PODPOWIEDZI:

Re-Volt Premium Mobile Prezentacja

Samochody zdalnie sterowane to znakomita sprawa. Szczególnie jak możemy nimi kierować w grze niezwykle szybkiej i dynamicznej. Do polepszenia swojej przewagi możemy używać power upów, aby nie dać szans przeciwnikom na wygraną. Tak właśnie w ogromnym skrócie prezentuje się gra Re-Volt na platformy mobilne.

Kruger&Matz KM1060

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Dynamiczne wyścigi
  • Wielu przeciwników
  • Bardzo dużo tras
  • Genialna muzyka
  • Wiele trybów gry
  • Grafika
  • Optymalizacja
WADY
  • Mało zmian

Produkt jest w dwóch wersjach darmowej i płatnej. Pierwsza to swoiste demo, które tylko pozwala nam na przetestowanie gry. Drugi wariant to pełna wersja, w której możemy ścigać się na wszystkich dostępnych planszach. Koszt jest trochę wysoki jak na pojedynczą mobilną grę, ponieważ wynosi około 15zł, jednak Re-Volt jest warty swojej ceny. Oczywiście zagrać mogą posiadacze Androida i iOSa.

Re-Volt Premium Mobile fot1

Do dyspozycji mamy kilka trybów takich jak: pojedynczy wyścig, mistrzostwa, próbę czasową, praktykę i specjalną arenę z gwiazdkami. Po ukończeniu każdego z trybów otrzymujemy nowe pojazdy. Najbardziej interesujący jest turniej. To on pełni tutaj rolę najważniejszego elementu w grze. Zdobywamy kolejne puchary i możemy ukończyć grę. Należy jednak zdobywać punkty i pod koniec stawki uplasować się na pierwszej pozycji. Liczy się tylko zwycięstwo i nie możemy zadowolić się porażką. Jeżeli jakiś wyścig nam się nie uda możemy go powtórzyć tracąc jedną z trzech szans.

Re-Volt Premium Mobile fot2

Po ukończeniu mistrzostw nie jesteśmy skazani na nudę. Pozostaje masa wyścigów i samochodów do odblokowania. To silna strona tej gry. Cały czas daje nam frajdę z rozgrywki.

Ścigamy się z 7 przeciwnikami, którzy także rywalizują ze sobą o upragnione pierwsze miejsce. Model jazdy jest bardzo zręcznościowy i pozbawiony fizyki. Jedynie ciężar pojazdu ma jakikolwiek wpływ na jazdę. Im cięższy, tym trudniej jest go wywrócić. Wszystko dzieje się bardzo szybko i dynamicznie. Trudno jest uzyskać sporą przewagę, a jeden nie udany krok może nas kosztować bardzo dużo. Na mapie są rozlokowane power upy w postaci loga Re-Volta. Przedmioty są generowane losowo. Oprócz tych przydatnych możemy także trafić na bombę. Nasz pojazd robi się czarny i jest tykającą bombą. Jeżeli kogoś nie stukniemy to najprawdopodobniej wybuchniemy. Tutaj już jest loteria gdzie wylądujemy. Może nas to kosztować zwycięstwo w tym wyścigu. Reszta power upów jest już jak najbardziej na plus. Znajdziemy dopalacz w postaci silniejszej baterii, rakiety kierowane, plamę oleju, ciężką kulę, strzał pozwalający wywrócić przeciwników i gwiazdkę. To ona jest najsilniejsza jednak bardzo rzadka. Unieruchamia wszystkie pojazdy oprócz naszego na kilka sekund. Przeciwnicy także mogą zbierać pioruny i nas atakować.

Re-Volt Premium Mobile fot3

Re-Volt Premium Mobile fot4

Zwykle nie piszę o muzyce jednak dla tej produkcji zrobię wyjątek. Posiada ona genialny OST! Niemal wszystkie kawałki przypadły mi do gustu. Jednak ten z głównego menu jest moim faworytem. Polecam grać z włączoną muzyką podczas wyścigu, a tym bardziej na słuchawkach.

Re-Volt Premium Mobile fot5

Re-Volt jest remakiem komputerowej wersji. Twórcy postanowili wydać swoje dzieło na platformy mobilne. Tak więc ciężko jest tutaj doszukiwać się większych nowości. Jedynie są kosmetyczne zmiany, które dostrzegą tylko najwięksi fani gry. Cena gry jest dość wysoka, jednak jak najbardziej odpowiednia. Nie jest to produkcja, która znudzi nam się po dwóch wyścigach. Poziom trudności jest dość wysoki. Zawsze możemy sobie ustawić jeszcze wyższy w opcjach. Ogromna ilość tras, jak i pojazdów zachęca do ich odblokowania. Można także iść na łatwiznę i wykupić wszystkie pojazdy dzięki mikropłatnościom. Optymalizacja także jest bardzo dobrze wykonana. Na moim tablecie z Androidem nie miałem żadnych problemów z płynnością animacji. Obraz cały czas był dynamiczny pomijając jedną trasę. Tam spadek klatek na sekundę był widoczny jednak bardzo szybko po przejechaniu tego miejsca powracał do normy. Bardzo polecam tę grę wszystkim fanom jak i tym, którzy nie grają, a szukają fajnych wyścigówek na telefon.

Re-Volt Premium Mobile fot6

Re-Volt Premium Mobile fot7

Re-Volt Premium Mobile fot8

Re-Volt Premium Mobile fot9

Grę testowano na tablecie: Kruger&Matz KM1060

Dead Trigger  tablet

Dziękujemy firmie Lechpol
blog comments powered by Disqus
Re-Volt Premium Mobile Prezentacja