PODPOWIEDZI:

Wózek dziecięcy z napędem elektrycznym, jedyny taki na świecie – Foppapedretti Myo Tronic

Wózek Myo Tronic firmy Foppapedretti ,to pierwszy na rynku wózek dziecięcy z napędem elektrycznym. Niesamowity komfort spacerów, futurystyczna konstrukcja, mnogość funkcji. Przedstawiamy Wam wózek na miarę XXI wieku!

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Prosty w obsłudze napęd elektryczny
  • Obrotowe siedzisko
  • Duża, regulowana budka w gondoli i spacerówce
WADY
  • Mały kosz na zakupy
  • Niewielki podnóżek
  • Cena jak na polskie warunki jest dość zaporowa

Myo Tronic jest wózkiem trzyfunkcyjnym. Decydując się na jego zakup, w zestawie oprócz gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego – otrzymujemy bazę do montażu fotelika w samochodzie, folię przeciwdeszczową, pojemną torbę z przewijakiem oraz pompkę do kół.

Foppapedretti Myo Tronic

Wytrzymały, aluminiowy stelaż ważący około 8 kg składa się banalnie łatwo, przy pomocy jednej ręki. Aby zamontować na stelażu gondolę i fotelik samochodowy, potrzebny nam jest do tego specjalny uchwyt, który również w zestawie z wózkiem otrzymujemy.

Myo Tronic ma duże, pompowane tylne koła ze zintegrowanym hamulcem, który zwalniamy poprzez naciśnięcie niebieskiego przycisku. Koła przednie piankowe są skrętne, z możliwością blokady. Na rączce znajduje się materiałowy pasek do założenia sobie na rękę, aby wózek nam nie uciekł gdy się rozpędzi. W rączce natomiast ukryty jest cały system sterowania wózkiem. Pokrętłem ustawiamy jedną z czterech prędkości, wduszamy przyciskii ruszamy!

Bateria w Myo Tronic ukryta jest nad koszem na zakupy. Wypinana za pomocą dwóch szarych przycisków, ładowana z gniazdka elektrycznego. Stan naładowania baterii pokazuje nam pokrętło na rączce.

» Oto lekka i niedroga spacerówka!

Foppapedretti Myo Tronic

Gondola montowana jest, jak już pisałam, na specjalnym uchwycie. Dodatkowo dla zapewnienia lepszego bezpieczeństwa, wczepiana jest w rączkę wózka. Jest ona duża, ma miękki materacyk, regulowane oparcie, składany uchwyt do przenoszenia i świetną budkę, którą możemy przedłużyć rozpinając suwak, otrzymując w ten sposób okienko wentylacyjne. Wraz z gondolą dostajemy osłonkę przyczepianą do budki w dwóch miejscach w zależności, czy chcemy zasłonić większą część otworu np przed wiatrem czy śniegiem, czy też nie. Wszystkie materiałowe części zarówno gondoli jak i spacerówki, przypinane są na zatrzaski i bez trudu zdejmiemy je do prania.

Foppapedretti Myo Tronic

Spacerówka, ma na wyposażeniu miękki materacyk w kolorze przewodnim wózka, dwustopniowo regulowany podnóżek, pięciopunktowe regulowane pasy bezpieczeństwa z osłonkami, całkowicie wypinany pałąk, ocieplaną osłonkę na nóżki, oraz ogromną budkę. Budka jest rozpinana na suwak, z okienkiem wentylacyjnym zamykanym na rzep.

Siedzisko w spacerówce jest obrotowe, obraca się o 360 stopni, blokuje przodem i tyłem do kierunku jazdy. Jest regulowane w trzech pozycjach: siedzącej, półleżącej i leżącej (pozycja leżąca dostępna jest przy ustawieniu siedziska tyłem do kierunku jazdy). Siedzisko może robić wrażenie niewielkiego, ale to tylko pozory, moja dwuipółlatka o wzroście prawie metra zmieściła się w nim bez żadnego problemu i wygodnie w nim podróżowała.

Foppapedretti Myo Tronic

I na koniec torba. Jest duża i pojemna, moim zdaniem świetnie rekompensuje znikomy kosz na zakupy, zobaczcie w filmie jak wiele w sobie mieści. Torba ma magnetyczne zapięcie i dołączona jest do niej mata do przewijania. Wykonana z trwałego, mam wrażenie niezniszczalnego materiału, jak zresztą cały wózek.

Foppapedretti Myo Tronic

Zdjęcia wykonane aparatem Panasonic Lumix GF6K

Podsumowując nasze testy: w wózku Foppapedretti Myo Tronic podobało mi się praktycznie wszystko. Jest świetnie wykonany, funkcjonalny, a do tego rewelacyjnie wygląda. Jedyne mankamenty wózka jakie zaobserwowałam, to zbyt krótki podnóżek i mało pojemny kosz na zakupy. Poza tym Myo Tronic jest jeżdżącym ideałem. Szkoda tylko, że jego cena jak na polskie warunki, jest tak wysoka.

blog comments powered by Disqus
Wózek dziecięcy z napędem elektrycznym, jedyny taki na świecie – Foppapedretti Myo Tronic