym designem oczekuj solidnego wykonania. Antypoślizgowe nóżki zwiększają stabilność. Obudowy ze stali nierdzewnej są odporne na uszkodzenia. Wytrzymałe są także te zrobione z tworzywa ABS.
  • Dodatkowe udogodnienia - w zależności od modelu da się znaleźć kostkarki wyposażone w wyświetlacz, przezroczyste okienko podglądowe, funkcję automatycznego wyłączenia, sygnalizator dźwiękowy, wskaźniki LED.

Podsumowanie

Z domową kostkarką do lodu przyrządzisz chłodny, orzeźwiający napój, koktajl, drink, mrożoną kawę, lemoniadę. Kostki lodu mogą posłużyć także do schładzania butelek bądź łagodzenia bólu w przypadku opuchlizny i tamowania krwi (zimne okłady). Kostkarka wykona za Ciebie całą pracę, zatem nie musisz męczyć się z woreczkami mrożonymi w lodówce i czekać dosyć długo.

Najlepsze kostkarki do lodu wytwarzają pierwsze kostki lodu już po kilku minutach, mają intuicyjne panele sterowania, nie pracują głośno, są pojemne i bezpieczne. Kostkarka przeznaczona do użytku domowego nie wymaga podłączenia wody, bowiem zbiornik uzupełniasz ręcznie.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Domowa kostkarka do lodu | TOP 7 |