PODPOWIEDZI:

Transcend JetFlash 340 Pojemna Pamięć Niewielkich Rozmiarów

Transcend JetFlash 340 to niewielkich rozmiarów pendrive o pojemności 32GB, ze standardem On The Go: czyli można go podłączyć również do urządzeń mobilnych za pomocą micro USB.

TRANSCEND JetFlash 340

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Uniwersalność dzięki złączom USB i microUSB
  • Duża pojemność
  • Dość szybki transfer
WADY
  • Niekompatybilny z urządzeniami Apple

Transcend JetFlash 340 ma z jednej strony standardowe złącze USB 2.0, z drugiej zaś wspomniane już micro USB, dzięki którym jest kompatybilny z mobilnymi urządzeniami wspierającymi standard On The Go. Przenoszenie dokumentów, filmów, zdjęć jest za jego pomocą niezwykle proste i szybkie. Pendrive można podłączyć do każdego laptopa, komputera PC, Macbooka i po wgraniu na niego materiałów, przy pomocy micro USB przenieść je na tablet czy smartfon z systemem Android. Producent nie przewidział niestety możliwości podłączania go do urządzeń (zarówno komputerów jak i sprzętów mobilnych) marki Apple.

 


Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Podłączenie JetFlasha do mobilnych urządzeń nie sprawia żadnego problemu, wystarczy włożyć odpowiednią końcówkę w złącze USB, po czym system automatycznie wykrywa pamięć i z poziomu menadżera plików daje do niej bezpośredni dostęp. Jeżeli nasz smartfon czy tablet nie ma menadżera, może być koniecznie zainstalowanie go sobie ze sklepu. Trzeba również pamiętać, że do poprawnego podłączenia pendriva, konieczne jest urządzenie w standardzie OTG.

 


Transfer plików z pamięci jak i na nią przebiega bez problemów, w trakcie testów nie zostały napotkane żadne trudności. Nie jest to sprzęt nie wiadomo jak szybki, jego odczyt jest na poziomie 25MB zapis 16MB, jednak na potrzeby zwykłych użytkowników prędkość ta jest wystarczająca.

 

Film i recenzja pochodzi z kanału Testhubpl

blog comments powered by Disqus
Transcend JetFlash 340 Pojemna Pamięć Niewielkich Rozmiarów