PODPOWIEDZI:

Logitech Z130 [RECENZJA]

Logitech Z130 to niewielkich wymiarów głośniki komputerowe w systemie 2.0 Niewielką moc, wynoszącą 5 W rekompensuje atrakcyjna cena. Sprawdziliśmy co potrafią, przekonacie się o tym czytając recenzję.

Logitech Z130

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
2 GŁOSÓW
ZALETY
  • W miarę tanie
  • Kompaktowe
  • Regulacja głośności i wyjście słuchawkowe na głośniku
WADY
  • Plastikowe obudowy
  • Dźwięk bez rewelacji

Firma Logitech znana jest z produkcji dobrych głośników komputerowych. W swojej ofercie posiada konstrukcje budżetowe, jak i dla wymagających użytkowników.

Model Z130 możemy zaliczyć do kategorii podstawowych głośników.

Logitech Z130

Zestaw 2.0 składa się z dwóch niewielkich głośników o całkowitej mocy 5W.

Nie jest to moc oszałamiająca i nie spodziewałem się po nich wielkiego dźwięku. Także fakt zastosowania plastikowych obudów nie napawał optymizmem.

Co mi się w nich spodobało to design. Wyglądają fajnie i zajmują na biurku mało miejsca.

Logitech Z130

Dużym plusem jest regulacja głośności, nie wszystkie małe głośniczki ją posiadają. Kolejny atut, wyjście słuchawkowe na froncie głośnika, naprawdę może się przydać.

Same kolumienki mają prostą budowę, niewielki głośniczek pokryty siatką, nad nim wylot powietrza.

Logitech Z130

Z tyłu głośnika wychodzą kable. Dwa z nich są na stałe, Są to kable z wtykiem mini jack, do połączenia z komputerem oraz kabel łączący prawą i lewą kolumienkę.

Odłączany jest kabel zasilacza. Zasilacz i łączność z komputerem uzyskamy w odległości 120 cm, natomiast rozstawić głośniki od siebie możemy jedynie na metr.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku to jest co najwyżej poprawna. Da się pograć w gry i posłuchać muzyki, ale imprezy w domu nie rozkręcimy. Basy nie są zbyt mocne a przy większej głośności dźwięk się psuje.

Logitech Z130

Co można więc powiedzieć dobrego modelu Z130? Wyglądają ładnie, grają tak sobie - ale weźmy pod uwagę wielkość i moc. Moim zdaniem głośniki dla mniej wymagających słuchaczy. Powinny możliwościami przewyższyć większość głośniczków wbudowanych w monitor. Jednak imprezy przy ich pomocy w domu nie rozkręcimy. Polecam jedynie do bardzo podstawowych zastosowań.Rozpakowanie Logitech Z130 na portalu Videotesty.pl

blog comments powered by Disqus