PODPOWIEDZI:

Can Knockdown 3 - Prezentacja gry na telefon

Kiedyś jak nie było komputerów więcej czasu spędzało się na dworze. Było wtedy bardzo dużo różnych atrakcji, dzięki którym czas płynął szybciej. Jedną z takich zabaw było rzucanie piłką do pustych puszek. Kto strącił najwięcej i z dalszej odległości, ten wygrywał. Czy teraz w dobie smartfonów i tabletów znajdziemy podobną grę?

Kruger & Matz Android 4.1 KM1060 (WYP)

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wciągająca rozgrywka
  • Darmowa
  • Rzucanie piłką może być fajne
  • 60 darmowych poziomów
WADY
  • Granie na cięższym tablecie jest trochę mniej komfortowe
  • Jak chcemy więcej etapów musimy kupić pełną wersję

Oczywiście, że tak! Można powiedzieć, że gra Can Knockdown 3 nawiązuje do podwórkowej klasyki. Naszym zadaniem jest strącenie jak największej ilości puszek jedną piłką. Jak nam się nie uda to mamy jeszcze dodatkowe szanse. Gra nagradza nas jednak większą ilością punktów i lepszym wynikiem, jeżeli uda nam się to za pierwszy razem.

Can Knockdown 3 fot1

Can Knockdown 3 fot2

Im dalej zajdziemy tym trudniej nam jest ukończyć poziom, a co dopiero zebrać trzy gwiazdki. Autorzy dają nam możliwość wypróbowania pierwszych 60 plansz. Co składa się na trzy różne światy tematyczne. Tam dochodzą nowości, takie jak wybuchające beczki, dodatkowe piłki, niezniszczalne elementy otoczenia czy ruchome platformy. Poziom trudności bardzo szybko daje się nam we znaki. Jeżeli się wciągniemy i 60 darmowych poziomów nam nie wystarcza, możemy kupić pełną wersję produktu. Jest to bardzo trafiony zabieg twórców. Bardzo często tworzą oni dwie osobne aplikacje, przez co później mamy bałagan na koncie. Tutaj możemy również bardzo dobrze się bawić w darmowej wersji, lub płatnej dla bardziej wymagających.

Can Knockdown 3 fot3

Grafika jest generowana dzięki silnikowi Unity. Jak na taką prostą grę szczegółowość elementów jest porażająca. Muszę tutaj bardzo pochwalić polskie studio Infinite Dreams. Oświetlanie i cieniowanie jak na grę na telefon jest realistyczne. Puszki, piłki, czy otoczenie także nie odbiegają poziomem. Nawet na tabletach o dużej przekątnej ekranu obrazu wygląda fenomenalnie. Can Knockdown 3 nie ma też wysokich wymagań i bez problemów powinien działać na większości urządzeń.

Can Knockdown 3 fot4

Gra jest praktycznie pozbawiona wad. Jednak jakbym miał się ich doszukiwać to aplikacja działa tylko w trybie poziomym. Na smartfonie nie ma aż takiego problemu, nawet lepiej i wygodniej się gra. Jednak na tablecie jest już zdecydowanie gorzej. W moim przypadku na urządzeniu Kruger&Matz KM1060 trochę waży. Trudniej jest utrzymać tablet, przez co gra się mniej komfortowo.

Can Knockdown 3 fot5

Can Knockdown 3 bardzo polecam. Autorzy dają nam proste zasady. Możemy grać za darmo przez 60 poziomów lub kupić pełną wersję. Program gra się znakomicie, mamy ładną grafikę i wciągającą rozgrywkę. Jeżeli masz już dość Angry Birdsów to spróbuj zdecydowanie. Gra została wydana także na platformę iOS i kosztuje około 4zł.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.idreams.CanKnockdown3

Grę testowano na tablecie: Kruger&Matz KM1060

Dead Trigger  tablet

Dziękujemy firmie Lechpol
blog comments powered by Disqus
Can Knockdown 3 - Prezentacja gry na telefon