PODPOWIEDZI:

Najmniejszy Uniwersalny Adapter Świata - FSP Twinkle 65

Wybór zasilacza do laptopa jest nie mniej ważny, jak zasilacza do komputera. Ten ma wpływ między innymi na żywotność baterii, a czasami i na nasze bezpieczeństwo.

FSP Twinkle 65

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Jakość wykonania
  • Bogate akcesoria
  • Wysoka sprawność
  • 4 zabezpieczenia
  • Dostatecznie długi przewód
  • Szeroka kompatybilność
  • Wymiary i waga
  • Cena
WADY
  • Brak

Zawartość opakowania

FSP Twinkle 65 to niewielki, uniwersalny adapter do notebooków. Producent chwali się, że jest to obecnie najmniejszy adapter na świecie!

FSP Twinkle 65 fot1

Cała konstrukcja mieści się w niewielkim opakowaniu, a sam adapter jest już widoczny przez wykonane z tworzywa okienko. Na pudełku znajdziemy najważniejsze informacje związane ze specyfikacją techniczną, wyróżniającymi produkt cechami oraz informacje o wyposażeniu.

Zawartość nie rozczarowuje. Poza kompletem instrukcji, w tym informacji dotyczących recyklingu zużytego sprzętu, znajdziemy wykonany z materiału pokrowiec, zestaw 8 końcówek do adaptera (w różnych kolorach, w zależności od modelu komputera do jakiego jest wtyczka przeznaczona), oraz dwie wtyczki sieciowe - europejska oraz amerykańska.

FSP Twinkle 65 fot7

FSP Twinkle 65 fot2

FSP Twinkle 65 fot3

Zestaw 8 wtyczek pokrywa ponad 99% istniejących modeli gniazd na rynku. Te osadzone są w jednym opakowaniu zbiorczym, co pozwala na utrzymanie porządku.

FSP Twinkle 65 fot6

Specyfikacja techniczna

Sam adapter bez przewodu waży jedynie 100g. Zasilacz podłączany jest bezpośrednio do gniazda sieciowego. Przewód o długości 2,5m jest wystarczający do większości zastosowań.

FSP Twinkle 65 fot8

Spasowanie końcówek zasługuje na dużą pochwałę, te zarówno wchodzą z oporem, jak i ich odłączenie nie jest łatwe (nie będzie wypadała przy byle pociągnięciu).

FSP Twinkle 65 fot4

FSP Twinkle 65 fot5

Do wykonania Twinkle 65 nie mam absolutnie żadnych uwag. Zarówno obudowa adaptera, jak i przewód z końcówkami są solidne, wykonane z dobrej jakości tworzywa.

Potrzebujesz większej mocy? Zobacz test - FSP Fortron FSP-NB V3 test uniwersalnego zasilacza do laptopów

Zabezpieczeń mamy 4 - i są to te podstawowe: nadprądowe, nadnapięciowe, przeciwko zwarciom oraz zabezpieczenie termiczne.

Na koniec dodam, że dwie końcówki sieciowe - europejska oraz amerykańska, według informacji producenta będą kompatybilne z gniazdami elektrycznymi w aż 157 krajach.

Podsumowanie

Adapter FSP Twinkle 65 to uniwersalny, lekki zasilacz sieciowy. Wielkim plusem jest dodatkowe wyposażenie, które powinno zadowolić niemal każdego użytkownika. Urządzenie jak i akcesoria są dobrze wykonane i tutaj również należą się słowa uznania producentowi. Wisienką na torcie jest specyfikacja. Cztery zabezpieczenia oraz wysoka sprawność adaptera dopełniają całości. FSP Twinkle 65 naszym zdaniem zasługuje nie tylko na maksymalną ocenę naszego portalu, ale również na specjalne wyróżnienie.

wyróżnienie

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
Najmniejszy Uniwersalny Adapter Świata - FSP Twinkle 65