PODPOWIEDZI:

Logitech C910 Webcam [RECENZJA]

Zapraszamy na recenzję kamerki internetowej Logitech C910. Kamera nagrywa nawet w FullHD i posiada optykę Carl-Zeiss, za dźwięk stereo odpowiadają dwa mikrofony. Sprawdziliśmy jej możliwości.

Logitech Webcam Pro HD C910

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  • Niezła jakość obrazu
  • Przystępny dźwięk
  • Dobre oprogramowanie
WADY
  • Cena

W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z komunikatorów internetowych, takich jak popularny Skype. Do prowadzenia konferencji z innymi osobami przydaję się kamera internetowa. Także YouTuberzy często tworzą swoje filmy przy pomocy kamer internetowych. W dzisiejszej recenzji opiszemy jedną z nich, model C910 firmy Logitech.

Logitech C910 Webcam

C910 to model o bardzo dobrych parametrach technicznych. Kamera nagrywa obraz w HD oraz Full HD. Za jakość obrazu odpowiedzialny jest obiektyw, w tym przypadku jest to wysokiej jakości optyka Carl Zeiss, spotykana często w dobrych aparatach cyfrowych.

Logitech C910 Webcam

Kamera dźwięk nagrywa w stereo, dzięki dwóm mikrofonom umieszczonym po bokach. Jakość dźwięku nie rzuca na kolana, jednak jest poprawna. Do komunikacji z innymi osobami w zupełności wystarczy.

Logitech C910 Webcam

Kamera posiada ciekawy system mocowania, jest to przegub, wyginający się w dwóch miejscach. Dzięki czemu kamera może po prostu zostać postawiona na biurku.

Logitech C910 Webcam

Powierzchni trzyma się dobrze, dzięki warstwie antypoślizgowej. Nie ma problemu ze stabilnością.

Logitech C910 Webcam

Bez wysiłku kamerka Logitecha może uczepić się każdego monitora, wystarczy odpowiednio dogiąć elementy mocujące. Głowicę zamontowanej kamery możemy regulować niezależnie, dzięki temu na pewno dobierzemy właściwy kąt widzenia.

Logitech C910 Webcam

Kamera posiada dobry balans bieli, nieźle także wyostrza obraz. Podłączamy ją przez USB, dzięki temu konfiguracja jest banalnie prosta. W oprogramowaniu dostępne są ciekawe efekty, możemy także wykonywać zdjęcia do 10 Mpix i przechwytywać obraz video.

Sami możecie ocenić jakość obrazu i dźwięku oglądając film dołączony do recenzji. Według mnie jest naprawdę nieźle, kamerka co prawda nie jest najtańsza ale weźmy pod uwagę jej podstawową funkcję. Nie ma służyć do nagrywania recenzji ani videorelacji, tylko do komunikacji internetowej. W tej kwestii sprawdza się nieźle, więc jeśli dużo czatujecie warto rozważyć zakup kamery C910 firmy Logitech.Rozpakowanie kamery internetowej Logitech C910 na portalu Videotesty.plblog comments powered by Disqus
Logitech C910 Webcam [RECENZJA]