Wózek dziecięcy z napędem elektrycznym, jedyny taki na świecie – Foppapedretti Myo Tronic

Wózek Myo Tronic firmy Foppapedretti ,to pierwszy na rynku wózek dziecięcy z napędem elektrycznym. Niesamowity komfort spacerów, futurystyczna konstrukcja, mnogość funkcji. Przedstawiamy Wam wózek na miarę XXI wieku!

Foppapedretti Myo Tronic

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Prosty w obsłudze napęd elektryczny
  • Obrotowe siedzisko
  • Duża, regulowana budka w gondoli i spacerówce
WADY
  • Mały kosz na zakupy
  • Niewielki podnóżek
  • Cena jak na polskie warunki jest dość zaporowa

Myo Tronic jest wózkiem trzyfunkcyjnym. Decydując się na jego zakup, w zestawie oprócz gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego – otrzymujemy bazę do montażu fotelika w samochodzie, folię przeciwdeszczową, pojemną torbę z przewijakiem oraz pompkę do kół.

Foppapedretti Myo Tronic

Wytrzymały, aluminiowy stelaż ważący około 8 kg składa się banalnie łatwo, przy pomocy jednej ręki. Aby zamontować na stelażu gondolę i fotelik samochodowy, potrzebny nam jest do tego specjalny uchwyt, który również w zestawie z wózkiem otrzymujemy.
Myo Tronic ma duże, pompowane tylne koła ze zintegrowanym hamulcem, który zwalniamy poprzez naciśnięcie niebieskiego przycisku. Koła przednie piankowe są skrętne, z możliwością blokady. Na rączce znajduje się materiałowy pasek do założenia sobie na rękę, aby wózek nam nie uciekł gdy się rozpędzi. W rączce natomiast ukryty jest cały system sterowania wózkiem. Pokrętłem ustawiamy jedną z czterech prędkości, wduszamy przyciskii ruszamy!
Bateria w Myo Tronic ukryta jest nad koszem na zakupy. Wypinana za pomocą dwóch szarych przycisków, ładowana z gniazdka elektrycznego. Stan naładowania baterii pokazuje nam pokrętło na rączce.


» Oto lekka i niedroga spacerówka!


Foppapedretti Myo Tronic

Gondola montowana jest, jak już pisałam, na specjalnym uchwycie. Dodatkowo dla zapewnienia lepszego bezpieczeństwa, wczepiana jest w rączkę wózka. Jest ona duża, ma miękki materacyk, regulowane oparcie, składany uchwyt do przenoszenia i świetną budkę, którą możemy przedłużyć rozpinając suwak, otrzymując w ten sposób okienko wentylacyjne. Wraz z gondolą dostajemy osłonkę przyczepianą do budki w dwóch miejscach w zależności, czy chcemy zasłonić większą część otworu np przed wiatrem czy śniegiem, czy też nie. Wszystkie materiałowe części zarówno gondoli jak i spacerówki, przypinane są na zatrzaski i bez trudu zdejmiemy je do prania.

Foppapedretti Myo Tronic

Spacerówka, ma na wyposażeniu miękki materacyk w kolorze przewodnim wózka, dwustopniowo regulowany podnóżek, pięciopunktowe regulowane pasy bezpieczeństwa z osłonkami, całkowicie wypinany pałąk, ocieplaną osłonkę na nóżki, oraz ogromną budkę. Budka jest rozpinana na suwak, z okienkiem wentylacyjnym zamykanym na rzep.
Siedzisko w spacerówce jest obrotowe, obraca się o 360 stopni, blokuje przodem i tyłem do kierunku jazdy. Jest regulowane w trzech pozycjach: siedzącej, półleżącej i leżącej (pozycja leżąca dostępna jest przy ustawieniu siedziska tyłem do kierunku jazdy). Siedzisko może robić wrażenie niewielkiego, ale to tylko pozory, moja dwuipółlatka o wzroście prawie metra zmieściła się w nim bez żadnego problemu i wygodnie w nim podróżowała.

Foppapedretti Myo Tronic

I na koniec torba. Jest duża i pojemna, moim zdaniem świetnie rekompensuje znikomy kosz na zakupy, zobaczcie w filmie jak wiele w sobie mieści. Torba ma magnetyczne zapięcie i dołączona jest do niej mata do przewijania. Wykonana z trwałego, mam wrażenie niezniszczalnego materiału, jak zresztą cały wózek.

Foppapedretti Myo Tronic

Zdjęcia wykonane aparatem Panasonic Lumix GF6K

Podsumowując nasze testy: w wózku Foppapedretti Myo Tronic podobało mi się praktycznie wszystko. Jest świetnie wykonany, funkcjonalny, a do tego rewelacyjnie wygląda. Jedyne mankamenty wózka jakie zaobserwowałam, to zbyt krótki podnóżek i mało pojemny kosz na zakupy. Poza tym Myo Tronic jest jeżdżącym ideałem. Szkoda tylko, że jego cena jak na polskie warunki, jest tak wysoka.

blog comments powered by Disqus