PODPOWIEDZI:

Vibe Tribe Troll 2 0 głośniczek Bluetooth, o mocy 10 W

Troll 2.0 to mocniejsza wersja głośnika wibracyjnego, firmy Vibe-Tribe. 10 W mocy grającej i komunikacja Bluetooth dają mu dość spore możliwości. Zapraszamy na recenzję tego ciekawego gadżetu.

Troll 2.0

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Niezły dźwięk
  • Solidne wykonanie
  • Komunikacja Bluetooth
WADY
  • CENA

Troll 2.0, firmy Vibe-Tribe to mocniejsza wersja głośniczka Troll, recenzowaliśmy go niedawno. W porównaniu do 3 W mocy grającej mniejszego brata, duży Troll 2.0 ma aż 10 W mocy. Dzięki temu gra mocniej i donośniej, poza tym posiada możliwość łączenia się przez Bluetooth.

Vibe Tribe Troll 2 0

Głośniczki do wyboru mamy w kilku kolorach, możliwe jest także dokupienie uniwersalnej przyssawki, pasującej do wszystkich głośników producenta. Dzięki niej użyjemy głośników wibracyjnych na każdej płaskiej powierzchni.

Vibe Tribe Troll 2 0

Do testów w naszej redakcji przybył Troll 2.0 w kolorze turkusowym. Głośniczek jest dość ciężki, waży 350 g i robi wrażenie niezwykle solidnego. Metalowa obudowa pogłębia wrażenie niezniszczalności.

Głośnik posiada stopę, która styka się z podłożem i przenosi wibracje dźwięku.

» Zobacz młodszego brata Troll 2.0 w akcji!

Vibe Tribe Troll 2 0

Pasmo przenoszenia głośniczka to 80 Hz - 18 KHz. Posiada on także baterię o pojemności 800 mAh, ładujemy ją poprzez USB i starcza na kilka godzin słuchania muzyki.

Vibe Tribe Troll 2 0

Możliwości połączenia są dwie, do ich wyboru służy suwaczek na głośniku. Połączenie Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki wprost ze smartfona czy tabletu. Skuteczny zasięg to ok. 8 metrów, powyżej tego dystansu dźwięk się rwie.

Vibe Tribe Troll 2 0

Druga opcja odtwarzania muzyki to połączenie kablowe. Podłączamy wtykiem Mini-Jack 3,5 mm dowolne urządzenie emitujące dźwięk, np. odtwarzacz Mp3.

Vibe Tribe Troll 2 0

Technologia dźwięku 3D oznacza emitowanie dźwięku poprzez wibracje, we wszystkich kierunkach jednocześnie. Dzięki temu niezależnie gdzie stoimy, względem Trolla 2.0, dźwięk odbieramy podobnie. Zupełnie inaczej niż w zwyczajnym głośniku, gdzie większość dźwięku rozchodzi się do przodu.

Ponad to w zależności od powierzchni Troll 2.0 wydaje nieco inne dźwięku, inaczej zagra na drewnianym blacie, inaczej na szkle czy metalu.

Vibe Tribe Troll 2 0PodsumowanieTesty głośniczka były naprawdę ciekawe, dźwięk płynący z Trolla 2.0 jest naprawdę mocny i czysty, oczywiście biorąc pod uwagę wielkość głośnika. Jest to bez wątpienia niezły gadżet, ale w moim odczuciu jedynie gadżet, w dodatku jest dość kosztowny. Jednak gdyby nadarzyła się wam okazja posłuchać Trolla 2.0 to warto się nim chwilę zainteresować i sprawdzić samemu co potrafi.


Rozpakowanie głośniczka Troll 2.0 na Videotesty.plblog comments powered by Disqus
Vibe Tribe Troll 2 0 głośniczek Bluetooth, o mocy 10 W