PODPOWIEDZI:

Recenzja Ninja Revenge – Kierujemy Losami Ninja!

Runnery zaczęły mi się powoli nudzić. Jednak powracam z grą z tego gatunku, ponieważ jest to niezwykle interesująca pozycja. Tytuł jest dostępny za darmo dla posiadaczy platformy Android. Zapraszam do przeczytania recenzji!

Kruger&Matz KM6100

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Sterowanie
  • Brutalność
  • Darmowa
  • Zdobywanie darmowych monet
  • Azjatycki klimat
WADY
  • Mała liczna przedmiotów w sklepie

HISTORIA

Głównym motywem do działania naszego bohatera jest zemsta. Jego ukochana zostaje zamordowana przez złych ludzi. Ninja postanawia samemu wymierzyć sprawiedliwość i zabić napastników. Na swojej znajdziemy wielu przeciwników. Będziemy musieli ich pokonać bądź sami polegniemy.

Ninja Revenge

GAMEPLAY

Rozgrywka jest niezwykle prosta i opiera się na ciągłym atakowaniu wrogów. Będziemy musieli uważać na nasz poziom zdrowia, ponieważ gdy spadnie do zera to zginiemy. W takim przypadku zmuszeni będziemy do ponownego zagrania. Po poległych wrogach znajdziemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na ulepszenia. W sklepie znajdziemy kilka power upów, które pomogą nam w rozgrywce jak i jednorazowe przedmioty. Pieniądze możemy zdobywać także dzięki oglądaniu filmów, pobieraniu gier jak i połączeniem się z kontem Google+. O dziwo ten system działa i sprawdza się gdy zostaniemy dłużej przy Ninja Revenge.

Ninja Revenge

» Zobacz recenzję słabej podróbki Uncharted

GRAFIKA

Gra graficznie nie odbiega od standardów typowego runnera. Ninja Revenge w żaden sposób nie zachwyca ale i też nie zniechęca do zagrania. Grafika jest bardzo prosta ale niezwykle podobają mi się brutalne sceny. Są niezwykle krwawe i występują w bardzo dużych ilościach. Krew leje się hektolitrami podczas używania power upów. Jest to jedyny motyw, który zachęcił mnie do zagrania w tą grę.

Ninja Revenge

STEROWANIE

Ninja automatycznie biegnie przed siebie. Gracz może jedynie podskakiwać jak i wykonywać ataki. Sterowanie jest niezwykle dobrze wykonane w tej dynamicznej grze. Kierowanie na przyciskach jest wygodne i skuteczne. Do skakania musimy po lewej stronie ekranu pociągnąć palcem do góry. W niektórych momentach na planszy można także bez problemów biegać po dachach budynków.

Ninja Revenge

[PODSUMOWANIE]

Ninja Revenge to całkiem udany runner na platformę Android. Duża brutalność i azjatycki klimat przyciągnął mnie abym zagrał w ten tytuł. W żaden sposób nie czuje się oszukany tą produkcją. Sterowanie jak i sama mechanika jest dobrze wykonana. Szkoda tylko, że mamy tak mało przedmiotów do kupienia. Gdyby lista była większa a gra miałaby jeszcze jakieś dodatkowe wydarzenia na pewno stałaby się prawdziwym hitem. Mimo wszystko polecam sprawdzić każdemu, ponieważ gra nic nie kosztuje.

Program testowano na tablecie: Kruger&Matz KM1060

blog comments powered by Disqus
Recenzja Ninja Revenge – Kierujemy Losami Ninja!