PODPOWIEDZI:

Najpojemniejszy robot kuchenny | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Kenwood KVL85.594SI Titanium Chef Barker XLKenwood KVL85.594SI Titanium Chef Barker XL3198 zł
2ETA Gratus Kalibro 0038 90010ETA Gratus Kalibro 0038 900102449 zł
3Profi Cook PC-KM 1096Profi Cook PC-KM 10961468 zł
4Ariete Gourmet Pastamatic 7L 1598/1Ariete Gourmet Pastamatic 7L 1598/1679 zł
5G3Ferrari G20113G3Ferrari G20113980 zł
Najpojemniejszy robot kuchenny | TOP 5 |

Najpojemniejszy robot kuchenny znacznie ułatwi gotowanie, gdyż zapewnia swobodę użytkowania. Nie tylko zawiera w sobie funkcjonalność kilku sprzętów, ale także umożliwi przyrządzanie potraw dla dużej rodziny. Poznaj TOP 5 robotów wieloczynnościowych z pojemną misą.

Robot kuchenny z najpojemniejszą misą jest niezastąpionym pomocnikiem w kuchni. Nabywając go, nie tylko oszczędzasz miejsce (jedno urządzenie zamiast kilku), ale także prace w kuchni nie będą tak czasochłonne. Za minimalną pojemność ustaliłam sobie wartość 6,7 l, z kolei maksymalna wynosi 10 l.

Każdy opisany model i wiele innych godnych uwagi propozycji znajdziesz w porównywarce robotów kuchennych.

Najpojemniejszy robot kuchenny – Opinie

1. Kenwood KVL85.594SI Titanium Chef Barker XL

najpojemniejszy robot kuchenny Kenwood KVL85.594SI Titanium Chef Barker XL
Rodzaj robotaPlanetarny
Maksymalna moc silnika1200 W
Ilość prędkościElektroniczna - płynna regulacja
Pojemność misy roboczej (maksymalny załadunek)7 l (4 kg ciasta)
Pojemność blendera kielichowego1,6 l
Praca pulsacyjnaTak
CenaKenwood KVL85.594SI Titanium Chef Barker XL oferta w Media Markt

Niezawodny robot kuchenny z pojemną misą ze stali nierdzewnej Kenwood KVL85.594SI Titanium Chef Barker XL wyróżnia się wbudowaną wagą z wyświetlaczem, dzięki czemu zawsze wiesz, jaką ilość produktów dobrać do danego wypieku czy dania (dokładność do 1 g). Bez problemu poradzi sobie z zagniataniem ciasta. Zastosowano 1,6-litrowy blender kielichowy, maszynkę do mielenia mięsa, malakser z wieloma tarczami zwiększającymi funkcjonalność.

Na plus wytrzymały silnik, timer oraz dodatkowa misa (schowasz ją w większej, zatem przechowywanie nie będzie kłopotliwe). Istnieje możliwość wygodnego dodawania składników. W tym celu wystarczy zwolnić głowicę za pomocą przycisku (ramię LightLift). Mieszadła nadają się do mycia w zmywarce, zatem czyszczenie nie sprawi trudności.

Mieszanie planetarne nie dopuści do zmarnowania masy (ruch obejmuje wnętrze, dno i boki misy). Rewelacyjne efekty uzyskasz poprzez elektroniczne sterowanie prędkością pozwalającą na przyspieszanie pracy według swoich potrzeb. Na bezpieczeństwo użytkowania wpływa zabezpieczenie przed przegrzaniem. Atutem jest aplikacja Kenwood World, w której znajdziesz ponad 1000 ciekawych przepisów na dania i desery.

2. ETA Gratus Kalibro 0038 90010

robot kuchenny z najpojemniejszą misą ETA Gratus Kalibro 0038 90010
Rodzaj robotaPlanetarny
Maksymalna moc silnika1500 W
Ilość prędkości8
Pojemność misy roboczej (maksymalny załadunek)6,7 l (2,5 kg ciasta)
Pojemność blendera kielichowego1,4 l
Praca pulsacyjnaTak
CenaETA Gratus Kalibro 0038 90010 oferta w Ceneo

Robot kuchenny z pojemną misą robocząETA Gratus Kalibro 0038 90010 zachwyca bogatym wyposażeniem, które daje możliwość przyrządzenia różnorodnych potraw, od ciast i deserów, po kiełbasę. Z funkcji wymienia się między innymi tarcie, mielenie mięsa, siekanie, ugniatanie ciasta, ubijanie jajek, miksowanie. Pomocny okaże się czytelny wyświetlacz LCD (widzisz na nim moc, szybkość, czas), praca pulsacyjna, a także 8 poziomów obrotów do wyboru pod własne preferencje.

Dobrym rozwiązaniem jest silnik z systemem stabilizującym, zatem nie ma problemu z utrzymaniem wybranej prędkości nawet przy wysokich obciążeniach. Z powodzeniem skorzystasz z minutnika, dodasz składniki w trakcie działania sprzętu (pokrywa z otworem). Producent pomyślał o kontrolce ostrzegającej o osiągnięciu dozwolonego obciążenia robota, jak również o systemie zabezpieczającym ramię przed przypadkowym opuszczeniem.

Części są łatwe w montażu i demontażu, możesz je myć w zmywarce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokupić inne opcjonalne akcesoria, na przykład krajalnicę do makaronu.

3. Profi Cook PC-KM 1096

planetarny robot z pojemną misą Profi Cook PC-KM 1096
Rodzaj robotaPlanetarny
Maksymalna moc silnika1500 W
Ilość prędkości6
Pojemność misy roboczej (maksymalny załadunek)10 l (7,5 kg ciasta)
Pojemność blendera kielichowegoBrak
Praca pulsacyjnaTak
CenaProfi Cook PC-KM 1096 oferta w Ceneo

Robot kuchenny z najpojemniejszą misąProfi Cook PC-KM 1096 cechuje się mocnym silnikiem, który poradzi sobie z wyrabianiem, mieszaniem, ugniataniem i ubijaniem. W zestawie otrzymasz różne mieszadła, które wykonają najżmudniejszą pracę za Ciebie.

Praktyczną opcją jest ramię obrotowe, elektryczny timer, wyświetlacz LCD i pokrywa zapobiegająca rozpryskiwaniu się składników. Zarówno obsługa, jak i czyszczenie nie sprawiają trudności. Na uwagę zasługuje solidne wykonanie (metalowe elementy i aluminiowa obudowa). Misę tego robota planetarnego wyposażono w wygodne uchwyty.

4. Ariete Gourmet Pastamatic 7L 1598/1

najpojemniejszy robot kuchenny planetarny Ariete Gourmet Pastamatic 7L 1598/1
Rodzaj robotaPlanetarny
Maksymalna moc silnika2100 W
Ilość prędkości6
Pojemność misy roboczej (maksymalny załadunek)7 l
Pojemność blendera kielichowego1,5 l
Praca pulsacyjnaTak
CenaAriete Gourmet Pastamatic 7L 1598/1 oferta w Media Expert

Najpojemniejszy robot kuchenny w niskiej cenieAriete Gourmet Pastamatic 7L 1598/1 zyskał sporo pozytywnych opinii, gdyż ruch planetarny zapewnia precyzyjne mieszanie, a moc rzędu 2100 W sprawia, że poradzi sobie z wieloma zadaniami w kuchni. Jednorazowo przygotujesz dużą porcję ciasta. Funkcja pracy pulsacyjnej daje pełną kontrolę nad przyrządzanym daniem. Dostosujesz regulację obrotów do własnych potrzeb kulinarnych. Sprzęt osiąga nawet 240 obrotów na minutę.

Robot planetarny z blenderem o pojemności 1,5 l pomoże stworzyć zdrowe koktajle, smoothie lub gładkie zupy. Poza kielichem znajdziesz końcówkę do mieszania (równomierne połączenie składników), do ubijania (pomocna do naleśników, omletów, sosów) oraz hak do zagniatania ciasta (na przykład na chleb lub pizzę). O czystość wokół blatu dba specjalna pokrywa, za sprawą której nic nie wydostanie się z misy. Stabilność gwarantują antypoślizgowe nóżki (robot nie przesuwa się).

5. G3Ferrari G20113

najpojemniejszy robot planetarny G3Ferrari G20113
Rodzaj robotaPlanetarny
Maksymalna moc silnika2200 W
Ilość prędkości6
Pojemność misy roboczej (maksymalny załadunek)10 l (4 kg ciasta)
Pojemność blendera kielichowegoBrak
Praca pulsacyjnaTak
CenaG3Ferrari G20113 oferta w Ceneo

Zestawienie najpojemniejszych robotów kuchennych zamyka G3Ferrari G20113. Ten przystępny cenowo robot planetarny z pojemną misą roboczą prezentuje się niezwykle stylowo. Jest w stanie jednorazowo przetworzyć 4 kg składników. 10-litrowa misa ze stali nierdzewnej posiada pomocną pokrywkę przezroczystą.

Chwalony za ruch planetarny, antypoślizgowe nóżki i mocny silnik. W trybie pulsacyjnym pracuje tylko podczas naciśnięcia przycisku. W komplecie znajduje się maszynka do domowego makaronu z 9-stopniową regulacją grubości. Przygotujesz z nim zarówno ciasto na pizzę, jak i pieczywo. Przełącznik bezpieczeństwa nie dopuści do niezamierzonego użytkowania.

Dlaczego warto nabyć robota kuchennego z najpojemniejszą misą?

W dziale ranking robotów kuchennych dołączyły kolejne wydajne modele, tym razem z najpojemniejszą misą roboczą. Owa misa sprawia, że wszelkie prace są jeszcze szybsze, gdyż pojemność sięga nawet 10 l. Za jednym razem poradzi sobie z większą ilością składników, nie trzeba powtarzać po kilka razy. To istotne, gdy masz dużą rodzinę lub spodziewasz się sporej liczby gości.

Wszelkie nużące czynności zostaną za Ciebie wykonane, między innymi te podczas wyrabiania ciasta, przyrządzania gęstego kremu, sosu. Misa oraz ramię gwarantują wygodne użytkowanie. Zwróć uwagę, z jakich materiałów zrobiono misę, jak również na moc urządzenia, dodane końcówki zwiększające funkcjonalność, ilość prędkości do wyboru, rodzaj robota (tradycyjny lub planetarny).

Podsumowanie

Robot wielofunkcyjny z najpojemniejszą misą pochodzi od takich producentów, jak Kenwood, ETA, Ariete, G3Ferrari i Profi Cook. Każdy z nich zalicza się do robotów planetarnych. Moc waha się od 1500 W do 2200 W, istnieje nawet 8 poziomów obrotów do wyboru. Wszystkie posiadają tryb pracy pulsacyjnej. Są porządnie wykonane, funkcjonalne, stabilne. Niektóre oferują opcję timera, wyświetlacz i blender kielichowy w zestawie.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Najpojemniejszy robot kuchenny | TOP 5 |