PODPOWIEDZI:

Bieżnia elektryczna | Ranking TOP 8

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Sole by Hammer F65Sole by Hammer F6511499 zł
2Toorx Experience Plus ACToorx Experience Plus AC8990 zł
3Horizon Fitness T202Horizon Fitness T2025299 zł
4Eb Fit Tech Run W6.0Eb Fit Tech Run W6.04999 zł
5Urbogym V720SUrbogym V720S3299 zł
6HMS BE5856HMS BE58563999 zł
7Spokey MagnusSpokey Magnus2799 zł
8Zipro TeknoZipro Tekno1499 zł
Bieżnia elektryczna | Ranking TOP 8

Bieżnia elektryczna to doskonały sprzęt dla osób, które chcą być fit. W domowym zaciszu możesz pokonywać różne dystanse. Poznaj TOP 8 bieżni treningowych, dzięki którym zadbasz o swoją sylwetkę i to nie wychodząc z domu. Zapraszam!

Regularny trening na bieżni elektrycznej pozwoli cieszyć się lepszą kondycją i piękniejszą sylwetką. Są to urządzenia napędzane przez silnik, więc z łatwością dostosujesz tempo biegu.

Każdy wymieniony model na liście i wiele innych znajdziesz również w porównywarce bieżni.

Bieżnia elektryczna - Opinie

1. Sole by Hammer F65

zaawansowana bieżnia elektryczna Sole by Hammer F65
Moc silnika8,5 KM
Poziom kąta nachylenia pasa biegowego0 - 15%
Prędkość maksymalna20 km/h
Możliwość złożeniaTak
Maksymalna waga użytkownika160 kg
Wymiary pasa bieżnego156 x 56 cm
Wielkość wyświetlacza7,5-calowy
Ilość programów treningowych10
CenaSole by Hammer F65 oferta w Ceneo

Zaawansowana bieżnia sportowaSole by Hammer F65 otrzymała ogrom pozytywnych opinii. Nic dziwnego, bowiem posiada największy pas bieżny niczym profesjonalna bieżnia studyjna, dopuszcza wagę użytkownika 160 kg, ma najmocniejszy silnik (moc szczytowa aż 8,5 KM), a wyświetlacz z niebieskim podświetleniem jest wielkości 7,5 cali, więc masz wyraźny przegląd danych treningowych.

Na pierwszy rzut oka zachwyca również sam design, bardzo nowoczesny. Za pomocą zaledwie jednego przycisku możesz regulować prędkość do 20 km/h i kąt nachylenia do 15%. Bieżnia elektryczna pomoże dobrać idealny dla Ciebie trening. Wybieraj spośród 10 opcji programu, wstępnie ustawionych programów (np. bieg górski, trening interwałowy), twórz własne profile biegowe, wprowadzaj ręcznie dane (np. czas i dystans).

2 programy tętna umożliwiają kontrolowanie pulsu. Tętno mierzysz za pomocą sensorów dotykowych dłoni lub pasa telemetrycznego (w zestawie). Jest to bieżnia składana z wbudowaną funkcją Bluetooth, więc za pośrednictwem aplikacji SOLE Fitness połączysz się z bieżnią, aby zapisywać dane, sprawdzać postępy. Na pochwałę zasługuje nawiew, uchwyt na tablet, miejsce na bidon oraz cicha platforma.

2. Toorx Experience Plus AC

składana bieżnia elektryczna Toorx Experience Plus AC
Moc silnika5 KM
Poziom kąta nachylenia pasa biegowego0 - 15%
Prędkość maksymalna20 km/h
Możliwość złożeniaTak
Maksymalna waga użytkownika130 kg
Wymiary pasa bieżnego151 x 50 cm
Wielkość wyświetlaczab/d
Ilość programów treningowych24
CenaToorx Experience Plus AC oferta w Media Expert

Mocna bieżnia elektrycznaToorx Experience Plus AC z niezawodnym silnikiem o dużej mocy szczytowej gwarantuje długoterminowe, bezawaryjne działanie. Konstrukcja jest niezwykle wytrzymała, wyświetlacz czytelny i intuicyjny, a powierzchnia biegowa duża dla swobodnego użytkowania. Masz dostęp do popularnych aplikacji treningowych, skorzystasz z wielu programów treningowych, utworzysz 4 profile użytkownika.

Na wyposażeniu znajduje się opaska na klatkę piersiową do pomiaru pulsu. Bieżnia na prąd do tanich nie należy, natomiast jest to podyktowane funkcjonalnością, świetną jakością wykonania, dobrą amortyzacją, obecnością głośników i Bluetooth. Znajdziesz też uchwyt do tabletu lub smartfona, kółka transportowe. Prędkość w zakresie od 1,0 do 20,0 km/h ustawisz ze zmianą co 0,1 km/h.

3. Horizon Fitness T202

elektryczna bieżnia do domu Horizon Fitness T202
Moc silnika2,75 KM
Poziom kąta nachylenia pasa biegowego0 - 15%
Prędkość maksymalna20 km/h
Możliwość złożeniaTak
Maksymalna waga użytkownika147 kg
Wymiary pasa bieżnego152 x 51 cm
Wielkość wyświetlaczab/d
Ilość programów treningowych6
CenaHorizon Fitness T202 oferta w Ceneo

Bieżnia domowaHorizon Fitness T202 została doceniona za wytrzymałą i stabilną konstrukcję, ergonomiczne uchwyty, intuicyjne przyciski dotykowe oraz wyraźny wyświetlacz LCD do odczytu najważniejszych pomiarów, jak np. czas treningu. Po lewej i po prawej stronie znajdują się półki na bidon oraz uchwyt na urządzenia mobilne (tablet, smartfon). W przenoszeniu do innego pomieszczenia pomogą rolki transportowe, z kolei w przechowywaniu przyda się opcja złożenia.

Bieżnię elektryczną z dużym pasem biegowym wyposażono w funkcję zmiany kąta nachylenia w zakresie od 0 do 15%, więc możesz urozmaicić swoje treningi. Zaletą jest 3-strefowy system amortyzacji, silnik o mocy 2,75 KM (płynna praca bez opóźnień) oraz rozwijanie prędkości do 20 km/h. Użytkownik ma do wyboru 6 programów treningowych, aby dopasować odpowiedni do swoich potrzeb.

To przykład bieżni elektrycznej z bezprzewodową łącznością Bluetooth, aby móc połączyć ją ze swoim smartfonem. Możesz śledzić swoje postępy w dedykowanych aplikacjach. Nie trzeba sięgać po słuchawki, ponieważ bieżnia posiada wbudowane głośniki. Warto wspomnieć o porcie USB-A, za pomocą którego naładujesz urządzenia.

4. Eb Fit Tech Run W6.0

domowa bieżnia elektryczna Eb Fit Tech Run W6.0
Moc silnika3,0 KM
Poziom kąta nachylenia pasa biegowego0 - 22%
Prędkość maksymalna20 km/h
Możliwość złożeniaTak
Maksymalna waga użytkownika150 kg
Wymiary pasa bieżnego141 x 52 cm
Wielkość wyświetlacza5-calowy
Ilość programów treningowych48
CenaEb Fit Tech Run W6.0 oferta w Media Expert

Bieżnia elektryczna do bieganiaEb Fit Tech Run W6.0 jest chwalona za 48 zróżnicowanych programów treningowych, sporych wymiarów pas bieżny do wygodnego korzystania oraz poziom kąta nachylenia pasa biegowego do 22%. Opcja szybkiego startu przekłada się na natychmiastowe rozpoczęcie treningu.

Masz do czynienia z dokładnym pomiarem dystansu, prędkości, spalonych kalorii, pulsu (monitorujesz tętno podczas aktywności). Z funkcji komputera wymienia się także Body Fat, czyli pomiar tkanki tłuszczowej. Bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń zapewnia klucz bezpieczeństwa. Elektryczna bieżnia z głośnikami, odtwarzaczem MP3 i wejściem USB działa stosunkowo cicho i płynnie, nie zacina się, bez trudu ją złożysz, aby zaoszczędzić miejsce.

W trakcie biegania możesz posłuchać ulubionej muzyki dla jeszcze większego relaksu. Poprzez gniazdo USB podłączysz pamięć. Producent pomyślał o hydraulicznym systemie unoszenia i 8 podporach opartych na elastomerach. Celem takiego rozwiązania jest utrzymanie stabilności i zapewnienie właściwej amortyzacji. Urządzenie do biegania jest przeznaczone dla osób dorosłych, których waga nie przekracza 150 kg.

5. Urbogym V720S

bieżnia elektryczna Urbogym V720S
Moc silnika6 KM
Poziom kąta nachylenia pasa biegowego0 - 15%
Prędkość maksymalna20 km/h
Możliwość złożeniaTak
Maksymalna waga użytkownika150 kg
Wymiary pasa bieżnego135 x 48 cm
Wielkość wyświetlaczab/d
Ilość programów treningowych12
CenaUrbogym V720S oferta w Ceneo

Bieżnia elektryczna z automatyczną regulacją kąta nachylenia na 15 poziomach Urbogym V720S dopuszcza maksymalną wagę użytkownika 150 kg, ma 12 programów treningowych do wyboru, a także osiąga prędkość nawet 20 km/h. Masz do czynienia z wyraźnym wyświetlaczem, na którym zobaczysz najistotniejsze pomiary (np. przebyty dystans, aktualną prędkość, spalone kalorie, czas treningu), jak również 8-punktowym systemem amortyzacji, który dba o wsparcie stawów i kości (nie obciąża ich).

Producent zastosował wydajny i stosunkowo cichy silnik zużywający niewiele energii. Ważne, że pas bieżni jest 3-warstwowy, antypoślizgowy, wyróżniający się mniejszą ścieralnością i większą gęstością. Bieżnia treningowa jest prosta w obsłudze, co jest zasługą skrótów klawiszowych i przycisków w rączkach.

System podnoszenia na gazowym siłowniku umożliwia złożenie konstrukcji, aby zajmowała mniej miejsca. Istotne, że jej rozłożenie jest szybkie i łatwe. W komplecie otrzymasz kabel służący do podłączenia np. telefonu oraz buteleczkę ze smarem do pasa bieżni.

6. HMS BE5856

bieżnia do domu HMS BE5856
Moc silnika3,0 HP
Poziom kąta nachylenia pasa biegowego0 - 15%
Prędkość maksymalna18 km/h
Możliwość złożeniaTak
Maksymalna waga użytkownika130 kg
Wymiary pasa bieżnego141 x 48 cm
Wielkość wyświetlacza7-calowy
Ilość programów treningowych36+3
CenaHMS BE5856 oferta w Ceneo

Bieżnia do domuHMS BE5856 oferuje dosyć swobodną przestrzeń do ćwiczeń, system amortyzacji zapewniający bezpieczeństwo Twoich stawów, a także pracę zaczynającą się od 1 km/h do 18 km/h (marsz, szybkie bieganie). Możliwość zmiany kąta nachylenia bieżni sprawi, że trening będzie wydajniejszy, zaangażujesz więcej partii ciała, m.in. mięśnie czworogłowe ud.

Bieżnia elektryczna posiada intuicyjny pulpit sterowania, 7-calowy ekran, praktyczne uchwyty na bidon i urządzenia mobilne (masz wszystko pod ręką) oraz przycisk szybkiej zmiany prędkości. Bieżnia dysponuje aż 36 programami treningowymi plus 3 programami indywidualnymi.

Oprócz podstawowych pomiarów licz również na monitorowanie Twojego pulsu i funkcję obliczenia tkanki tłuszczowej. Duży sprzęt fitness nie musi się wiązać z kłopotliwym przechowywaniem, zwłaszcza jak ma składaną budowę, tak jak ma to miejsce w przypadku tego modelu.

7. Spokey Magnus

bieżnia elektryczna z głośnikami Spokey Magnus
Moc silnika3,0 HP
Poziom kąta nachylenia pasa biegowego0 - 15%
Prędkość maksymalna20 km/h
Możliwość złożeniaTak
Maksymalna waga użytkownika130 kg
Wymiary pasa bieżnego130 x 48 cm
Wielkość wyświetlacza7-calowy
Ilość programów treningowych12+1
CenaSpokey Magnus oferta w Ceneo

Bieżnia elektryczna z wbudowanymi głośnikami BluetoothSpokey Magnus cechuje się dużą konsolą do monitorowania postępów, pomiarem pulsu oraz możliwością połączenia z aplikacją FITHOME. System amortyzacji tłumi wibracje i zapobiega obciążaniu układu kostnego podczas biegania.

Bez problemu dostosujesz rytm biegu za pomocą wyboru spośród 12 programów treningowych i 1 manualnego programu użytkownika, co sprawia, że jest to urządzenie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sportowców. Składana bieżnia elektryczna pozwoli na płynną regulację kąta nachylenia pasa, a jak wiadomo większy kąt nachylenia oznacza lepsze zaangażowanie mięśni nóg, pośladków czy pleców.

Wydajny silnik gwarantuje rozwinięcie prędkości do 20 km/h, więc model sprawdzi się również dla osób, którym zależy na intensywnym treningu i tym samym wysmukleniu sylwetki, wzmocnieniu łydek i ud. Kółka transportowe są pomocne w przemieszczaniu, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Twoja domowa siłownia nabierze stylu, bowiem bieżnia z Bluetooth firmy Spokey prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

8. Zipro Tekno

tania bieżnia elektryczna Zipro
Moc silnika2,5 KM
Poziom kąta nachylenia pasa biegowegob/d
Prędkość maksymalna14 km/h
Możliwość złożeniaTak
Maksymalna waga użytkownika120 kg
Wymiary pasa bieżnego120 x 40 cm
Wielkość wyświetlaczab/d
Ilość programów treningowych12
CenaZipro Tekno oferta w Ceneo

Zestawienie zamyka tania bieżnia elektryczna do użytku domowegoZipro Tekno. To model właściwy dla początkujących biegaczy o wadze do 120 kg lub osób z podstawowymi wymaganiami i mniejszą wolną przestrzenią na przechowywanie sprzętu.

Ma najmniejszy pas bieżny i osiąga maksymalną prędkość 14 km/h, niemniej cechuje się dobrą amortyzacją, 12 praktycznymi programami automatycznymi oraz opcją zaprogramowania własnych ustawień.

Bieżnia do biegania oferuje 3 poziomy kąta nachylenia (manualna zmiana), pas biegowy z antypoślizgową powierzchnią, a także opcję łatwego złożenia. Jest w stanie wyświetlić dane na temat czasu, prędkości, dystansu, kalorii, pulsu, tkanki tłuszczowej.

Atuty przemawiające za zakupem elektrycznej bieżni

Kupując bieżnię elektryczną do domu, nabywasz sprzęt do ćwiczeń, który niesie ze sobą wiele korzyści. O to powody, dla których warto kupić bieżnię:

 • Możesz uprawiać sport, spalać kalorie w dowolnym momencie, dbać o swoją kondycję, nie zważając na warunki pogodowe, gdyż nie musisz wychodzić z domu (trenujesz cały rok).
 • Podczas biegania angażujesz sporo partii ciała, co wspomaga odchudzanie. W ten sposób wytrenujesz mięśnie, usprawnisz krążenie.
 • Trening w postaci biegania pozwoli pozbyć się negatywnych emocji, poprawi się Twoje samopoczucie.
 • Ustawiasz dogodny dla siebie dystans, prędkość, kąt nachylenia (bieganie pod górkę) czy program treningowy.
 • Niekiedy masz opcję stworzenia własnego profilu użytkownika.
 • Podczas biegania na bieżni nic nie stoi na przeszkodzie, aby oglądać między czasie swój ulubiony serial lub słuchać motywującą muzykę.
 • Bieganie w domowym zaciszu nie wprawi Cię w zakłopotanie. Nikt Cię nie widzi, nie komentuje, a to istotny element dla osób, które borykają się z wieloma kompleksami i niską samooceną.
 • Nie musisz kupować karnetów na siłownie, inwestujesz tylko jeden raz w zakup bieżni.
 • Nie tylko Ty możesz biegać na bieżni, ale także pozostali domownicy (o ile oczywiście mieszczą się w dopuszczalnej przez model wadze).
 • Korzystając z bieżni, w bezpieczny sposób przyczyniasz się do utrzymania dobrej formy.
 • Poza bieganiem, możliwy jest także trucht lub marsz. Dostosowanie tempa jest dobrą opcją dla osób o mniejszej wytrzymałości fizycznej.
 • Wiele modeli ma składane konstrukcje, co ułatwia przechowywanie.
 • Polecane bieżnie są solidnie wykonane, wytrzymałe.
 • Pasy bieżni są przeważnie długie i szerokie, co zwiększa komfort użytkowania.
 • Bieżnie elektryczne jasno wskazują najistotniejsze pomiary, m.in. przebyty dystans, a nawet i puls.
 • W lepszych modelach licz na różne bajery, jak głośniki, dostęp do aplikacji mobilnej, uchwyt na bidon.

Nie zapomnij odwiedzać naszego działu ranking bieżni, aby wybrać najlepszy dla siebie model.

Podsumowanie

Bieganie należy do popularnej aktywności fizycznej, dzięki której zrzucisz zbędne kilogramy. Jeżeli dołożysz jeszcze do tego właściwą dietę, to efekty będą spektakularne. Bieżnie elektryczne są chętniej wybierane niż bieżnie magnetyczne, bowiem posiadają szereg udogodnień, których nie zapewnią mechaniczne bieżnie. Są także bardziej wytrzymałe od nich.

Wymienione bieżnie elektryczne do domu pochodzą od takich producentów, jak Urbogym, Spokey, Zipro, Eb Fit, HMS, Toorx, Sole by Hammer, Horizon Fitness. Wszystkie posiadają opcję złożenia, prędkość maksymalna sięga nawet do 20 km/h, z kolei dopuszczalna waga użytkownika mieści się w przedziale od 120 kg do nawet 160 kg. W większości przypadków regulacja kąta nachylenia jest w zakresie 0 - 15%. W najbardziej zaawansowanym modelu moc szczytowa silnika sięga aż 8,5 KM.

blog comments powered by Disqus
Bieżnia elektryczna | Ranking TOP 8