PODPOWIEDZI:

HTC Desire 601 - prezentacja pożądanego średniaka od HTC

Kolejny "pożądany" [desire] średniej klasy smartfon od HTC, to HTC Desire 601.

HTC Desire 601

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wyświetlacz
  • Bateria
  • Dodatki HTC
  • LTE
WADY
  • Przeciętny procesor
  • Aparat 5 MP

HTC Desire 601 posiada duży 4,5" wyświetlacz QHD, dwurdzeniowy procesor 1.4 GHz, rozbudowane odtwarzanie audio i 5 MP główny aparat fotograficzny.

HTC Desire 601 fot1

Jak sama nazwa wskazuje, model ma wiele wspólnego z Desire 600 Dual SIM, z tym, że jest to wersja single-SIM. Głośniki frontowe przypominają te z telefonu HTC One, aczkolwiek całość wykonania jest bardzie tradycyjna.

HTC Desire 601 fot3

HTC Desire 601 fot2

Wyświetlacz o rozdz. 540 x 960 pikseli jest nieco ostrzejszy niż ekrany WVGA, często spotykane w tego typu urządzeniach.

Urządzenie mobilne dla babci lub dziadka? Doradzamy w wyborze! >>>

Aparat główny ma 5 poziomów lampy błyskowej, umożliwia nagrywanie w jakości 1080p, a kamera wideorozmów i autoportretów posiada jakość VGA. Aparat został wzbogacony o kilka dodatków, takich jak wykrywanie uśmiechu, czy usuwanie obiektów, co więcej dysponuje wideogramami HTC Zoe i dodatkowymi opcjami edycji wideo.

HTC Desire 601 fot4

Android posiada typowe dodatki HTC, takie jak HTC Sense, czy HTC BlinkFeed. Wewnątrz HTC Desire 601 mieści się dwurdzeniowy procesor Snapdragon 1,4 GHz, wraz z 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej plus gniazdo kart microSD.

Atutem Desire 601 jest łączność LTE i HSPA+, oraz wszystkie typowe udogodnienia, które znajdują się w telefonach z Androidem, jak WiFi, GPS i GLONASS. Wewnątrz znajduje się również bateria o pojemności 2100 mAh, a urządzenie waży 130 gramów.

HTC Desire 601 fot5

blog comments powered by Disqus
HTC Desire 601 - prezentacja pożądanego średniaka od HTC